Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тепер ніби не до жартів і сміху, ревні християни мотивують це постом, загалом у державі війна. Порохоботи цим нехтують, лиш би покепкувати та вилити побільше бруду на того, хто кумира Порошенка усунув від влади.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчин, Ви зараз мене розсмішили. Чесне слово.
    Срати місяцями на форумі, денно і нощно, щоб якогось одного косолапого вивести з рівноваги. В цьому сенс Вашого існування?
    То ще є один за морями, який думає, що своїми оцінками "тупо" виведе мене із рівноваги.
    Про мою рівновагу півроку тому вже говорили. І навіть дивувалися. Я до Вас звертаюсь на "Ви" - хоча б із цього зробіть висновок, що я - людина врівноважена.
    Я за сьогодні вже пару сторінок книги французькою прочитав, в оригіналі. Сюди заглядаю періодично. Ваша парсуна в п"яти темах підряд мене не здивувала, не вивела з ладу, не вивела з рівноваги. Я просто вловив момент, щоб зайвий раз показати, що хтось робить, коли нічим зайнятися (є така приказка).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Хтось кого поставив в ігнор?
    Я тут одного прапора гомосоветікуса, нащадка окупантів поставив і навіть не знаю де він тепер.
    Адехто привик підглядати і кричати потім з корчів: " Жираф великий, йому видніше".
    Я не дивуюся планктоші, наівне, дурне, доходить як до жирафа на третій день, вперте як мале дитя, яке хоче тільки он ту іграшку, хоч не вміє нею користуватися. А тут сам поліглот, тідьки не зрозуміло, що ковтає.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Без мантр та ярликів!
    В який раз попадаєтеся, самі по вухах у тому, що приписуєте комусь.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, фігня то всьо...

    Зараз на порядку денному важливіше питання:
    Збираємося колядувати.
    Вам треба проголосувати ТАК, і чекати на гонорар.

    Во, в тій-во темі
    Організація Коляди

    І то бігом, бо увімкнутий турборежим!
    У мене вже два тупо від Адміна, а то вам не хухри-мухри)))
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Если без мантр и ярлыков,
    Без планктона и пидривников,
    Без матерного Игорька и ваще,
    Без Срибной с приготовлением борща,
    А ещё убрать троллейбусных пенсионеров,
    То для форумного порядка не нужно никаких админов или мэров.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. hrim

    hrim Well-Known Member

    А ці дії, засранцю @medwedo berlogsoni, є фактом дії російського тероризму?

    View: https://www.youtube.com/watch?v=JMEexCpunL8
     
    Останнє редагування: 24 гру 2019
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Кіно вражає. Кацапи покидьки, однозначно.

    @hrim, а от за звернення до юзера @medwedo berlogsoni пасувало би відповісти ;)
    Бо за все тре відповідати, шо нє?

    зі

    @hrim, до речі, ми тут збираємося йти колядувати до дівчат. Вас там мусет також знають і навіть трошки пам"ятають.

    Долучайтеся

    Вам тре лише натиснути зелену кнопочку ТАК в цій-во темі і все буде добре;

    Організація Коляди
     
    Останнє редагування: 24 гру 2019
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, не звертайте на нього жодної уваги. То - така культура.
    І він в граматиці не дуже сильний. Я сказав про майбутнє, а він мені - про минуле.
    Якщо щось було в минулому, то це не означає, що таке може бути в майбутньому. Хоча може і бути. Але я зараз вважаю активні військові дії Росії проти України малоймовірними. Мається на увазі - щоб знову стріляли з території Росії по українцях.
    А той ролик... Грім носиться з ним як дурень з писаною торбою. Викладає його по кілька разів у кожній темі. Це - його прояв патріотизму.
    Стосовно того, коли я його кілька разі запитав, чи повинні олігархи, які вкрали мільярди, повернути гроші Україні, він відповів "Тютюн, чай, балалайка" чи ще щось в тому дусі. І то - в темі, яку ніхто не читає.
    Якби щось написав про візит Путіна в Крим, що відбувся вчора. Але ми бажаємо неможливого.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та шляк з ним, з тим пуйлом і його візитом)

    А от нам потрібно набрати колядників, бо скоро тре буде йти, а @Silver bullet мусет не встигає закрити тотой рік, @Slav і @MARTINI також знайшли відмазки - один далеко від Львова, а другого цікавлять тільки колядки на роялі...
    @VasMT також так невчасно получив ту посаду. Тепер го не видно тутка. Міг би й зачекати хоч до Йордану...
    Польські поважні пани он взагалі мовчать, як рибою об асфальт... Америка не відповідає...
    Агностік мовчить, бо має від мене страх і йому тре віск виливати. Може Ви вмієте?

    Я сі сплачу з таким колективом активних активістів :cry:

    Ще є надія на @Capitoshechka , але його щось не видно. Може потім появиться як тотой з тютюнниці...

    зі

    але не біда, нас вже є двоє. Один колядує, другий гонорари збирає...
    та й ще @mypucm не сказав ТАК, але й нє атвєтіл НЄТ

    Так що надія є

    ззі

    @medwedo berlogsoni, Ви тільки Юркові нічого не кажіть. Бо прийде зі своїми фуярками і вже ніякий раяль не поможе.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2019
    • Смішно Смішно x 1
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    5 років тому почалася агресія Росії проти України намаганням "відновити" "Новоросію".
    Із планованих до захоплення 10 областей України, організувавши масові вбивста, гуманітарні кризи, Росії вдалося захопити лише кілька районів.
    Через пять років один тип пише:
    Тип або ідіот, або моральний виродок.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    У типа задача выставить Порошенко плохим, а Зеленского хорошим. Неважно, какой бред он при этом будет говорить.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    hrim

    Дуже вже навязливо і примітивно.
    Ніхто тут не є русофілом і всім відома ворожість Росії, але, бачу, російські терористи вже мерещаться вдома під ліжком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Скоріше за все - ідіот. Тому що лише ідіот не звернув увагу на оце:
    а вчепився до одного слова.

    Перекладаю слово "буцімто" на Вашу, Гріме, і Вашу, Гудмене, рідну мову.
    Означає "вроде бы". А це означає, що я Путіна не слухав (і не збираюся слухати), а взнав про те, що Путін говорив із повідомлень про відповідь нашого замміністра на його, Путіна, слова.
    Слово "буцімто" я вжив для переказу того, чого я особисто не чув.

    "Вроде бы Путин сказал, что"...
    Давайте, хлопці, в тому ж дусі ловіть "зрадників" і "агентів Кремля". Вперьод.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2019
    • Смішно Смішно x 1
  16. Моральний виродок не тільки косолапий. Іх тут дохрена, які бютсебе кулоком в груди, що вони патріоти, але готові продат краіну за шмат гнилоі ковбаси.

    "Ігор Лосєв:
    Причиною багатьох історичних поразок України був не стільки зовнішній ворог, скільки неадекватна поведінка її власного населення.

    У 1918–1921 роках, замість того, щоб одностайно стати на захист своєї держави, мільйони українців дотримувалися нейтралітету. Тоді, як і зараз, було дуже багато прихильників «миру за будь-яку ціну».

    Вони отримали такий мир ціною червоного терору і Голодомору.

    Бо надто вже довго зважували, визираючи з-за тину, до кого ж приєднатися: до української армії, до денікінців чи російських більшовиків. «Взаєморозуміння» з більшовиками закінчилося в 1932–1933 роках.

    Чимало українців Центральну Раду, Скоропадського, Петлюру ненавиділи більше, ніж Леніна, Денікіна та інших чужинців. Як і в Україні 2019 року, коли Порошенко для багатьох був більш одіозною постаттю, ніж Путін…

    Під час війни за незалежність армія УНР становила близько 100 тисяч козаків і старшин. І це на 36 мільйонну (на той час) націю! Армія незалежної Естонії того самого часу також становила 100 тисяч. Але це на 1 (один) мільйон естонців. Себто у них 10% нації взяли до рук зброю і стали на захист батьківщини і свободи. А в Україні менше 0,3%. Якби 10% українців пішли воювати за свою державу, Україна мала б армію у понад 3 мільйони багнетів і шабель і цілком могла б перемогти.

    Естонці встояли, викинули російських більшовиків і навіть взяли російське місто Псков. Вони перемогли, а переможена червона Росія сплатила Естонії контрибуцію – 16 тонн золота.

    Встояли й латиші, яких було 1,5 мільйони, литовці – понад 2 мільйони. А 36-мільйонна Україна впала…

    Питання: який відсоток нині в Україні становлять добровольці, волонтери, бійці ЗСУ і Національної гвардії, які стали на захист країни? Чи дуже він високий?

    В середовищі українського охлосу дуже багато людей, які, нічого не зробивши для своєї країни у важкий історичний момент, «страшенно втомилися від війни» і практично закликають до капітуляції. Вони чомусь підсвідомо розраховують на те, що Кремль принесе їм мир, спокій і санаторій. У 1918–1921 роках також чимало було таких «життєлюбів»…

    Як дасться взнаки 2019-й?

    Охлос зробив свій вибір на президентських і парламентських виборах, сподіваючись на диво з негайним миром з імперією та на золоту зливу в економіці й добробуті.

    Вони надихалися численними плакатами з закликом: «Зробимо їх разом!». «Їх» нібито означало верхівку українського суспільства. Але з’ясовується, що «зробили» не «їх», а Україну та її активну меншість – демос.

    А обіцяний «кінець епохи бідності» ніяк не наступає. Під час виборів дуже педалювали те, що Володимир Зеленський – «людина з народу». Проте народ мав би замислитися, чи всі громадяни України є мультимільйонерами, щоб Зеленський був одним із них…

    Під час виборчих перегонів улюбленим об’єктом критики Зе-команди була кадрова політика Петра Порошенка. Справді, кому могла в суспільстві сподобатися практика призначення на посади за схемою: кум-брат-сват? Але все пізнається в порівнянні.

    Раніше таку важливу під час війни структуру як СБУ очолював кадровий спецслужбовець генерал Василь Грицак. А нині Іван Баканов, величезна заслуга котрого полягає в тому, що в славетному місті Кривому Розі він мешкав у тому ж самому житловому будинку, де жив і Володимир Зеленський.

    А якщо ще поглянути на «зірку» гумору пана Сивоху, який є тепер головним ідеологом щодо Донбасу в Раді національної безпеки і оборони, то все стає зрозумілим і цілком безнадійним.

    За кілька місяців при владі команда, що хибує на агресивне невігластво, наробила багато негативу.

    Практично зруйновано міжнародну антипутінську коаліцію, помітно погіршилися взаємини зі США, деморалізовано українську армію…

    Це все робиться з посиланням на волевиявлення українського народу.

    Чи встигне народ протверезити від навіяного Зе-пропагандою сп’яніння? І наскільки швидко українське населення перетвориться на український демос, а демократія в Україні перестане бути олігархічною фікцією?"
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Юж єм тутки!:crazy:

    25.png
    upload_2019-12-24_11-59-19.png upload_2019-12-24_12-0-28.png upload_2019-12-24_12-1-42.png
    Шо там пацан мовить на то всьо?!:mocking:

    upload_2019-12-24_12-41-28.png
     
    Останнє редагування: 24 гру 2019
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову пішла копіпаста.
    Хомчине, без ярликів, скільки оце, що я розумніший, патріотичніший, хоч банальний лизоблюд, якщо називати речі своїми іменами.
     
  19. Я помітив, що після виборів, все населення нашої країни булао розділене буквально на дві частини, тому що зараз, з одного боку, люди, які за бубочку, а з іншого боку, люди, які можуть читати, писати, думати і зробити логічні висновки.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Йдуть повтори, шановний. Якщо і є поділ, то ще залишились боти, які, чи то заспокоїтись не можуть, чи то їх витягнули з якихось дурок, аби далі робити неспокій.
     
а де твій аватар? :)