Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лактоша, пожуй наркотики:


    View: https://www.facebook.com/zaporozhye.geua/videos/334342930830636/
     
    • Баян Баян x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Сколько Зеленский не прилагает усилий, а мы всё уважительно, по-Порошенковски - то борщеварочка, то девушка харьковчанка. А надо просто, по-Зеленскому - сосна, ты человек несерьёзный.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто тобі пише, Лактоша? Ти - порожнє місце, все одно не йдеш вибори.
    Вся інформація є для людей, котрі можуть думати, аналізувати і діяти, і не для тих, в кого хата з краю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Эти слова точно к Планктоше были обращены?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А хто реально оцінює шанси і реально дивиться на речі, а хто літає у хмарах. Боялись не впустити у ІІ тур Тимошенко, хоч Зеленський перемагав їх обох.
     
  6. Hellis:
    На место Смолия власть не может, оказывается, уже несколько дней найти замену. Все, кого они предполагали (именно специалисты), отказались категорически и под любыми предлогами. Поэтому не удивляйтесь фамилии того, кто согласится. Это, однозначно, будет дерьмо.

    Андрій Смолій: “Радіють в Кремлі. Такого швидкого розвалу держави вони навіть не очікували.”

    Перемог вам на лопаті:
    В Россії розслідують кримінальні справи за незаконний продаж військової техніки та запчастин до України. А допомагають їм у розслідуванні хто? Українське ДБР!
    Тому що С - Співробітництво.

    Віталій Барабаненко:
    ДБР бере участь у війні проти України на боці ворога, підриваючи обороноздатність держави.

    Кіберерудит:
    Интересно когда ДБР откроет первое дело "по запросу СК РФ“

    Olenka:
    Зеленський здає Україну по всіх фронтах. Це вже 100%. А ви і далі продовжуйте бути «внє політікі», але ж всі президенти і вже скоро мільйонери. Ура, товарищі!

    Inna Turenko:
    Виходячи з реалій сьогодення можна стверджувати , що з 21.04.2019 р. 5 стаття Конституції України звучить так:
    "Єдиним джерелом влади в країні є Беня Коломойський"

    Herman Aksom:
    Освіта і наука - це фундамент країни. Плагіатор і псевдовчений на посаді міністра МОН - це все одно що педофіла поставити вихователем в дитячий садок. Це як квнщика поставити головнокомандувачем, а двіечницю генпрокурором.

    Не дивіться 1+1. Це ворог, це такі самі снаряди, якими вбивають наших бійців з 2014-го. 1+1 вбиває.

    Дитячий письменник:
    Президент Порошенко власним коштом відновив систему ППО.
    Перзидент Зеленський коштом платників податків зруйнував систему ППО.
    Одна Україна. Дві події. Два світи

    Юрій Каракай:
    Предательством и вредительством было избрание Зеленского, все остальное - лишь следствие.‬

    Кіт Вчений:
    Мені не шкода людців, котрі дали себе обдурити чекістським хвойдам. Мені не шкода їхніх сімей, бо вони не зупинили цю погань. Мені шкода украінський народ (як би мало його не було у порівнянні з совковими людожерами). Мені шкода Україну, котру ми мали і знов втратили.
     
  7. Dred

    Dred Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та вони всі кланялися йому в ніжки, велика армія прикормлених і чиновників, і журналистів, і експертів, і ментів, тому ж такий кібіш. Що в ньому гарного, в цьому олігарху? В нього все написано на фейсі.
    АМКУ тільки зараз спробували подвинути до нормального функціонування, а то ж був інструмент в руках Пороха та ще й який. А НКРЕУ? От вам де ядро корупції.
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Медведо, обращаюсь к вам в такой форме, наверное, в последний раз. Вы пытались принижать моё обращение к этой ... борщеварочке. Сейчас вы очень сильно об этом пожалеете.




    Порошенко все здесь знали до 2014-го года уже лет девять. Причем, даже на 2005-ый год это был уже сложившийся человек, а не 30-летний салага. Значит к 2014-му году его знали как облупленного. В это время он уже был очень богатый человек.
    Вы лично неоднократно отзывались о Порошенко в очень нехорошем свете. И вот и барыга и коррупционер и обманщик и т.д. Точно также отзывалась о нем эта ... женщина.

    Раз женщина выше утверждает, что у него всё на лице написано, то:
    1) Если она права, то вы полный идиот, который ничего не понимает, и уважать вас нет никакого смысла и не за что.
    2) Если женщина у нас ... назовём её не тупой и дурой, которая сама не понимает, что говорит, а по-джентльменски борщеварочой, сохраняя суть, то вы остаетесь с вполне приемлемым статусом.


    Вы, как знакомый с программированием, знаете связку "Если ...то". С нетерпением жду ваш ответ.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    + підкормлені проплачені політОЛУХИ + армія ботів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Ну что, пьянь, пора преподать тебе мужской урок логики.
    Читать ещё не разучился? Значит выхода у тебя два.
    Либо борщеварочка молодец, тогда ты трепло, слово которого ничего не стоит.
    Либо ты прав, тогда борщеварочка вальцманоид.


    Это будет тебе уроком, чтобы ты с меньшим пафосом тут гарцевал и знал своё место.
     
  14. Товарищи депутаты, каких вам ... еще реформ не хватает?

    1. Хотите печатать деньги? Продуктивную эмиссию хотите? Сколько – 200-300 млрд? а почему так мало? Ведь остановиться реально будет сложно. Кроме того, открою тайну – Деньги в экономику попадают не только через кэш – у денег есть много каналов. Один из них – кредитование. А вот прямое финансирование правительства Нацбанком запрещено. Чтобы его реализовать, придется возвращать схемы прокручивания денег через частные или гос банки, как когда-то уже делали для капитализации государственной энергетической компании, да и не только.

    2. Хотите более высокой инфляции, чтобы переложить инфляционный налог на плечи наиболее бедных слоев населения? Вы действительно считаете, что именно так наполняется бюджет и так «служат народу»?

    3. Хотите более высокой девальвации, чтобы пострадали опять-таки украинские работники, которые получают доход в гривне, но выиграли (как было исторически) «экспортеры» - во многом, просто часто олигархи? Или просто соскучились за украинскими курсовыми качелями?

    4. Хотите ухода «ненавистного» иностранного капитала из страны, и как результат снижения золото-валютных резервов?

    5. Доступ к рефинансированию тоже хотите вернуть – так чтобы кредитовать близкие банки под ноль? А они чтобы кредитовали дружественный вам бизнес тоже по очень низким ставкам? Вы действительно думаете, что это все еще возможно?

    6. Хотите вернуть национализированный банк в руки прошлых собственников? Или вернуть на рынок обанкроченные банки украинских олигархов? Вы действительно думаете, что это именно то, что нужно сегодняшней банковской системе?

    7. Роста кредитования хочется? А что, если иностранные банки, наоборот, перестанут кредитовать? Будете заставлять кредитовать государственные банки, уничтожив их наблюдательные советы и назначив туда новых менеджеров? Так проходили уже это в прошлом. Как говорил один уважаемый человек: в балансах гос банков можно увидеть лица и хвосты всех предыдущих правительств. До сих пор разбираем завалы: с 2008 по 2014 годы гос банки выдали украинских олигархам 10 млрд долл кредитов – 100% не возврат, а потом за счет тех же украинских налогоплательщиков капитализировали эти банки на те же 10 млрд долл.

    8. Хотите, чтобы международные партнеры ушли из Украины, и весь мир смотрел на Украину, как на изгоя во время мирового кризиса?

    А теперь пару слов о НБУ:
    1. Наиболее прозрачный банк в мире в 2019 году - Central Banking Awards.

    2. Глава НБУ – лучший Центральный банкир в Центральной и Восточной Европе в 2019 году (GlobalMarkets)

    3. Инфляция 1.7% - НБУ реализует свою цель по стабильности цен в стране

    4. Учетная ставка НБУ 6% - самая низкая в истории независимой Украины. И учетная ставка – реально действующий инструмент монетарной политики. В 2020 году НБУ снизил ставку больше всех других центральных банков в мире

    5. Международные резервы НБУ = 28.5 млрд долл и растут несмотря на кризис

    6. Курс гривни, хотя и плавающий, но стабильный, несмотря на мировой кризис

    7. В банковской системе адекватная ликвидность – несмотря на кризис никаких набегов на банки не было в 2020 году – НБУ с помощью своей коммуникации смог снять страхи населения. Депозиты населения в гривне в действующих банках в 2 раза больше, чем в 2015 году

    8. Ноль неплатежеспособных банков в системе. Банки адекватно капитализированы и постоянно проходят стресс тесты

    9. Общество знает реальных собственников всех 100% украинских банков

    10. Банковская система прибыльная 3 года подряд. Прибыльные не только частные банки, но и государственные. Государственный Приватбанк несколько дней назад перечислил 24.5 млрд дивидендов за 2019 год (в 2018 году было 11.5 млрд грн дивидендов)

    11. НБУ реализовал множество инициатив для развития безналичных платежей в стране – как результат на сегодня более 50% карточных операций – безналичные расчеты между контрагентами. Это также делает бизнес цивилизованным и снижает теневую экономику

    12. С 1 июля НБУ стал регулятором небанковских учреждений, полностью подготовив новую нормативную базу для регулирования нескольких сложных отраслей

    13. Глава НБУ – один из подписантов под меморандумом программы сотрудничества с МВФ на 5 млрд долларов, по которому Минфин недавно получил 2.1 млрд долл для финансирования бюджетного дефицита. Программы, под которую также подвязаны новый кредит Мирового банка и программа макрофинансовой помощи ЕС.
    Vladyslav Rashkovan
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Грошики всі люблять)Інша справа, як дійде до голосування, а там знову кирдик мріям - буде його законні 8% - як і потрібно.
    Нашо нам олігархи?
     
  16. …одна дуже хороша, тонка, творча і інтелігентна людина, котру давно я не бачила на ФБ (думала, що вона мене видалила з друзів), несподівано обізвалась великою реплікою, котра потягла за собою дуже багато коментарів (певно, наболіло в усіх), оскільки тема дійсно, важлива. А, отже, без імен і образ – хочу відповісти тут…
    Головний посил репліки такий: чому ображають електорат Зеленського, чому весь час він, цей електорат, чує – «ВИ це зробили разом», або «Що ж ВИ наробили?», або ще щось більш образливе. І мессидж: люди не винні, не треба звалювати на них провину за нинішню ситуацію. ЛЮДИ НЕ ВИННІ. Тобто, ті, хто зробив для країні те, що відбувається зараз, виявляється, ніяк не залежить від їхньої особистої «галочки» в виборчому бюлетені. Ну, і знову – «недореформовані суди», «ліпецька фабрика» - все, що давним-давно в зубах нав‘язло і застрягло у простих людей на рівні рефлексів. Все те, що МИ РАЗОМ обов‘язково б «дотисли», якби не вбивчий для країни вибір «більшості» і РАЗОМ виправили – був би час, адже перші 5 років вся увага, всі сили були кинуті на збереження території, на опір окупантам, на волонтерство…
    Так от. Якби це писала людина неосвічена, не тонка, не «з одного тіста» -- я б змовчала. Я давно вже нікого не ображаю, так як це було в перший день після виборів, коли дійсно (але – без матюків!))) використала літературне але не дуже толерантне слово, за яке мені не складно вибачитись.
    Відчуття помилки живе в електораті ЗЕ на підсвідомому рівні – жоден в ній не зізнається. Жоден. Тому і пишуться такі «пости»: ЛЮДИ НЕ ВИННІ. Не згодна. Це дуже «радянський» (совковий) підхід. Звідки воно вилазить у молодих людей і скільки ще буде вичавлюватися з суспільства цей безвідповідальний патерналізм – от загадка))).
    Насправді мені немає діла до Зеленського – він мені не був цікавим ніколи. Ну, актор без освіти і навичок акторської майстерності, ну, успішний шоумен в очах тих, хто сміявся на концертах і тих, хто дивився телек. Ну, жахлива, РАБСЬКА, назва партії. Ну, злий жарт слави. Перебор в амбіціях. Таке буває. Не цікаво.
    А от ЛЮДИ… Так, це найбільший біль. Хоча і їх можна зрозуміти: телек, ненависть і образа, роздуті в мас-медіа, обіцянки, популізм. «Розшифровувати» це все набридло, чесно кажучи. Тому і лишаються ці три «образливих» слова: «Це зробили ви». І в цих коротких трьох словах – всі умовляння, увесь аналіз, всі статті і репліки, які писали до електорату Зе більш розумні люди, ніж я, ті хто з наукової точки зору попереджали, що буде далі. Тепер лишилося тільки це – три слова. В них все…
    Так, дівчинко, ЦЕ зробила ти. На жаль. І ти це підсвідомо розумієш – адже, як кажуть «Юпітер, ти злишся – а, отже ти не правий!». Варто нарешті взяти відповідальність на себе. Я її беру. За все. Крім того, що відбувається зараз в нашому когнітивному дисонансі. Але і за це готова взяти і робити все, що можу аби виправити хоч щось…
    …І ще – важливіше: саме ти будеш також нести відповідальність за те, якщо після ЗЕ прийде МЕ! Але я точно знаю: ти б цього не хотіла. Так що, не варто ображатися. Варто визнати – і стати ПОРУЧ.

    Ірен Роздобудько
     
  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  18. Впродовж усього карантину я постійно звертав увагу своїх співбесідників на головну його особливість - ілюзорність. Мільйони людей, котрі сиділи вдома, проїдаючи небагаті накопичення, вважали, що вони мають роботу і скоро на неї повернуться. А насправді, вони вже її втратили, тільки дізнаються про це (як і їхні роботодавці) набагато пізніше - через пару-трійку місяців після повернення, коли виявиться, що клієнтів у їхніх компаній стало набагато менше, платоспроможність їхня впала, як і дисципліна платежів, а бізнес у його передкарантинному форматі здатний генерувати хіба що збитки.
    Учора мій товариш, власник унікальної компанії з виробництва зовнішньої реклами, розповів, що звільнив майже всіх робітників:
    - Не можу більше приносити з дому гроші на їхні зарплати. А замовлень немає і не передбачається.
    Іншим він запропонував залишитися за половину докризового заробітку. І вони погодилися (!), бо нічого ліпшого ринок не пропонує.
    Впевнений, що це явище в наступні місяці буде типовим. По-справжньому жахне восени, коли, на додаток до всього, зіткнемося з наслідками секвестру бюджету або емісії гривні.
    Пам‘ятаєте сумний жарт минулого року, що Україна нагадує літак, де на місце пілота під час рейсу всадовили просто найдотепнішого з пасажирів? Так от, у цього літака відмовила автоматика, зник зв‘язок із диспетчером, а сам він потрапив у шторм. І найскладніше завдання - зосередитися на порятунку.
    Хоча серце вимагає піти по рядах відбивати голови тим, хто проголосував за заміну пілота.
    Карл Волох
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І далі чорноволохи.
    Не ми одні такі, деякі галузі, зокрема фармацевтика, звсім не збідніли, навіть збільшили прибуток. Тут не від влади це залежить.
     
а де твій аватар? :)