велосипедне місто

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем duncan, 20 бер 2007.

?

я за те, щоб львів був велосипедним містом!

  1. так

    53,3%
  2. ні

    6,7%
  3. частково (наприклад, тільки у центрі)

    32,2%
  4. жоден варіант — не мій...

    7,8%
  1. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    На велосипеде по брусчатке вниз по Городоцкой?
    Где здравый смысл? :)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: велосипедне місто

    А НА ЯКІЙ ВУЛИЦІ Є ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД? по Зеленій? - не кращий варіант.
    Можна ше центру вишивати.
     
  3. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    В любом случае, в городе я выбираю дорогу поровнее - скажем, по Городоцкой я не буду спускаться по брусчатке, а вот по Гвардейской - милое дело.
    Если следовать здравому смыслу, то по Городоцкой спускаться и подниматься лучше по тортуарам. Зачем зря убивать подвеску на неровных булыжниках?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Alex_pm

    Alex_pm Member

    Відповідь: велосипедне місто

    Мені здалося шо не маленьке...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: велосипедне місто

    є об'їзд, причому саме брукованої частини ;) користайте ;)
    починаючи від сільмашу - поворот до стадіону, далі незначний виверт - і ви на асфальтовій трасі, і так до самого парку Костюшко ;) причому завше є можливість викрутити саме на Городоцьку - ви ровером, то й користуйте переваги того, що то не машина ;)
    Ну, а біля університету - отам вже кожен їздить на свій смак ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: велосипедне місто

    Як здається, то хреститися треба? ;)
    Я цілком серйозно. Все дається пізнати в порівнянні. Я терпіти не можу великі міста. У Київ би ніколи не перебралася. Від Оттави мене нудить, у Торонто - взагалі депресія. А Львів - затишний, домашній, я би навіть сказала. :) Я там постійно пішки ходила. А машиною - лише рано до церкви і на закупи. :)
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: велосипедне місто

    на ці вихідні виходив до центру ;) починає подобатися ;)
    тільки туристи, як табунці гусей, сновигають туди-сюди, та брички створюють ілюзію дорожнього руху ;) Гамір не дошкуляє, "східний базар" прибрали...
    Правда, був час перед дощем - але особливо люди й не поспішали ;) та й дощ видко більше побурчати вирішив, ніж помочити... бурчав десь собі в хмарах, та капало так економно, наче чиновники нашого водоканалу туди на роботу подалися...
    --
    Ідилія, загалом! на наступні вихідні ще раз спробую ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Lion

    Lion Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    На гвардійські бруківка викладена дуже рівненько, от тротуар там поганий. Краще через парк культури вниз) в парку доріжки ідеальні.
     
  9. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    Лучше по Гвардейской вниз - сразу видно, кто как ездит. Те, кто ездит не очень уверенно, пользуются тормозами и сильно не разгоняются.
     
  10. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    Вчора виїзджав велосипедом за місто в напрямку Стрия (до Раковця, Щирця).
    пощастило неймовірно!!!
    частина дороги від Солонки до Деревача (та гілка, якою транспорт рухався в напрямку Львова) якраз перекрита від руху ВСЬОГО транспорту,
    а асфальт лежить новенький, рівненький, чистенький.... :)
    8 км дороги - ідеальна траса для прогулянки, машин і людей - НУЛЬ!!
    раджу!!!
    навіть не треба ночі чекати, коли транспорту майже нема. от тільки дорога закрита буде напевно недовго...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. YelloWS

    YelloWS Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    з нашими автодорожниками той відрізок можуть робити ще довго... велосипедистам добре, а от на машині через закриту дорогу в тому районі їздити стало ще небезпечніше - пустили на зустрічну смугу, якою раніше їздили тільки маршрутки..... та й по решті траси бувають несподівані закриті ділянки з переходом на зустрічну і не дивно шо бачив вже кілька доволі потужних аварій
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

  13. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    Не в каждый, но в основном да. :)
     
  14. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    Гарне фото :)
    У Скандинавії дітей на роверах возять усі. А для тих батьків, які бояться за малечу, є спеціальні причепні коляски, які не перевернуться навіть якщо татусь чи мамуся впаде з ровера. Крім того, малечі в таких колясках дуже подобається, особливо хлопчиськам - почуваються як за кермом :) Там поміщається двоє дітей.
    Ось лінк http://www.monark.se/index.php?menu=tillbehor&id=2
     
  15. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    Что хорошо в Голландии, не годится для нас. Я бы не рискнул возить ребёнка в таком прицепе по нашим дорогам - перевернётся на первом же ухабе.
     
  16. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    Це однозначно не для наших доріг. Але, сподіваюся, колись і у Львові будуть велосипедні дороги. Українці до цього "дозріють".
    P.S. Правда, я казала не про Голландію... :)
     
  17. Kisa_Lviv

    Kisa_Lviv New Member

    Відповідь: велосипедне місто

    а ми з друзями закупились Хайком минулого тижня і скочили в брюховичі на велосипедах. Хайк кльовий , правда під такий дощ там попала, шо не скоро знов кудась поїду )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    А мы вчера катались в Ивано-Франково на озёра. Накрутили по трассе около 100км в быстром темпе. В таком режиме пиво только вредит, надо пить сладкий сок или негазированную минералку и есть бананы.
    Ну а на прошлой неделе, мы из Верхнего Синевидного катнули во Львов через Дрогобыч. Вышло около 160-170 км.
    (Сразу скажу, что это не пример для подражания. Такие поездки требуют определенной физической подготовки).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: велосипедне місто

    легко сказать "давайте закроем центр, заставим всех на велосипеде ездить". Я вот живу в самом историческом центра города и постоянно на своей шкуре сталкиваюсь с прогрессирующим нерационализмом (хотелось бы употребить еще одно слово , оканчивающееся на "изм") наших властей
    Как осуществлять ежедневный подвоз товаров в магазины?
    Как перемещатся людям которые физически не могут ездить на велосипеде?
    Как осуществлять подвоз материалов на ремонты, стройки? Куб бетона на велосипеде???
    В первую очередь необходимо решить вопрос стоянок вокруг центра, и не превращать истоическую его чать в платный паркинг. Рынок и Галицкую закрыли, а вокруг что творится? Наш новый мер чем то совдеповского руководителя напоминает "сначала делаем потом думаем"
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: велосипедне місто

    а загазованість вам подобається?....
    зараз — страшенна спека, і як в центрі її витримують (із сумішшю вихлопів)?....
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)