Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    А ви сиділи хоч раз за штурвалом?хоча б кукурузника?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сидів. І не тільки кукурузника
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз згадали скнилівську катастрофу - можливо мене врятувало, що був я тоді в Одесі, враховуючи моє бажання пробиватись вперід, все побачити - могло мене не бути вживих, залишитись калікою чи психічнохворим. Тут зауваження і до організаторів, де заходи безпеки, відбуваються у світі авіашоу, але літаки над натовпом людей не літають, подумали там про можливі наслідки вразі чого...
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Жириновський: Україна – це Львів і п'ять районів. Нехай вона в НАТО входить. Але вся Новоросія буде під російським прапором

    Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що президент США Дональд Трамп може повторно стати президентом, якщо дозволить Росії окупувати частину України.

    "Це буде чудове досягнення. Корейці усе-таки – це Далекий Схід, сирійці – Близький Схід. Але якщо він дасть можливість домовитися. А про що домовитися? Україна – так, Львів і п'ять районів, – і ми відділяємо її. І вона в НАТО входить і куди хоче. Але вся Новоросія – він дає згоду, точніше не заперечує – усе буде під російським прапором, як Крим і Донбас. І три конфлікти він закриває, тричі лауреат Нобелівської премії. І нормальні відносини з Росією, з Китаєм. Але водночас він буде доїти Європу, душити її, тому що вона йому ненависна", – заявив Жириновський.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну,нє,на словах це прямо як в катреняці про лінію Керзона. Мовчу,мовчу і в дві дірки сопу!:haha:

    443-25.jpg
    А ще про такеє подібнеє зі страхом "пророкував",як то може ще та бути, десь в 2015-м.
    Реапьність.jpg
    Йой,шо-сі робить,шо-сі робить!:facepalm:
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що ви ще звертаєте увагу на тріпанину цього скомороха Жиріка? Для початку про недореспубліку Недоносію вже всі забули.
    Домовитися із Росією, це не виконати бажання Росії, як не як США не може проявляти слабкість + за такі домовленості має право Конгрес оголосити Трампу імпічмент, ну і дістань це так легко, західна Україна не залишиться, бо тут "дєди ваєвалє", хворі фантазії Пуйла - мати такий же вплив як совок, тобто, Польща, Угорщина, Болгарія... не мають бути у ЄС і вражеском НАТЕ.
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Може й так...тоді Східна Європа яко Вишеградська 4-ка( угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини) + Австрія + хтось там ще(?)!
    1111d.jpg 32375-223926870675985171cde66be03a446f.png

    Катрен скалатати та ЄС комусь(США,Британії) розвалити,то явно без проблем можна зробити,а ось східно-європейський союз СЄС зліпити,то проблема.Росія хоче знову пів-Європи! І будьмо мудрі!

    img6.jpg
    Ну шо,готовимось в Совіцький Союз,чи як?:mocking:
    До речі,коли я 20-річним юнаком в 1966-70 роках вчився в Харківському інституті культури,то моїм викладачем по теорії гармонії був Олександр Жук,член творчої групи композиторів,хто створив Гімн УРСР.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=d_rlOLo96iQ
     
    Останнє редагування: 14 чер 2018
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скоріше совкова зацикленість канцелярської криси КДБ Пуйла, кому потрібен його засраний сортір, де хоче мочити неугодних, Польщі, країнам Балтії, та і Україні він непотрібен, не США винні, коли рашисти перестануть шукати винних у ЦРУ, австрійському генштабі, Ватикані..., а визнають, що самі щось роблять не так.
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Я сі дивлю,що на нині Рос'я всіх поперестрашувала з тим газом,Кримом,Сирією...і нас,і Польщу,і гЕвропу всю,і гАмерику...йой.йой,йой,шо сі робить на-боїску! :crazy: :pleasantry::clapping:

    images (17).jpg
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, подібне на поведінку мажора, влізу у якийсь злочин - нічого мені не буде, тому що батя крутий, за мене порішає, так і Кремль - зробили міжнародний злочин, нічого нам не буде, совок думав так само, хоча багато чого, на що тепер йдуть путінархи, совок не йшов, ще і тоді були такі політики як Тетчер, Рейган... - вони не боялись, скоріше совок їх боявся.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Державний секретар США Майк Помео вважає можливим відновлення формату "Великої вісімки" за участю Росії без обов'язкового повернення РФ Криму до складу України.
    "У той час, як США і Росія завершують планування саміту, держсекретар Майк Помпео заявив, що президент Дональд Трамп розглядає повернення Москви в міжнародне співтовариство як неминуче й "компромісне", що може дозволити їй повернутися до клубу (нинішньої – ред.) "Великої сімки" індустріально розвинених демократії без повернення Криму в Україну", - зазначається в публікації.
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну й напевно і без обіцяного повернення Донбасу Україні також...:scratch_one-s_head:

    Донбас.jpg
     
    Останнє редагування: 29 чер 2018
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мені щораз більше Трамп нагадує якогось клоуна і популіста, непередбачуваний, але, якщо дійсно Кремль йому допоміг стати президентом, то є перед Кремлем борг.
    Визнання Кримнашу - це з однієї сторони - відкриття скриньки Пандорри, скільки ще у світі спірних територій, піде тоді, якщо визнали окупацію Криму, чому тоді не окупувати Венецію, яка колись була австрійською, чому не повернути Ельзас та Лотарингію, Кашмір... ось і ІІІ світова.
    Інше, анексію совком країн Балтії не визнавали, але совок не ігнорували за такого, до 1990 із таким совок протягнув.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Росія заманює українців громадянством | «Донбас.Реалії»

    Росія збирається спростити українцям отримання громадянства РФ. Законопроект почали обговорювати в Держдумі, а процес запустили після спілкування Путіна в прямому ефірі з переселенцями з Донбасу. Чи готує Кремль паспортизацію на непідконтрольних Донбасі? І що самі росіяни думають про роздачу громадянства вихідцям зі сходу України?


    View: https://youtu.be/g_hcJKsXeFM
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Якщо Ви зрозумієте що республіканці-націоналісти були усунуті від влади демократами в США в період війн (Афган,Ірак...) за
    нафтові ресурси і вплив на Близькому Сході,то й зрозумієте Трампа,який проти массонського ведення справ по світу і проти безлімітного друку долларів Резервним фондом і їх рухом по-свті,при якому були і є массони - "королі",бо робили оплату війн і НАТО,довівши державний довг США до 20 триллійонів долярів (20 000 000 000 000$).

    000gfh.jpg
     
  16. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Понад 242 тис. українців в'їхали до РФ із приватним візитом, ще 239 тис. - на роботу в січні-червні 2018 року


    242,2 тис. громадян України в'їхали до РФ у першому півріччі 2018 року із приватним візитом, 238,7 тис. - на роботу, 12,6 тис. - для навчання та 16,6 тис. - із метою туризму, йдеться в статистичних відомостях щодо міграційної ситуації Міністерства внутрішніх справ РФ.

    У січні-червні РФ поставила на міграційний облік 858 тис. 162 громадянина України, з них 86 тис. 108 осіб зареєстровано за місцем проживання та 772 тис. 054 осіб - поставлено на облік за місцем перебування.

    Зазначається, що 536 тис. 930 осіб поставлено на облік за місцем перебування первинно. Із них 242 тис. 216 українців в'їхали до РФ із приватним візитом, 238 тис. 655 - на роботу, 12 тис. 627 - для навчання, 16 тис. 647 - для туризму та 26 тис. 785 українців із інших причин.

    Водночас за той самий період РФ зняла 523 тис. 56 українців із міграційного обліку.

    Як повідомлялося, в січні-березні 2018 року 109,4 тис. громадян України в'їхали до РФ із приватним візитом, ще 105,7 тис. - на роботу, 7,2 тис. - для навчання та 6,1 тис. - із метою туризму.

    Протягом 2017 року 503,3 тис. українців в'їхали до РФ на роботу, 485,1 тис. - з приватним візитом, 42,9 тис. - із метою туризму та 28,1 тис. - для навчання.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А якісь нерозумні далі кричать, що свинорилий зі зграєю каже, що в нас війна.
    Напевно на примусові роботи вивозять...
     
  19. hrim

    hrim Well-Known Member

    Та то вони, очевидно, просто Василькові зо Стрия, так сліпо довірилися:
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

а де твій аватар? :)