Велосипед у місті

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

 1. Evg

  Evg Санкт-Петербург

  р е к л а м а
  [​IMG]
   
 2. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  то як я на фото сьогодні .
  [​IMG]
  А так у вас лисапет вкрадуть 100% . не паркуйте так .
   
 3. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  Хто з якою середньою швидкістью і як довго може рухатися містом літом/зимою ? Враховуючи світлофори двори та інше.Скільки часу вам потрібно щоб подолати 3 км 9 км містом ? Зимою/літом?
  Якої максимальної швидкості ви досягаєте в місті?
   
 4. muravey

  muravey Well-Known Member

  Гадаю середня буде десь 15 км/г, навряд вище.
  З Нового Львова до головного Залізничного вокзалу - 15-20 хв,
  до площи Ринок 10-15 хв в залежності від завантаженності вул. Франка.
  До Кінг Кросс близько 20 хв.

  Взимку (якщо є сніг) ровер вдома стоїть, не маю права так ризикувати життям :) Якщо снігу і льоду немає - така сама швидкість як влітку.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 5. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  я думав я дуже повільний велосипедист, в мене цією зимою сніг дощ ліді бруд т.д. , середня швидкість така ж - враховуючи двори ( зрізаю) світлофори, і так далі . Звісно , якщо трошки (під 2% ) пійдоми є на шляху то швидкість трошки падає, якщо є проміжки спуску то зростає до 20 км\год. За майже весь рік не їздив на велосипеді два дні в листопаді коли випав перший глибокий сніг і його не встигли утрамбувати автомобілі, і ще з 1 до ~14 січня за цей час не знав кому віддати в ремонт, це включно з часом ремонту. Не їзжу тільки в дощ - коли калюжі.
  В кніг крос не їзжу , бо не маю трьох чи чотирьох замків щоб причепити велисипед, бо два колеса + сідло , ну хоча б два нормальних замки мати а то блін по ціні буде як мій вел, або їздити з цепом і колодками :sad: . до вокзалу теж потреби не було.
  З Нового Львову якось літом під настрій до Форум Львів десь близько 14 хв долетів. Шкода смартфон віддав а треки не позберігав. Я більше спринтер, а не сталкер :) .
  Хто ще поділиться швидкістью ? чи то пак треками ?
  є модна strava чи якось так я ставив і не зрозумів в чому фішка ні якої статистики чи то вже її треба на сайт чи на комп скидувати щоб бачити чи як ...
   
  Останнє редагування: 26 лют 2017
 6. muravey

  muravey Well-Known Member

  Я теж не їжджу в Кінг Кросс, просто вважаю за точку виїзда за місто з південної сторони Львова, ну і все інше назвав як відповідь на ваші запитання про подолання певної відстані. Центр - близько 2 км, вокзал - 3,5-4 км, кінг-кросс - близько 6.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  можна на ти :) 3 км від 8 хв до 12 хв залежно від настрою
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. mogilovserg

  mogilovserg Member

  Ото жесть. І як так можна?
   
 9. KostRamd

  KostRamd Member

  Я, наприклад, не розумію велосипедистів, які швидко їздять по тротуару. Це дуже небезпечно для дітей. Йде дворічна малеча і може в будь-який бік сунутися. А "спортсмени" навіть не зменшують швидкість.
   
 10. manur

  manur Well-Known Member

  А розумієте людей, які спокійно собі шпацерують ПІШКИ по доріжках, відведених спеціально для велосипедистів?
   
 11. Coriolis

  Coriolis New Member

  Доречі у нас в Японії теж з цим проблема. Є нібито велодоріжки в деяких місцях, але фізично вони не відгороджені від дороги або тротуару, просто намальовані, тому на проїжджій частині вони постійно заставлені машинами на аварійках, а на тротуарі по ним всі ходять. Як боротись з цим, навіть не знаю, напевно єдиний вихід - це будівництво повністю відокремлених велодоріжок паралельно дорогам, але в місті це не скрізь можливо.
   
а де твій аватар? :)