Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Можливо...
    Але мене, буддиста, якось не дуже торкає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Довбойоб хіба православний?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Виявляється - все дуже просто. А в Україні під це діло розгорнули якісь вибори

    [​IMG]


    Євстратій Зоря
    5 год ·
    Може так?

    Саме рік тому Московський Патріархат не захотів молитися за спокій маленького Євгена, бо Церква, в якій його хрестили - «неправильна».

    А немовля помолилося Богу про Церкву. Не знаючи усіх тонкощів - адже він лише немовля - Євген просто попросив у Бога: «Нехай все буде правильно! Щоб мама - не плакала.»

    І Бог зробив.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Розкажу в тему - подруга сьогодні ходила в церкву на службу. Церква МП, в Харкові про КП навіть не знаємо. Онуфрій - митрополит Харківський та Богодухівський прославився своїми численними квартирами та машинами - основна опозиція Епіфанію, як я розумію. Храми останнім часом росли як гриби - і то все ясно чиї храми.
    Але їй цікаво було, що там в російській церкві зараз.
    Каже: священник говорить українською, діти в вишиванках співають колядки.
    Але поминався Кирило. Та розповівши про царя Ірода священник додав, що як Ірод повбивав дітей заради своєї слави та влади, так і зараз, в сучасному світі є можновладці що на все згодні через славу та владу.
    А так все тихо-мирно, ніхто храми не відбирає, ніякого кровопролиття, як хотілося б Кирилу, не робить.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Щось мало поминалося...
    Або ваша подруга неуважно слухала, або і справді у РПЦвУ щось почало змінюватися... :scratch_one-s_head:

    Сходив"бим сам, та послухав, але якось не на часі поки що...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лицемірство і обман стали витонченішими, далі намагаються крутити людям голови.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю, Ігорю. За Пуцькіна навряд чи посміють молитися.
    Я бувала на вінчанні, на хрещенні малих, на відспівуваннях, але піти відстояти багатогодинну службу - цього мені в голову не приходило ніколи. Я до священників в храмах відносюсь без належної поваги. Це їх працевлаштування, а чи вірять вони в непорочне зачаття самі - хто зна.
    Людина вірить в себе в душі.
    Якщо вірить в щось надзвичайне, що допомагає їй в житті, коли та сама людина кається та щиро просить захисту своїх анголів-охоронців, то посередники не потрібні.
    В те, що в храмах місто намолене, ну хто зна як воно діє - он Філарета проклинали і анафему йому в храмах читали скільки років, а він не зважаючи на це дожив до 90 років - і голова гарно робить, і на ногах людина. Так що не діє анафема.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та бояться, бо де ж працювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Перейти в ПЦУ ніхто ніби не заважає і працювати там.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, я не Комунарець, не два Козаки, і не Мих з Левком.

    Тому скажу за себе.
    Я себе вважаю християнином, і намагаюся дотримуватися християнських канонів.
    Так сталося, що я більше відвідую храм УГКЦ /і про це я сказав пароху УПЦ КП/, хоча вважаю себе православним /і про це сказав пароху УГКЦ/ :)

    Частіше відвідую храм УГКЦ, в ньому сповідаюся, причащаюся, ходжу до Плащаниці, в ньому хрещені мої діти і внуки.

    Рідше відвідую храм УПЦ, в котрому хрещений я сам. Останній раз це було 1 грудня. Маю надію, що завтра я знову його відвідаю.

    Я вже десь казав - я вірю і в силу молитви, і в намолені храми.
    Завтра я надіюся знову відчути те, чого я не зміг відчути в храмі вчора і сьогодні.

    А анафема на Філарета не діє тому, що вона накладена приблизно таким самим методом, як і наш нинішній Томос - і там і тут петро взяв, і вирішив щось змінити ;)))
     
    Останнє редагування: 8 січ 2019
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені навіть не дивно, що ви обоє заговорили одинаково :)

    Пані та панове, в Церкві не працюють. В Церкві служать ;)
     
    Останнє редагування: 8 січ 2019
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То і видно, саме християнин може зі смаком писати про довбойобів, як про ближнього.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто як. Онуфрій працює.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А як ви собі уявляєте дію анафеми? Людина після анафеми повинна захворіти і вмерти? Я не думаю, що анафема діє, як прокляття. Це просто відлучення від церкви. В РПЦ люблять цим користуватися.
     
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Як у Вас усе просто. А бажання парафії? А те, що останні 15 років лише МП була канонічна в Україні? І чому одразу лицемірство і обман? "Не судіть..." А як Ви відноситися до тих Отців, що були висвячені в католицькій вірі а працювали в радянській церкві? Теж лицеміри і пристосуванці. Краще було позбавити паству зовсім без святих таїнств?..
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Можу багато говорити на цю тему, підпираючи свої слова посиланнями на відео і тексти. Але в лом... Надоїло вже :)

    Всіх Марій, Марічок і навіть Машек з іменинами!

    Св"яткуймо! (с) :yahoo::dance3:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що тепер вони говорять, що не підпорядковуються Московським попам, а діти вже ходять у вишиванках і колядують, що раніше не віталося. Тобто лисиця притворилася мертвою, лиш би залишитися живою. Чому б їм не почати говорити правду: Ми - УПЦ МП. Наш шеф - Кіріл. Якщо вони це скривають, обманюючи народ, то чого вартує їхнє священство?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бо попадаються такі довбойоби, котрі самі себе вважають довбойобами. І з ними говорити зрозумілою для них мовою не гріх, я питався ;)

    зі

    Во, Комунарець тоже став як шовковий. А намагався тут розповсюджувати всякі затруєні зерна ;) :)))

    Нє поволєм! :ireful1:
     
    Останнє редагування: 8 січ 2019
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та я ж кажу - самі слуги народні кругом. Тільки як кого назвали так, то можна не сумніватися про його кілька авто класа люкс.
    Ще церква налоги не платить, але бізнес всі ієрархи мають, гроші повинні працювати. Тому назвати працевлаштуванням можна з чистим сумлінням.

    У доньки кума вийшла заміж за священника. Так получилось, бо вона співала в церковному хорі і поїхала на свадьбу дружкою, там женився священник, і познайомилась з красивим молодим чоловіком, який закінчував семінарію.
    Так стала попадею) Нічого не можу сказати поганого, але коли треба було допомогти молодій людині, яку ця кума добре знала з дитинства, грошима на лікування (хто скільки міг давали у під'їзді) вона сказала, що грошей не дасть, але вони "будуть за нього молитися". Правда, довго молитися не прийшлося - не врятувала і операція.Залишилась самою удова з маленькою дитиною.
    От цього я не розумію. Вони люди з грошима, бо він служить в найбагатшому в Харкові Благовіщенському соборі, великий особняк збудували, в'їжджають ось. Ще батюшка цей має свій кабінет, де займається масажем, курси закінчив.
    У мене просто реалістичний погляд на це служіння, що не відміняє того, що добре розумію наскільки людям знедоленим чи в тривозі потрібно місце, де можна заспокоїтись.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я би розповів вам за пароха того храму, куди хочу завтра їхати. Але ви все одно не зрозумієте, а він якщо взнає, то буде сваритися ;)
     
а де твій аватар? :)