Велосипед у місті

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Є у нас ті, хто пересувається містом на велосипеді?

    Наскільки це важко, небезпечно? Де найпроблемніші місця? Де цікаво покататись?

    Я досі тримав ровер у батьків в селі. Катався в основному сільською місцевістю, лісами, полями. Але об"їздив вже все навколо в радіусі 20-30 км по пару разів, це вже не цікаво :) Сьогодні привіз ровер до Львова щоб кататися частіше. Планую для початку освоювати всякі парки, погулянку, кайзервальд, винниківський ліс і тд. А от їздити вулицями мені щось страшнувато :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. syavych

    syavych копач

    юж накатав 3К км по Львову :)
    На дорозі і важко і небезпечно - наші водії ті ще сволоти. По тротуарах особливо і не поїздиш - уж дуже бабки люблять ідучи по одній стороні тротуару ні з того ні з сього раптово міняти траєкторію прямо під колеса.
    див. вище
    Хм, цікаво... Можна по стрийському парку покататись - там непогано бруківку поклали (+ добре ноги підкачати, бо підйоми там файні). Мабуть кайзер також підійде, хоча сам там ще не був; винниківський ліс дуже захаращений, але для екстремально-брудно-ногоруколамаючого катання в сам раз :mocking:

    ---------- Додано в 10:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:01 ----------

    П.С. Є вже трохи велодоріжок (пару кусків по пару метрів :)) ), то по них файно кататись, хоча знову ж таки, наші люди вважають що то а) красивий червоний тротуар для пішоходів; б) красива червона полоса для паркування автівок...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Fon

    Fon whom how

    взагалі без особлиовї потреби по місту їздити не раджу.
    де де, а у львові самий нерозвинутий велосипедний транспорт у світі
    (ми на другому місці після антарктиди)
    справді сказали вище - по тротуару не поїдеш, бо там в три ряди йдуть жінки і сильно сваряться коли якийсь йолоп їх лякає своїм ровером. тобто культури на тротуарі немає ніякої. що до доріг, то вас або маршрутка задавить, або якийсь олень на капєйці зо села переїде.
    в нас же відношення до велосипеда таке - ровер це така штука з колесами для дітей від 8 до 14 років, щоб не мішав кумі викинувати стару українську приказку. всі що старше 15 ркоів і на роверах, це люди недорозвинуті, бідні (бо на автівку грошей немає) і жадні, бо дешевше впхнути своє нещасне тіло в автобус і потіючи доїхати на ньому до місця свого призначення.

    загалом дороги і тротуари в нас не для роверистів :))

    поради: стрийський парк важкий, там такі підйоми шо капєц. це для молодих і сильних. парк знесіння нічого такий. той шо біля ВЗ. шлях від лисої гори до шевченківського гаю. ще є непоганий парк на кінцевій трамваю двійки на пасічній. там і парк і стадіон і ше стадіон, можна загубитись. хороші траси для гірських велосипедів можна пошукати біля голосківського кладовища в брюховицькім лісі. на щуратах за стадіоном починаються дачі, там можна покружляти серпантинами.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Це ви ще у Москві не були! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дякую. Всі мої побоювання ви підтвердили :)

    Вчора ввечері зробив перший в житті виїзд ровером у місто Львів http://www.sports-tracker.com/#/workout/corradych/ca443o6fmbsfupqc . Вирішив дослідити, куди веде дорога через погулянку :) До речі, це дуже хороший альтернативний шлях якщо їхати скажімо з центру на Сихів. Практично всі інші шляхи (личаківська, зелена, стуса) мають досить великий і важкий підйом, а тут підйом дуже поступовий, він майже не відчутний, тільки в самому кінці пару метрів пішки піднятися на Батальну, а далі вже по рівному до самого Сихова.

    Дуже зле що парк зовсім не освітлюється. В повній темряві можна зловити якусь яму або в бордюр в"їхати. Не кажучи вже про ризик нарватись на кримінальний елемент.

    А коли виїжджаєш з парку настає паніка. На тротуарі по перше люди, а по друге постійно доводиться зіскакувати і вискакувати на бордюри.

    На проїжджій частині головна біда - маршрутки дуже близько до тротуару їздять.

    Але я все-таки планую зробити ровер транспортним засобом, а не просто забавкою. Чим нас більше, тим швидше ми змінимо ситуацію на свою користь. Сьогодні навіть придбав "паркувальний" замок :) До речі, наскільки у Львові актуальна проблема викрадення велосипедів?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Andr

    Andr Well-Known Member

    Тре випити 100грам, -це притуплює почуття страху;)

    А знаєте, як далекобійники роверистів називають? "Хрустики"

    " аж тоді підуть по сій дорозі люди,
    Як ми проб'єм її та вирівняєм всюди,
    Як наші кості тут під нею зогниють" І.Франко


    Але все одно велосипед це круто
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я чув що так називають мотоциклістів, і не тільки дальнобійники :) А взагалі, чесно кажучи, я щось дуже давно вже не чув про ДТП з участю велосипедистів. Може не так все страшно? :) Я он в оранжеву куртку вбрався і маю надію, шо мене таки видно здалеку :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. syavych

    syavych копач

    Актуально, і то дуже. Довше 5 хв. без нагляду залишати не раджу :pardon:, і ніякі замки не допоможуть... Хоча сам буває тим правилом нехтую (правда максимум півгодини і бажано на площадках з відеонаглядом - маю надію викрадачі уникатимуть зйомку)
    Буквально місяць тому був такий собі "флешмоб" викрадачів - біля ЛНУ за одну годину викрали 4 (чи 5) роверів :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Andr

    Andr Well-Known Member

    :)..............................[​IMG]
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а як крадуть? Перекусують трос чи замок вскривають? Кодовий замок не поможе?
     
  11. sani

    sani Well-Known Member

    ще треба прив"язувати колеса, бо дуже легко воно все знімається. В європі часто бачив прищеплену на замок до труби тільки голу раму(все остальне познімали)


    є спеціальні гідравлічні кусачки, 1 "чік" і нема замка :) - дуже швидко

    ---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    я от теж подумав над купити собі ровера, але питання що з ним зимою робити?
    чекати до весни?

    і хочу розкладний, щоб скласти в багажнік машини і поїхати, наскільки таке практично?
     
  12. syavych

    syavych копач

    Залежить від товщини тросу і типу замка. Ламається всьо, інша справа що різний час (і інструменти). Троси перекусуються усі, але для товстого треба великі кусачки, а вони в рюкзак не поміщаються. Зато в рюкзак влазить балончик рідкого азоту...:crazy:
    Китайські замки на ключик відкриваються булавкою, дорожчі потребують вже трохи експертності (і часу відповідно). Кодові замки відкриваються також без проблем за час n*5хв, де n - кількість цифр в замку.
    З вище написаного випливає, що усі замки потрібні лише для затягування часу, якого як правило достатньо щоб забігти в магазин за пивом :)

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    Як варіант - кататись :) Сам планував так цієї зими, але маю трохи проблем зі здоров'ям, тому доведеться експеримент відкласти мінімум на рік...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я теж хотів, але дослідивши питання відмовився від тої затії. Чим простіша річ, тим вона надійніша і дешевша. Щоб розкладний ровер був якісним і справді надійним, він має бути досить дорогим. Краще купити спеціальний багажник і кріплення та возити ровер на даху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Велосипедисти Мехіко в суботу на захист своїх прав у відносинах з автомобілістами проїхалися на велосипедах по ряду центральних вулиць міста в оголеному вигляді.

    Ця акція проводиться в мексиканській столиці вже увосьме. Її організатори заявляють, що головною метою є показати автомобілістам, наскільки беззахисне людське тіло, і змусити водіїв поважати їхні права.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Цікаво, а чоловікам теє, хазяйство, комфортній їзді не заважало?:mocking:
    А у Львові сьогодні відбувся ІІІ Всельвівський велопарад дівчат 2013
    http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?divchata_v_suknyah_proyihali_lvovom_na_velosipedah&objectId=1286889
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    велосипед - то добре, але при нашій організації руху... Я своїй старшій заборонив їздити на заняття велосипедом. Просто забоявся.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то приходить з досвідом. З часом вже знаєш, де зручніше проїзхати, де комфортніше покриття, де легший ландшафт, враховуєш напрям вітру, погоду та інші фактори. Спершу було страшнувато, але з часом освоївся і містом пересуваюся доволі впевнено. А ще велодоріжки таки будують. Місто стає комфортнішим для велотранспорту.

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)