Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В ідеалі так, але від нього залежить, особливо в Україні, скільки це буде коштувати і для кого. В РФ - там Поклонській Няші ніхто не заважає як виправдати, так і засудити. Тим більше оприлюдно, не дивлячись і не читаючи матеріалу
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Филарет заявил, что после предоставления Украине томоса УПЦ МП должна сменить название на Российскую православную церковь в Украине

    [​IMG]

     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Карочє, кацапи най запхають дві дзюрки в одну дзюрку і най сидять смірно.
    Філарет всьо розказав на пальцях - рашка бидло і отстой :mocking::yahoo:


    View: https://www.facebook.com/prostonewsukraine/videos/837576536632580/


    [​IMG][​IMG]



    із коментів

    Lyudmila Skidan
    Я не христианка,и мне как бы пофиг православная религия...но я люблю историю и Филарет абсолютно прав!!!
    Учите историю убогие лапотники !
    Когда в Киеве создавались университеты,в Москве еще жабы квакали!
     
    Останнє редагування: 30 жов 2018
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В УПЦ КП исключили участие главы УПЦ МП в объединительном Соборе
    Церковные иерархи, которые выступают против автокефалии украинской церкви не будут допущены на Собор, заявили в УПЦ КП.
    Принимать участие в объединительном Соборе смогут только те, кто обратился к Вселенскому патриарху с просьбой о Томосе, что исключает присутствие на Соборе главы УПЦ МП митрополита Онуфрия. Об этом во вторник, 30 октября, в интервью Главкомузаявил архиепископ УПЦ КП Евстратий Зоря.

    По его словам, нет оснований для участия в собрании митрополита Онуфрия и архиереев Московского патриархата, которые выступают против автокефалии.

    Архиепископ Евстратий Зоря подчеркнул, что не все архиереи, которые являются православными и находятся на территории Украины, будут присутствовать на соборе. Кроме этого, участие в собрании примут представители от Вселенского патриарха.


    Напомним, Объединительный собор, на котором должны объявить о создании единой Украинской православной церкви и избрать ее предстоятеля, может состояться в Соборе Святой Софии в Киеве.

    Ранее в УПЦ КП сообщили, что на объединительный Собор будет делегировано более 60 епископов трех церквей – УПЦ КП, УПЦ МП и УАПЦ.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Глава УАПЦ рассказал о сложностях с объединением в Поместную церковь

    У митрополита Макария не сложился диалог с Филаретом о Поместной церкви

    Патриарх Филарет не дал митрополиту Макарию права выбирать ни название новой церкви, ни условия созыва Собора.
    Глава Украинской православной автокефальной церкви (УАПЦ) митрополит Макарий заявил о сложностях с объединением в Поместную церковь с УПЦ КП, которое необходимо для получения Томоса. Об этом он рассказал в интервью каналу ZIK.


    "Патриарх Филарет обратился ко мне и сказал "Срочно нужно Собор созывать". Я ему говорю: "Собор собирать нет устава" - "А устав у меня есть". "У меня тоже есть, но из двух уставов надо сделать один устав" - "Нет, будет мой устав", - рассказал Макарий о разговоре с Филаретом.

    Он также уточнил, что и по вопросу названия будущей церкви Филарет не дал ему права выбирать. "Название уже есть, и вы должны присоединиться", - процитировал Макарий слова главы УПЦ КП.

    Также не до конца выясненным остается статус новой церкви: "Третий вопрос, а какой статус, какая модель? Когда я спросил митрополита, будет ли митрополия, он со злобой сказал, что митрополии не будет, будет патриархия. Экзархи ни о чем не говорят", - заключил Макарий.

    "Чего про Собор говорить, пока нет обсуждения текущие вопросы", - сказал он.

    Он не назвал дату возможного Собора и перспективы его позитивного решения.

     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Митрополит Макарий считает "безумием" проведение Архиерейского объединительного собора без устава.
    В даній ситуації мабуть і сам Соломон не знайшов би рішення, як тільки не порушити все до останнього камінця і розпочати будувати нове - чисте і справжнє.
    Все йде до того. Головне - спокій і нехай нерозумні роблять те, що дає їм лукавий, а віруючи в Ісуса Христа моляться за спасіння душ грішників.
     
    Останнє редагування: 31 жов 2018
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Повідомили ймовірну дату отримання Томосу
    02 листопад

    [​IMG]
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В Україні Московського патріархату більше не існує
    02 листопад, 16:22

    [​IMG]
    Константинопольський патріархат скасував акт про передачу території України під адміністрацію Російської церкви і відтоді в Україні, фактично, не існує УПЦ Московського патріархату.

    Про це повідомляє Українська правда.
    Адвентисти, штунди, єговісти, уніати і решта!
    Хенде хох або на вихід?
    Зараз взнаємо, хто є хто))))
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Кому як... Росіянам погано, мені - як Богу... Не я їх створював, не мені їх і руйнувати. Небесам видніше, але.... якщо зійде цитата російською, то буде так:
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо ви кажете уніатам Хенде хох або на вихід ?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так вони їх зрадниками вважають. Хіба не знали? Гірше, ніж розкольники Філарета(( Радянська влада їх взагалі винищувала...
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якими зрадниками? Яким макаром уніати зрадили росіянам?
     
    Останнє редагування: 3 лис 2018
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Далеко не буду ходити.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну і де тут зрада?
    Зрадити можна тоді, коли поклявся у вірності і нарушив клятву.

    А уніати нікали росіянам, москалям і кацапам у вірності не клялися. Навіть навпаки, совєти і комуністи були ворогом для УГКЦ


    Ну а ваша цитата
    робить честь уніатам.
    УГКЦ весь час підтримувала і підтримує національно-визвольну боротьбу українців.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    По-перше, то не моя цитата, а з посилання з документу.
    По-друге, зрада була на думку попів, ще в 17 сторіччі, коли пішли під Папу римського. А звинуватити можна у всьому, було б бажання і людина ).
    Ну і по-трєте, то не мої проблеми - я тільки констатував факт. А з якої причини ви злукавили, що не знаєте про те - то теж не моя проблема.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені стало цікаво - чо ви дали команду

    Чим вам не подобаються Адвентисти, штунди, єговісти, уніати і решта?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, якщо вони православні, то повинні або приєднатися до УППЦ КП або зкинути овечу шкуру і сказати, хто вони насправді. Або ж зникнути, як сектанти. Десь так... Хоча мені вони не заважають. Поки що.... Бо прийде час, коли все просіється через істину і лушпиння буде спалене.
    Нічого особистого, тільки релігія))
     
    Останнє редагування: 3 лис 2018
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, шось від вас понесло расєйскім православним шовінізмом :)

    Чому вони повинні або приєднатися до УППЦ КП?
    Або повинні зникнути, як сектанти?

    Вже всі давно знають, хто вони насправді і вони того не скривають:
    То тільки Гундяй в рашці всіх неправославних ганяє /крім чеченів, бо чечени самі ганяють Гундяя :)/
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я ж вас не звинувачую у езуїтському кощунстві... Тож або спілкуйтеся без застосування необгрунтованих образ або ж замовкніть, м'яко кажучи))
     
а де твій аватар? :)