Ванна кімната

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем michajlo, 29 лют 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. michajlo

    michajlo Member

    Привіт форрумчани господарі.

    Маю от таку дилему:

    є ванна кімната, розміри 2,20 на 1,80 м. Є два варінти або душова кабіна, або ванна.
    Сижу от думаю що обрати, як ставити душову кабіну то займе половину тої ванни (розміри десь 1м на 1м), тай ванна практичніше буде. Що порадите?

    якщо душова кабіна, то яких виробників і де краще взяти, ціна/якість....в епіцентрах і тд є капа, китайські, як вони носяться?.....

    якщо ванна, яка взагалі ваша думка на рахунок акрилових ванн?....читав в мережі всяке пишуть, і шкідлива може бути, і тьмяніти може, пишуть що не стійка і може втрачати форму....

    А що скажите ви?
     
  2. justsawa

    justsawa Well-Known Member

    У ванній можна прийняти душ, а в душі ванну ні. Думаю, якщо обирати між два в одному, або лише одне, я би виправ перше.
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я викинув чавунного монстра і поставив китайську душову. Теж два-на-два кімната, але кабіна 110х110 з глибоким піддоном. Люкс. За чотири роки тільки раз регулював дверку. Як на мене, то бокс кращий. Економніший і функціональніший. Душ приймається один-два рази на добу, а пірнати в ванну раз на тиждень. В боксі тепліше, бо замкнута система, і радіво можна послухати.
    Я за бокс.
     
  4. michajlo

    michajlo Member

    а піддон в боксі акриловий чи метелевий?
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Акриловий.
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я собі купив такого ше років 10 тому, а може і більше (ше не було ні інтернету ні мобілок тоді, точно пам'ятаю), поставили його в кухні "тимчасово", то так він і досі там стоїть, все ніяк руки не доходять повноцінну ванну зробити. Справді річ практична, досить налійна, правда масажер для ніг відвалився, псикавки трохи позакисали, поміняв насадку і шланга на каналізацію...Виглядає "воно" зараз вже страшнувато, але працює.

    А як заміню, то ше піддон досить глибокий, лишиться, зеленину полоскати буде в чому...)
    Ааааа...і радіо десь за три роки здохло :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    В чому, власне, проблема? Є ванни бокси. Я собі поставив вже років з 8 назад. Довольні, як слони. Мала любить ванну приймати з пінами і солями. Я в душі нормально розвертаюсь. Навіть після важкого дня можу сам полежати пів годинки у ванній. Розслабляє, втому знімає. Єдине але, потрібно бронзові колінка відразу поміняти на порядні, а то з часом окислюються до свищів
     
  8. Varava

    Varava миється в бані

    Тільки плануємо купувати ванну))
     
  9. happyman

    happyman New Member

    Я постав перед таким самим питанням, з сьогоднішніми цінами вану часто не поприймаєш....а душова вона явно місця менше займає ніж ванна, там ще пральну можна вмістити......я вибрав з відчизняного Коло.....в них і вибір великій, і останнім часом популярні стали, куди не зайдеш всюди або коло або коломбо =)
     
  10. NastyaKo

    NastyaKo New Member

  11. LoveMe

    LoveMe миється в бані

    Я думаю, что лучше купить чугунную ванну. Металлические и, в особенности, акриловые – это ванны из "одноразового" материала. Вы пусть отдадите немного меньше денег, но прослужит такая ванная на 10-20 лет меньше, чем чугунная.
     
  12. krisna

    krisna миється в бані

    Ми уже змінили труби в ванній кімнаті, зараз думаємо ще встановити лічильники . Можливо тут замовимо. А потім будемо укладати плитку і все інше.
     
  13. dfghj

    dfghj Member

    подскажите где купить светильники для ванной?
     
  14. aldhhf

    aldhhf миється в бані

    Мы вот родителям покупали в ванную светильники Светильники: Интернет магазин светильников Lampa | Киев небольшие, компактные. Ванная хоть и большая,но освещение очень хорошое. И светильники не бояться влаги!
     
  15. Cendim

    Cendim миється в бані

    Для ванной выбрали очень интересный настенный светильник Подсветка для картин/зеркал Nowodvorski MONET LED 5134 купить в Киеве с доставкой по всей Украине от LY.UA красиво подсвечивает зеркало. Цены очень адекватные и оперативная доставка. Всегда ест акции и скидки на различные модели!
     
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
  17. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

    Здравствуйте, ванная комната это место где каждый в моей семье проводит много времени, поэтому туда мы покупали все только самое лучшее. Недавно полностью закончили ее интерьер и докупили туда зеркало, брали напрямую от производителя Зеркала в ванную комнату - купить с подсветкой, цены в Украине – МИРРОР ТРЕЙД
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Ivanostapchuk, а ви кацап чи банальний рускоязичний спамер?


    зі

    Подивився по профілю - @Ivanostapchuk звичайний кацап, бо бреше я сі куре :)))
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
  19. AntoninaPetrivna

    AntoninaPetrivna New Member

    Як на мене краще душова, бо собі купляла і знаю яка повинна бути душова кабіна. Місця мені вистачало і я не переймалася щодо розмірів, хоча у компанії де я замовляла мені сказали, що можуть виготовити будь-якого розміру. Це мене дуже порадувало, адже хочу зробити подарунок батькам і замовити душову для них, а ванна кімната не дуже велика. От як раз і замовлю за своїми розмірами. Кому цікаво, залишаю посилання Стеклянные душевые кабины - купить в Украине | Компания СтеклоДизайн
     
  20. Valentina Davidova

    Valentina Davidova New Member

    Як на мене, то краще душова кабіна, так, як в нас маленька ванна кімната, то це супер варіант. Та й з душовою кабіною місця в ванній набагато більше.
    Ну а ми брали душову, у цьому магазині Душова кабіна, тут так багато різних форм та розмірів, то ви мабудь 100% щось для себе підберете ;)
     
а де твій аватар? :)