В Ужгороді зняли кліп про війну з Рашкою

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Radu, 16 гру 2015.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, "Арія" не гівно.
     
  2. Radu

    Radu Well-Known Member

    Гівно Не гівно
    АрЄя Slayer
    Круіз Slipknot
    Мастер Rob Zombie
    Черный кофе Metallica
    Черный обелиск Pantera
    и так далее .......

    :dirol: :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    @Radu, ви дуже на радійте. Бо в той момент, коли вирішили співати руский метал, ви перейшли межу між гівно-негівно в напрямку Арії :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. Radu

    Radu Well-Known Member

  5. Radu

    Radu Well-Known Member

    Не збирався і не збираюся , це тематична пісня , тролінг ватників , далі буде англійскою і українською
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Такої маячні ще не бачив. Чувак елементарно ні в зуб ногою і ні в жанрах музики, ні в історії, ліпить все на купу, так порівнювати - це як порівнювати хокеїстів з футболістами. Ще й від "Океану Ельзи" преться паралельно. Мабуть ще заодно від "Другої Ріки" і "СКАЙ", бо ж не совок...:facepalm::suicide:
     
  7. Radu

    Radu Well-Known Member

    Ха ааааа , а хто вам сказав , що я якось класифікував це ? Я взяв перше гімно яке мені прийшло на думку і те що мені подобається ! Така думка вам не спадала на розум , звісно краще якось спробувати відстояти свій смак до :crazy:совокгімнороку .
     
    Останнє редагування: 17 гру 2015
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я теж.
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    «…про війну з Рашкою» - вже анахронізм.
    Росія програла війну в Україні і злилася допідвойовувати в Сирію, Туреччину.
    Війна - справжня, непідла, нечмошна - та, яка приносить «Пабєду» – це остання надія відновити лице Росії. Врятуватися від далекобійників, пенсіонерів, лікарів, учителів...
    Ужгород не повинен давати агресору такого шансу.
    Зараз актуальне питання виплати Росією Україні репарацій. А не ватна пропаганда війни.
     
  10. Radu

    Radu Well-Known Member

    ? ? ? о_О
     
  11. Radu

    Radu Well-Known Member


    View: https://www.youtube.com/watch?v=OGsHshpYkiU
     
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ужгород, «вайна», музика.
    В 2008 році мирний Ужгород умиротворив «Беркут» і встановив меморіальну табличку (неповторна «Деца у нотаря»).
    Такою є наша «вайна».
    А за іншу буде довготривала відповідальність Росії за її розвязання, ведення війни, наслідки, зокрема гуманітарну катастрофу Донбасу.
    Аналогічні ролики широко використовувалися агресором для мобілізації довірливих верств, для розв’язання війни. Блимання в ролику свастики – неперевершений ватний прийом.
    А музика – вона увиразнює простір.
     
  13. Radu

    Radu Well-Known Member


    Аааааа , так вы кацапик ))) , а я сразу не узнал вас в гриме ! Эту песню слушают бойцы АТО , общался , тепло общался , идите мимо темы , не смешите :)))
     
  14. hrim

    hrim Well-Known Member

    Radu, пісня добра, свастика зайва.
    Війна. Актуальний статус агресора - необлікована біомаса ("закрытые похороны", "засекречивание потерь в мирное время"...). З біомасою не воюють, їй припиняють подачу поживних речовин, не сприяють в піднятті вибраного нею статусу.
     
  15. Radu

    Radu Well-Known Member

    Всі розуміють , що свастика в кліпі натякає на сучасну Рашку і порівнює ії з Німеччиною часів Гітлера !
     
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Німці, на відміну від росіян, не брали своїх прихильників в заручники, не створювали своїм прихильникам гуманітарну катастрофу, не відмовлялися від своїх чоловіків, не заривали крадькома своїх дітей - умова для отримання "пособія".
    А тим часом - російські біомаси вже підповзли ближче в Комінтернове під Маріуполь.
     
  17. Radu

    Radu Well-Known Member

    Згоден ))), можна додати, що ці самі прихильникі обожнюють росіян))) ! Ось дуже влучна стаття О дивный ватный мир
     
    Останнє редагування: 24 гру 2015
  18. AnnaTydir

    AnnaTydir Member

    Теж не зрозуміла.
     
  19. Radu

    Radu Well-Known Member

а де твій аватар? :)