Ваші власні фото (2)

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Milena, 21 кві 2011.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]
    Зводили ворота з 1788 по 1791 рік, висота становить 20 метрів.
    Увінчує ворота шестиметрова бронзова квадрига , якою управляє богиня перемоги Вікторія.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як то їй у 45-у крила не обламали? А то свастика у лаврах під орлом? А югенди не марширують? А де геї збираються? А як ви ставитеся до них? А ви обнімалися з ними? І більше нічого такого цікавого після об'єднання не побудували? А як там єндеерівці поживають?
     
  3. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Коммунарец , дуже багато запитань і не в тему - офтопите :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]
    Берлінська стіна, чи вірніше те, що від неї залишилось...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Бачив я ту вежу. Але, дуже здалеку. І досить давно - в 1988 році))) З військового полігону, який знаходиться трохи північніше Потсдаму.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може й так, але в Україні теж є на що подивитися крім каміння. Немає на фото чогось живого, напису "Тут був terRen" чи щось таке, щоб спочатку душа розвернулася, а потім ... звернулася (с)
    Кисло так, як той зелений терен...
    Я колись полюбляв дивитися "Орел чи Решка", поки там не почав зніматися сам Батоєв. Слухати тільки його хникання, що він колись жив як хотів, а тут всього 100 долярів... Інші на 100 долярів таке покажуть, що і суперякість і суперакмера не покаже. Немає життя на фото.
    Вибачте мені, якщо я хочу вам кращого. Ви може і не хочете нічого нікому пояснювати, а мені хочеться. Для того і створені мабуть ці форуми.
    Ще... Якось дивився відео з вершини піраміди Хеопса... Ноги аж померзли від баченого...
     
    Останнє редагування: 3 сер 2017
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    От бачите, "там " залишають хоч щось від своєї історії... А у нас все хочуть знищити, всю пам'ять стерти, ці нові (навіть не знаю, як їх назвати). Дещо надо прибрати, але ж пам'ятники героїзму людей та їх хоробрості, навіщо знищувати або здирати з них подяку врятованих людей? Такі самі варвари, як ті, що ламали церкви раніше.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Прошу пояснити конкретно, що Ви маєте на увазі. Чи Ви боввани лєніна вважаєте пам"ятниками героїзму людей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, він входить у "Дещо", хоча... Французи шанують як Робеспьера з Маратом, так і Наполеона і Бурбонів. Якщо ми варвари повністю, то мали б все майже зламати, що побудовано за СРСР. Хіба ні? А от що тепер побудують і для кого? Навіть немає кому пам'ятника поставити із сучасних політиків... (Чорновіл - відноситься до старого покоління праведників, а не сучасних). Старе непотрібне, а нове тим паче.
     
    Останнє редагування: 3 сер 2017
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member



    "Чик волосики, чик головку - получи морковку!" (с) х/ф "Государственная граница"
     
    Останнє редагування: 3 сер 2017
    • Смішно Смішно x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Що візьмеш з жабоїдів:))):pardon:
    А політикам і не варто пам"ятники ставити. Ставити потрібно державним діячам!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То terRen ... Невже????? Пардон, мадам...
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Офіційно їх розділили - на політиків і чиновників. Як такого поняття "державний діяч" не існує. Хіба ні?
    Не ображайте французів, бо поляки їх люблять - небезпечно. Особливо для вас...
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ото ж бо... :)))
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так хто ж знав? На лобі (профілі) не написано. А квітки зараз... чи мало хто собі малює.:blush:
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Офіційно, може й ні. Але я для себе ці поняття "політик" і "державний діяч" розділяю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я можу коментувати, критикувати і давати поради (і то, з натяжкою та озираючись), а заборонити комусь мати свою власну думку - не можу і не маю право забирати чиєсь право. Навпаки, людина розкривається, якщо вона щира... і тут під дих бах!!!... Шутка...(с)
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Якщо б ви подивились вище всю тему (наші власні фото - 1, ...фото - 2), за всі попередні роки, то зрозуміли б, що люблю мандрувати і зараз мандрую Україною - чудова наша країна, і фото з різних куточків є тому підтвердження, але подивитись інші країни, дуже корисно з багатьох причин.
     
    Останнє редагування: 3 сер 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)