Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    #Я вам покажу

    Україна програла транзитну суперечку з РФ у СОТ

    Україна програла ключову торговельну суперечку з РФ у СОТ у справі щодо транзитних перевезень.

    Про це йдеться у статті "Європейської правди".

    Київ оскаржував політичну заборону росіян, яка розірвала найкоротший шлях українських товарів на ринки Середньої Азії. Офіційно Світова організація торгівлі (СОТ) оприлюднить рішення за скаргою України проти Росії найближчим часом.

    Розглянувши аргументи сторін, СОТ пристала на позицію РФ, що політична ситуація в Україні у 2014-2015 роках створювала суттєві загрози для її національної безпеки. А тому – обмеження транзиту вони не визнали порушенням.


    Разом із тим, експерти СОТ визнали, що організація має право розглядати випадки, коли обмеження імпорту було введено з причин загроз національній безпеці. Хоча на практиці це не допомогло Україні, таке визнання - епохальне рішення для СОТ. Важливо, що проти такого визнання разом із РФ виступали й США - адже рішення по українській скарзі спрощує оскарження заборон з боку Штатів.

    Це вже третя програна Україною справа у СОТ. Минулого року міжнародні експерти задовольнили скаргу РФ щодо введення захисних мит на російську аміачну селітру, а також відхилили скаргу Києва у справі щодо блокування РФ імпорту залізничного рухомого складу, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання.

    Читайте детальніше у статті "Третя поразка у СОТ: які наслідки матиме провал у транзитній суперечці з РФ".
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Ось за цю енциклопедичну підбірку дякую
     
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Не постіть усяку макулатуру.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    для ...доходящих ще раз, останній ;)

    "Не кажіть мені що я маю робити і я не скажу куди вам іти" ;)
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А до 1169 на місці сучасної Росії, у волго-донський степах був Хозарський Каганат - ворог Русі і всіх своїх сусідів.
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Так і я про те. Коли для автора російський народ існує вже в 1169 р, і А Боголюбського - онука Мономаха - називає росіянином, далі можна і не читати
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну от, а кажете "макулатура" ;)
    Комусь і макулатура за щастя :)))

    @iso, тепер я підіпруся вашою думкою, і ваші слова передам одному впертому юзеру ;)
    /@iso, не переживайте, посилання я дам тільки на цей ваш допис ;) /
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви, пани, заганяєтесь...
    Американський народ існує раптом двісті років, а весь світ до них прислухається.
    Не в роках справа.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    "Американський народ" - мішанина у 4 расах, за таким же аналогом хотіли зліпити "савєцкага чєловєка".
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Не в роках, але історію незле знати.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді там мали би обрати президентом Галустяна, Урганта чи Максима Галкіна.
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о-о..oto i chodżi!(pol.)
    Мовлять же Жириновшький юж гімн Малоросії почав писати.Юж перший куплет написав...
    Позаді нас рать,
    впєрєді нас рать,
    і бітвою мать
    Россію спасать!
    :yes:
    В-о-о...Жирік дає!

    View: https://twitter.com/i/status/1122097277311565824


    !!!!!ak.JPG
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ці плани радісно жували в гілці про Зеленського, коли думали, що вони ще "дихають". А як виявилося, дихали вони на ладан.
    Маруся Захарова вже сказала, що "нє больна та і нада вазвращаться"
     
а де твій аватар? :)