Ви давали хабарі? (опитування)

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем yurazua, 13 чер 2015.

?

чи давали коли-небудь хабар ви особисто?

  1. так

    5 голосів
    50,0%
  2. ні

    5 голосів
    50,0%
  1. yurazua

    yurazua дачник

    на будь-якому рівні, у будь-якій формі... чи приймаєте ви участь у корупції? :mda:
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Спочатку очікуємо вашого розкаяння
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. yurazua

    yurazua дачник

    а шо, складна тема?
    я не даю ніяких хабарів, бо не бачу в цьому ніякого сенсу, та й грошей шкода )
    просто це слово корупція вже так набридло...
    хоча ні... збрехав... років 20 тому дав литовському прикордоннику у поїзді Симферополь-Рига 10$ за проїзд )
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    давала і буду давати , но не усім
     
    • Тупо Тупо x 2
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись давав гайдонам, більше не даю і не дам, лікарям давав, і мабуть буду якщо прийдеться, "владі" не давав не буду)
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    хабарі ні, а вдячність - так :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Коли на права здавав (2008) поголовно всі давали хабар за здачу екзамену, ніхто навіть за ком не сідав. Мене прямим текстом почали розводити на хабар, бо ж вся група здала, не сідаючи за комп"ютери, а як то я не здам)) Я вдавав дурачка шо нічо не розумію шо від мене хочуть. В результаті мені прямим текстом сказали шо я не здам бо в двох останніх питаннях спеціально помилка. На що я сказав "ок, дві помилки допускається" і сів за ком здавати тест. Помилився один раз, в двох останніх були дійсно помилки. Одне питання помилився (19те) і зрозумів шо це правда і 20те тицьнув навмання і вгадав. "Вітаємо, ви склали іспит"))) Пацики в погонах були в шоці і всеодно казали давай хоть каву купи, рахунок поповни і бла бла... Ну проти програми не попреш вже) Коротше я вперся рогом забрав документи і чекав два тижні на права.
    Потім мені довго грали мозок, перший раз зробили права з помилкою в прізвищі. Потім мої права опинилися в конфіскованих, а я їх навіть не бачив ще) не знаю чи співпало чи спеціально, але 1,5місяці мені нерви потріпали ще)))
    Давав ДАЇшнику один раз хабар 20грн як тіки здав на права і ше був зеленим)
    І хабарі давав тільки в інституті за всякі дурні не потрібні мені предмети типу філософія, політологія, соціологія, психологія тощо)))

    А так то не даю і не давав більше ніколи і не збираюся)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Вже тут якось розписував : якщо лікар бере гроші за ЛІКУВАННЯ - це НЕ хабар.

    Якщо ж він бере за якусь довідку (неважливо, чи правильна вона чи "липова") - тут він вже службова особа і це вже є хабар.

    Це не я так кажу, це кодекс так пише:tongue:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. yurazua

    yurazua дачник

    є пару звичок:
    1)намагаюся зрозуміти - як влаштована система... у якій діють чиновник і я ... правила гри виписані в законі, який завжди можна знайти і прочитати (одне це добре охолоджує хабарників)
    2)якщо щось дійсно не можна, значить не можна, буває й так
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. yurazua

    yurazua дачник

    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    нормальна з\пл для чиновників такого рівня. Щоб відбувались врешті реформи, якісно робилась робота, чиновник не має думати як прогодувати сім"ю і де взяти хабар для цього
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну ви так вже не опускайте чиновника нижче плінтуса. Навіть тварина повинна думати і думає як прокормити сімю, а про чиновника сімю хто має думати?

    От вам приклад. Мене пресує чиновник, хоче 60 000 грн. щомісяця. Толі сім'я у нього велика, толі дуже дбає про сімю.

    А про мою сімю хто подбає?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    ну що Ви свій конкретний приклад сюди вплутуєте) У нас корупція процвітає, тому таке на кожному кроці.
    Але з чогось треба починати чи Ви вважаєте що за 2 тисячі гривень в місяць вони реформи в державі проведуть?
     
  14. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    А шо чиновники мають заробляти більше ніж лікарі чи інженери на заводах тощо?
     
  15. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    всі мають право на гідну оплату праці
    тільки не всі дири ЄС буде затикати
     
    Останнє редагування: 15 чер 2015
  16. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Ну я нічо не маю проти гідності оплати праці, але от депутати точно не мають забробляти більше тіки через те шо вони депутати. Це така сама робота як і у викладача в інституті.

    ЄС взагалі нічого не заткне... І від реформ корупція не припиниться. Просто треба починати грати не тих хто бере хабарі, а тих хто дає, що теж карається законом...
     
  17. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    там мова не про депутатів йшла
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зменшиться в 100 разів.
    та ну... я б почав з берущих.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а давайте дамо чиновнику стільки, щоб він більше не хотів, так го накормити грошми, щоб його від них просто нудило, щоб він мав, його жінка, діти, внуки, правники в трумну міг напхати.... Отоді ми подолаємо корупцію.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Реформи, направлені на подолання корупції.

    викиньте з митниці СЕС, екологічну службу, кришування прокурора, СБУшника і вже наскільки можна зменшити корупцію.

    прохід кордону - 10 хв і не більше - ще зняли корупцію.


    а відміна всяких довідок по оформленню житла....

    а ліквідація тої пожежної служби, яка не гасить вогонь, а шось там "перевіряє"...
     
Tags:
а де твій аватар? :)