Веломагазини і веломайстерні Львова

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

1. muravey

muravey Well-Known Member

р е к л а м а
    Та хоч би й тут можна подивитись, гадаю, достатньо якісні речі, вибір теж непоганий, є підліткові моделі.

• Подобається Подобається x 1
  2. annykorka

annykorka New Member

Brooks хотіла купити в Києві, на сайті в них бачила лінк на магазин, але там тільки одні сумки були. Врешті придбала на http://picpac.com.ua .
    Але завеликий, віддала чоловіку. Може хтось підкаже де можна знайти ранець для велосипеда North Face, але так щоб не чекати тижнями?
    Шось типу такого:

3. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

Можу продати гелеву накладку за 150 грн. Майже нова 1 раз проїхав 6 км і зрозумів що мені не потрібна

4. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

А щодо дівчини підлітка то тут не вгадаєш ширину тазу, може бути і в 13-14 з шириною тазу більше за мій , для жінок зазвичай випускають дещо ширші сідла , якраз з огляду на більшу ширину тазу. В мене лежить одне користоване жіноче начебто італія.

5. filano

filano Member

Будь ласка підкажіть де можна купити дитячий беговел у місті на шталт цього https://velmax.com.ua/kiddimoto-heroes-12-derevyannyj, бажанно дерев'яний. Заздалегідь вдячна.

• Подобається Подобається x 1
  6. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

зміню свій відгук на нейтральний , просто відшили з ремонтом, тобто не захотіли ремонтувати. Просив замінити свій старий ланцюг на мій новий ланцю, сказали 20 грн коштує , але робити немає потреби . То я купив собі вижимку , та спец інстурмент для розкриття\ закриття замку на ланцюгу витартив десь близько 400 грн на інструмент і за 20 хв навчився, тепер сам замінюю собі ланцюг сам - я думаю , що кожен велосипедист має сам навчитися то робити . А минулий ремонт у них за який відгук був позитивний чекав тиждень.
    А за більш складною роботою заміна каретки, заміна системи і заміна задньої перекидки
    Поїхав у Драйвспорт 25 хв і все на місці при мені зробили ! , Наукова 2Б, 097-127-33-97 drive-sport.com.ua . без тупих відмазок.

• Інформативно Інформативно x 1
  7. savvgod

savvgod Member

Порадьте будь ласка чи підійде такий велосипед для дитини 2-х років.

Останнє редагування модератором: 3 сер 2017
  8. manur

manur Well-Known Member

Навряд чи.... Там хтось педалі вкрав(((((

9. savvgod

savvgod Member

ну це щось вроді самоката і велосипеда в одному

10. getmejiayu

getmejiayu New Member

Прикольный рюкзак

а де твій аватар? :)