Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Не переймайся тим опусом.
    В ньому йдеться про події давно минулих часів та про персонажів,
    яких ми тепер не знаємо, хто такі були.
    То було завуальоване послання на волю від не дуже сміливої людини ,
    т.з."малява", - й ми нині не є адресатами того листа.

    То тепер не більше, ніж історична пам'ятка, для фахівців.
     
    Останнє редагування: 9 гру 2018
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Додав би, що, по-перше, не було тоді ще даних про побічну дію ядерної зброї,
    на пробні вибухи у Неваді навіть продавали квитки для глядачів, які не прожили після того довго,
    а, по-друге, гітлерівська Німеччина теж тоді була на порозі відкриття того виду зброї,
    й не треба мати сумніви, що вона би її застосувала. Навіть відомо, проти кого.
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Хєровая в них роль..

    Й новітня історію свідчить, що вона такою буде й надалі.


    ) Ша. Не подарують.

    Але у нашій змозі зацікавити їх, щоб вони зробили свій інвестмент в Україну .
    До нинішнього часу вони намагалися робити його в кацапстан, "перезавантаженнями" усілякими гралися,
    - а Україна для них була "заповідником совка", бо багато в нас було таких, як ото ти.

    )) Коммунарєц ..

    Ось я б, наприклад, в тебе інвестмент не зробив. Хай би тобою кацапи бавились
     
    Останнє редагування: 9 гру 2018
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У всіх є своя роль, ваша ще гірше. Як казав путін - вони помруть і будуть в раю, а ви страждатиме в пеклі .... антихристовому. Бо ви не поважаєте нікого, крім себе. І то, не факт.
    I know
     
    Останнє редагування: 9 гру 2018
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Тому члєну повірити - себе наїбати. Й ти не вір.

    ) Absolutely.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, а якщо він трішки правий? Якщо він бореться проти антихриста, тільки як безбожник... ну як бандюган? Вони ж такі... Хоч і паскудні, але ж не проти Бога?
    Вчора подивився на згадку "Праздник святого Иоргена" .
    [​IMG]
    Одна цікава фраза і кадр...
    "Неисповедимьі пути Божьи и никто не знает, когда Господь призовет его..." (фільм 18:12) і показують, як злодій втікає з тюрми... щоб почався фільм.
    Не просіть собі тої долі, яку не зможете нести. Путін взяв на себе тяжкий тягар, може в цей час спаситель світу має ще час нагострити меча проти антихриста? Бандюган може бути більш приємний в очах, якщо розкаїться і почне праведне життя і віддасть своє тіло не на розваги і насолоду , а на страждання заради слави Божої, ніж віруючі, яеі брешуть і клянуть одне другого.
     
    Останнє редагування: 9 гру 2018
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Талановито зроблена дезинформація завжди містить у собі дев'яносто п'ять відсотків беззаперечної істини.

    Ти це маєш знати.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, мене питали не раз, - а ти віриш в Бога, чи ходиш задля чого? Я казав, що не тільки вірую, але й знаю. Тому і ходжу, бо вірую.
     
  9. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А от я вірю Богу. Тому й не ходжу нікуди.

    .. Он, на львівський форум зайшов, поїбланити з тобою


    )) Боги вони різні. Це ти також маєш знати.
     
    Останнє редагування: 9 гру 2018
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я ж кажу вам - не провокуйте, бо отримаєте)) Мали би знати:punish:
     
  11. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    (( Та знаю..

    ) Але я готовий. Чому буть, того не минути
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Порошенко закликав не допустити реваншу проросійських сил
    Під час візиту до Львівської області президент України вкотре сказав остаточне "прощавай" Російській імперії та Радянському союзу і закликав триматися курсу "Геть від Москви!"
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись висловлювався один рашиський пропагандон, що от не "асвабаділі" би "дєди" Польщу, американці просто би кинули на неї ядерну бомбу :))):))):))):))):))):)))
    Проаналізуємо, Польща була агресором чи жертвою, воювала зі США, погрожувала їм як Японія?
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вперше таке чую і честно хотілося б джерело взнати, а по-друге, зараз все можна говорити, бо нічого за це не буде, але в пеклі язик буде смажитися на пательні))
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я над цим якраз думаю :dash1:
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто конкретно сказав, точно не скажу, у сортах гівна не розбираюсь, побачив я колись уривок шабашу журнашлюх Попова і писклявої кривозубої Скабєєвої.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Тримай у курсі, не соромся.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та я і так стараюся. Майже все, що пишу - то є пошук істини, в тому числі і про Нього))
    Приходиться все перевіряти і блукати в дорозі. Кожна сходинка обмита і протерта від пилу, щоб вище можна було ступати.
    У мене немає тайн, хіба що не кваплюся писати не перевірене.
    Знаєте, як почалося?
    Сидів якось в селі . Накрив стола і запросив Ісуса до розмови про життя, яке не зрозуміле і чому все так, як не повинно бути. Ото і почалося все... гадав, що то так собі і все минеться, як і до того... Помилився. Тепер от маю. Жив як всі, а потім почалося. Але попри все - приємно, як Він казав , тягти Його ярмо) - і це правда.
     
  20. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ви трохи переграєте.
     
а де твій аватар? :)