Ваші власні фото (2)

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Milena, 21 кві 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    IMG_0055-1-2.jpg
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    IMG_0033-1.jpg


    Церква у Карпатах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    IMG_0068-1-3.jpg


    Річка Латориця. Якщо їхати через Карпати у Закарпаття, її прийдеться перетяти по-моєму разів 17.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    IMG_0473-1.jpg

    Крехівський монастир.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    IMG_0470-1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    IMG_0466-1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    QUOTE="Мих, post: 3178189, member: 7"] Переглянути вкладення 41786
    Крехівський монастир.[/QUOTE]
    Цікаво все те, але чому не зробите окрему тему з інформацією для поломника та маршрутом, щоб облешити його життя? А то сиди, та розшифровуй де і що...(
    У порівнянні з іншими форумчанами у вас найбільша аура, але не закривайте її від усіх.
    А чи є в монастирях УГКЦ странноприймальні чи готелі, щоб трішки долучитися до тамтешнього життя і побути у спілкуванні з Богом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    підрастає нове покоління України.
    На святкуванні Дня незалежності в Києві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікаво все те, але чому не зробите окрему тему з інформацією для поломника та маршрутом, щоб облешити його життя? А то сиди, та розшифровуй де і що...(
    У порівнянні з іншими форумчанами у вас найбільша аура, але не закривайте її від усіх.
    А чи є в монастирях УГКЦ странноприймальні чи готелі, щоб трішки долучитися до тамтешнього життя і побути у спілкуванні з Богом?[/QUOTE]

    Якщо говорити про монастирі, то мені особисто подобається найбільше Унівська Лавра. Я розповім про неї трохи згодом і подам фото.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо говорити про монастирі, то мені особисто подобається найбільше Унівська Лавра. Я розповім про неї трохи згодом і подам фото.[/QUOTE]
    Ви взагалі нічого не розказуєте(, а мені треба маршрут прокласти від Стрия др Мукачева.
    Але, якщо честно, то ви нагадуєте туриста з фотокамерою на автівці, бо ніякої конкретики та заохочення, крім фото будівель. А хотілося би знати, як де приймають і чи варто навідати їх з інспекцією)
    А ви ж бачите, що часи дуже хиткі і листопад нам обіцяють із сюрпризами на теренах сша, якто теракти в Сіетлі чи ще десь там. Хтозна, скільки цьому світу залишилося до повного гріхопадіння?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви взагалі нічого не розказуєте(, а мені треба маршрут прокласти від Стрия др Мукачева.
    Але, якщо честно, то ви нагадуєте туриста з фотокамерою на автівці, бо ніякої конкретики та заохочення, крім фото будівель. А хотілося би знати, як де приймають і чи варто навідати їх з інспекцією)
    А ви ж бачите, що часи дуже хиткі і листопад нам обіцяють із сюрпризами на теренах сша, якто теракти в Сіетлі чи ще десь там. Хтозна, скільки цьому світу залишилося до повного гріхопадіння?[/QUOTE]

    Ок. Я виправлюся. Думав, що історія, та духовна сторона тут мало кого цікавить.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Мих, в Гошіві два монастиря, жіночий і чоловічий, багато цікавих речей і навколишня природа. То з якого монастиря фото? Чи є там ще які монастирі? Бо у мене тільки фото православних з Корця.
    [​IMG]
    А ту річку Латорицю ви перетинали 17 разів на авто чи на потязі? І яким маршрутом?
     
    Останнє редагування: 1 лис 2019
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гошів
    Розп'яття на усипальниці Господа
    [​IMG]
    Ротонда вранці
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Жіночий монастир згромадження сестер и т.д... ЧСВВ
    [​IMG]

    [​IMG]
    Вчора ще були дощі і похмуро, а сьогодні благодать. Завтра невеличка подорож по прикарпаттю). Ще вночі зрозумів, що буде погода, бо побачив зоряне небо чисте і ярко сяяло сузір'я Оріона, особливо пояс його.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Красиво. Приємно бачити таку величну красу.
    Але думаю про вас: ви серед цієї краси одинокий странник, який не має покою, весь в тривозі за майбутнє..
    Коли вже ви в своїх подорожах знайдете для себе добру та м'яку сестричку та заживете тихим та безтурботним життям - стільки, скільки вам відпустив Господь?
    Щиро бажаю знайти притулок та співзвучну до вас душу.
     
    • ... ... x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це ж Гошівський монастир. Мої солдати його будували. Я його облазив колись вздовж і поперек. Ще й жінок наших возив туди, щоби бачили, куди ми їх поселимо, якщо будуть нариватись...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Почитала про Гошівський монастир. Що тільки творила радянська влада! Злодії, кати, дрібні ворюги...І ще залишились люди, які за нею сумують. :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це хто?
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Фейсбук гуде - купа народу святкують День савйєтської міліції. Ось Вам і "хто"!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)