Українці у Росії

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем -Erebus-, 12 січ 2012.

  1. - так ждёте ж... :pardon:
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    а ви...усрамся не дамся,рубль к доллару не привязан,ни пяди священной земли...всьо як і 70 років взад
     
  3. всрались и дались, к доллару шото привязали, любые пяди отдать готовы, лишь бы цену хорошую дали... на словах "абы не москалям", а на деле - кто предложит... ... - и гордитесь этим? Ну да, свежо, не какие-нибудь "70 рокив взад". ;)
     
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Співпраці чекаємо
     
  5. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Я особисто європеєць і для мене була. В Ірландії, приміром.

    ---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:48 ----------

    Кажуть: заздри мовчки. Росія поки що українцям нічого путнього запропонувати не у змозі.
     
  6. zherech

    zherech Well-Known Member

    А почему Вам кто то что то должен предлагать? Cамим слабо напрячься?:)

    ---------- Додано в 09:16 ---------- Попередній допис був написаний в 09:15 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Ви запропонували ж самі "москалям". А я кажу, що ви нічого путнього не здатні запропонувати. Ви натомість кажете, мовляв, самі щось запропонуйте. То ми ж запропонували, але ж не вам. Я сподіваюсь розмову закінчено.

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

    Це все?))) Із такими "аргументами" та "загрозами" заберемо, питання у часі.

    До речі, а чому ви до мене звертаєтесь російською мовою? Так просто цікаво, коли людина виявляє відверту неповагу. Схоже на те, що вона в інтернеті тільки така смілива, а в житті лагідна та привітна.
     
  8. zherech

    zherech Well-Known Member

    Заберете,заберете. Обязательно:)Вам сколько лет,уважаемый? Такое впечатление,что пишет юноша или девушка лет так 18-20. А насчет русского языка. Это запрещено правилами форума? Приведите этот пункт.Вы смелый по жизни? Че смелого совершили? Про себя скажу,что не трус.
     
  9. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Коли спробуєте написати до українця українською тоді й поговоримо.
     
  10. zherech

    zherech Well-Known Member

    Да на хрен Вы мне нужны ,чтобы с Вами о чем то разговаривать:)
     
  11. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Ну то засуньте собі вами згадуваний хрєн в ротову порожнину і мовчіть, якщо інтелект не дозволяє вести банальний, не те що конструктивний діалог.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Причому він сам сюди прийшов, щось таки йому треба, не каже нічого. Мабуть знову навала ФСБшників.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Странно , вроде при регистрации Вы подтверждали , что с Правилами ознакомлены . Не ?
     
  14. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    А мені не треба тикати в правила. Я українець, тому російською звертайтесь до росіян, вам це ніхто не забороняє. А у себе в Москві виконуйте закон Росії:

    Статья 2. Государственные гарантии равноправия языков народов Российской Федерации

    (в ред. Федерального закона от 24.07.1998 N 126-ФЗ)

    1. Равноправие языков народов Российской Федерации - совокупность прав народов и личности на сохранение и всестороннее развитие родного языка, свободу выбора и использования языка общения.
    2. Российская Федерация гарантирует всем ее народам независимо от их численности равные права на сохранение и всестороннее развитие родного языка, свободу выбора и использования языка общения.
    3. Российская Федерация гарантирует каждому право на использование родного языка, свободный выбор языка общения, воспитания, обучения и творчества независимо от его происхождения, социального и имущественного положения, расовой и национальной принадлежности, пола, образования, отношения к религии и места проживания.
    4. Равноправие языков народов Российской Федерации охраняется законом. Никто не вправе устанавливать ограничения или привилегии при использовании того или иного языка, за исключением случаев, предусмотренных законодательством Российской Федерации. Нормы, устанавливаемые настоящим Законом, распространяются на граждан Российской Федерации, а также на иностранных граждан и лиц без гражданства, находящихся на территории Российской Федерации.



    Україна - єдинонаціональна країна на відміну від вашої. Зрозуміло?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    А мне не надо тыкать в законы , о.к.?Сайт есть сайт,он даже не украинском домене.Будет здесь обязателен только украинский , буду общаться на украинском , а пока есть право выбора языка общения , буду использовать это право.
     
  16. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Вас хтось гнобить? Право від пристойності не відрізняємо? Та це ж банальна невихованість.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

     
  18. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Перепитаю ще раз. Чого не ясно? Прийшов як гість то й поводься чемно.
     
  19. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

     
  20. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Гості тут росіяни. Не забувайся де знаходишся. А з хамлом лише і можна тикати, бо ти інакше не розумієш. Як зрештою і більшість росіян.

    Прочитай у шапці: Львівський форум, а ти з Москви. З географією проблеми чи знову імперський шовінізм дає взнаки? Коли українець каже тобі на українському форумі - виконуй. Інакше нападе прокляття.

    Я вже не знаю, яким боком треба плавати, щоб звертатись до українця мовою ворожої держави. Мабуть голова таки в воді.
     
а де твій аватар? :)