Ваші власні фото (2)

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Milena, 21 кві 2011.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    IMG_20200826_151508.jpg
    Такий собі ковбойський трамвайчик.
    IMG_20200826_162125.jpg IMG_20200827_103709.jpg IMG_20200827_103715.jpg IMG_20200829_132038.jpg IMG_20200826_121445.jpg
    Перевал 682 метри над р.м.
    IMG_20200826_121650.jpg IMG_20200826_121700.jpg
    Знов той самий серпантин.
    IMG_20200826_160950.jpg IMG_20200828_112738.jpg IMG_20200828_112812.jpg IMG_20200828_113454.jpg IMG_20200829_174708.jpg
    То я)))
    25 08 2020 плавав.png

    За цим маршрутом (+-) я проплив 5 разів.

    Це все острів Майорка, Балеарські острови, Іспанія.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Там ніде поблизу дачі Вальцмана немає? Або якоїсь іншої з нашого шобла вищих рядів. А то шось давно не було чутно пісні "Горіла хата палала..." :)))
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Були ми біля чогось подібного, хотіли трішки скоротити дорогу, але там була табличка, що це приватна територія і прохід заборонений. Був там якийсь синьйор, в якого я просився, аби пройти. Не дозволив, але показав, де можна пройти. Балакав іспанською. Чиє те помістя - не знаю.
    Але, шикарне і велике.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не дивно, що немає фото людей зблизька( ховаються, як та, справа).
    Усього має бути в міру. А об'їдалівка - то не пасує христіанам... Хоча на заході все "включено"(, щоб швидше розбещувати.

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Навпаки, вам не здається,що то випробування для християнина?)
    Я вважаю - просто є вибір. Раз бачила, як кацапи, не знаючи міри ні в чому, себе поводили на all inclusive - чисте стадо свиней (розбещених). Тому є курорти з поміткою Without Russians.
     
    Останнє редагування: 11 вер 2020
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @manur, дякую за чудову доповідь про відпочинок.
    Заздрю білою заздрістю. Ми побоялися через короновірус кудись рушати, та і грошей зараз на такий відпочинок не зібрати. Але якщо їхати, то треба відпочивати гарно.
    Дуже сподобались фоти, Іспанія чудова, а Майорка - взагалі пречудова. Там вода тепла до кінця вересня, а сезон кінчається десь в середині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Цього року сезон був з липня і до 8 вересня((( Вони в збитках. Готель, в якому ми були, був заповнений ледве на третину (а то й менше).
    А все решта чудове. ЧИСТЕ море!!! Я трохи плавав в масці, метрів до 15 чи 20 дно було видно. Плавав і там, де дна не було видно. Яка там глибина? Лиш догадуватися можу.
    Найбільше здивувало поєднання пальм і сосен, які ростуть поруч одні одних)))))
    Кактусів різних - уйма.
    Ще одна фішка - місцевий ром "Ron Amazona". Бомбезна штука. Причому, наскільки мені відомо, він по світі не експортується. Це ром з островів Карибського моря, настояних на місцевих Майоркських фруктах. Не ідеально прозорий, солодкуватий, міцність - 53%.
    На Майорці звичай - пити каву з тим ромом. Я й досі щоранку до ранкової кави додаю трішки того рому. Шикарно!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А чого ви не кажете про запах - солодкий незрівнянний запах іспанських островів? Хвоя і тропіки!
    Скільки ви там пробули?
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    23.08 прилетіли, 30.08 повернулися до Варшави.
    То у Вас - у жінок - загострене почуття нюху))) У хлопів, особливо тих, хто смалить сигарети, воно притуплене(((
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та воно все, куди не подивися - випробування... Навіть викладання хвалькових фото викликало у вас заздрість. Моя сестра теж втішається, що у неї "біла" заздрість, але то на людях, але у мить одкровення ненавидіть всіх.
    Так що, обережніше з почуттями, бо самообман втягує у трясовину, з якої важко вибратися, не замаравшися по вуха(
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ні, все не так. По-перше, я з цікавістю дивлюся на фото, де є на диво красиві краєвиди, і дивилася б на таке і далі. Я сама багато чого бачила.Мені не цікаві древні замки, та й усе, що стоїть на камінні і само з каміння. Я надивилась на таке, і можу сказати, що більше не хочу. А красиві краєвиди, чудові запахи, фрукти, надзвичайні квіти - цим не надишишся і не надивишся. Я рада побачити таке, хоч це і чиєсь фото.
    Я маю надію, що з короною це не надовго, якось проблема буде вирішена, і я поїду куди схочу. В цьому році я б не ризикнула їхати навіть в Карпати..В цьому році їздили люди, яким нічого в цьому житті не страшно. Я не належу до таких.
    От моя родичка полетіла в Америку подивитись на внучку. Там з хати не виходила і заразилась короною (мабуть в літаку). Хворіє з 10 липня, нема кінця-краю..Відбилося на серці, лікувати короновірусних ніхто не має бажання.
    От і вся правда до копійки за мою заздрість) @Коммунарец, я не належу до таких, що ненавидять увесь світ, навіть по моїм дописам це має бути видно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То навіщо пишите, що заздрите "білою" заздрістю?
    Не буває ні білої, ні чорної... Просто заздрість. Одна з трьох "З" з оповідання Рериха. Злоба, заздрість і забудькуватість ( на добро)
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    не хочеться мені з вами сперечатися, псувати такий гарний вечір.
    Тому хто б сперечався, а я не буду)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    І це правильно.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, там мабуть Розеном пригощають )))
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    IMG_20200912_084630.jpg IMG_20200912_090512.jpg IMG_20200912_102206.jpg IMG_20200912_103014.jpg IMG_20200912_103258.jpg IMG_20200912_112155.jpg IMG_20200912_210206.jpg
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @manur , після шикарних обідів на курорті перейшли на збирання усього, що схоже на їстивне?)
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Білі гриби, підосичники, маслята і які ще? Йой!
    Зараз знову скажу про заздрість, і Комунарець мене проповіддю пригостить))
    Я не так люблю самі гриби, як їх збирати, ходіння по лісу, бо без грибної причини ніхто ж туди не повезе) Але в нас дощів нема ЗОВСІМ. Як ще в людей щось росте без поливу - не уявляю.
    Місяць точно не було і каплі...Які гриби. Але ще не вечір.
     
    Останнє редагування: 13 вер 2020
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ви хоч не заздрите? Бо гріх, одне з трьох 3.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)