"Українське життя"

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Ivan, 31 січ 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Басанець

    Басанець Well-Known Member

    Відповідь: "Українське життя"

    Я написав "виновника торжества", бо мені було важко знайти відповідника українською. Але це словосполучення я написав літературною мовою - ні "преведом", ані "падонкаффскім". Якщо ще рік тому це було модно писати "как нравецца", а особливо надуживати "чистаа-а ма-а-сковскім праізношенієм", то тепер це відходить у минуле. І, головне, уже чимало людей може щиросердо зізнатися, що так не годиться писати. Це дратує іруйнує не такі вже безглузді норми. Між іншим, на сайті "капітана НемО", куди неймовірно важко потрапити (і навіть певною мірою престижно, але не хочу зайвий раз рекламувати, це й так цьому сайту не потрібно), серед правил зазначена вимога чспілкуватися виключно літературно, без жаргонів, на кшталт вищезазначених. І таких сайтів стає все більше. Думаю. незабаром хвиля ця докотиться й до нас.
    Тому непослідовності тут не бачу, хоч справді мені можна поставити за кпин, що не підібрав відповідника.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: "Українське життя"

    Не вважаю, що висловлювання Папая і Басанця заслуговують на "офіційну догану", але тим не менше, панове , поважайте небажання пана Івана публічно обговорювати цю тему і будьте більш коректними. Свого часу на УЖ було вилито чимало бруду на нас, і зовсім не хочеться уподібнюватися до тих, хто таким займався. Іван зробив свої висновки , прийняв рішення і спілкується на форумі, де йому комфортніше. Тему закрито
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)