Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Ти точно кат-цап і гроші маєш богпутлер дає.Анонімка це коли ніхто не знає,а я тебе попередив,а все інше це як в кат-цапії.В правовій державі люди які не сплачують податки штрафуються.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То в Бяларусі таке, містер електрик, штрахують за неуплату. А за брехню тебе швидше посадють, юродівий.
     
  4. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Вот это один из наилучших экономических показателей - Икея очень осторожная компания и НИКОГДА не заходит в страны с экономически рисковым потенциалом.

    [​IMG]

    В Україні набирає робітників на свій портал.
     
  5. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Іди застрілься вишиватник,мене Балторусія не цікавить зовсім.

    [​IMG]
     

    Вкладення:

  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тебе, схоже, взагалі крім члена нічого не цікавить. У вас там в Литві всі такі стурбовані-мастурбовані?
    Хоча ваші дії більше схожі на провокацію з метою показати дибілізм литовців. Хтозна???
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У деяких обговореннях вже скандалив із фанатами Тимошенко, як із ними не згідний - починають срач, бачу порохотяги такі самі, не будьте як представники нетрадиційної орієнтації, не збираюся на вас тикати пальцем і дуже вами перейматися, але треба їм провести марш, похвалитися своєю дурістю і навязати це іншим, так і з вами, свої дурні ідеї хочете навязати іншим.

    Критикували у 1999, кинулися голосувати за Кучму, бо лиш би не комуняга Симоненко, а може і доречно було не вибрати, ні одного, ні другого. Для мене, що Тимошенко, що Порошенко - вчорашній день і політики старої закалки, все йде до того, що у ІІ турі когось із них не буде, дуже хочу, щоб не було.
     
  10. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Владимир Бучко

    Подання закону «Про податок на виведений капітал» до Верховної Ради вщент розгромило російську пропаганду проти Президента України. Виявилось, що Порошенко не словом, а ділом руйнує олігархічний режим в українській державі. Податок на виведений капітал не тільки повністю руйнує офшорні схеми олігархів, які стають недієвими. Він знищує корупцію по податку на прибуток підприємств, починаючи від місцевого рівня і закінчуючи національним.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 6 лип 2018
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Саме тяжко тоді, коли в душі розпач, бо немає здається ні надії, ні бажання. Я не маю того скепсісу, бо знаю, що оті обрізані і необрізані, якщо не перегризуть друг другу горлянку, то падуть ніц та згинуть у майбутньому вогні.
    Не переживайте, я нікого не агітую і не протиставляю, але хто розумний - хай думає.
    Українці будуть мати державу таку, про яку мріяли, але ті, хто увірує у Бога, Сина та Святого Духа. Вони будуть спасені і нагороджені щасливим життям.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Яка боротьба з олігархатом, Не говоріть басні Крилова, сам президент олігарх, вже мав позбутися свого бізнесу.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Перепрощую, але чому ви перед репликою не ставите адресата, до якого звертаетесь? Я таке спостерігав на деяких сайтах, щоб не ображати співбесідників на особистій неприязні... А то не зрозуміло, з ким ви там діскусію ведете. Хоча б букву першу, для початку.
    Щодо особи президента. Треба з самого початку виставляти умови до його особи, а не ковтати обіцянки. Якщо за 100 днів нічого не зрушилося - то можна копняка давати під зад і вибирати нового президента.
     
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Є така гарна функція, як ігнор. Але перетворювати ЛФ на словесний виходок:ireful1:
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member


    До речі, про ігнор. В жіночі монастирі не впускають чоловіків на ночівлю і не дають їсти, на відміну від чоловічих.
    Кажуть, що устав не дозволяє. То не правильно. Мають допомогати всім, хто нужденний. А якщо бояться - то значить віра їх слаба, якщо не покладаються на Бога, його захист і оберіг. Один монах казав: "Я мав би за честь померти на славу Бога...", а монашки бережуться... А якщо Ісус ходить і просить допомоги?
    Хто ігнорує - той не має співчуття, бо гординя йому не дозволяє бути поряд з бідним Господом, який навчав слухати ближнього і прощати йому. Але не треба занадто довго спокушати Бога своїм хамством, бо терпінняне не безмежне для людини.
     
    Останнє редагування: 6 лип 2018
  17. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  18. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    [​IMG]
    Как "украинские" каналы раздувают антиукраинскую истерию.

    В пример берем какой-то местный канал в Суммах.

    Сюжет: переселенцу из Донбасса местные порвали рот за русский язык.

    В сюжете: комментарии переселенцев и медиков. Комментарии местных жителей отсутствуют.


    View: https://youtu.be/QErb5BAjbKE


    Избиение за русский язык на севере Сумской области выглядит весьма сомнительно, не так ли? Скорее всего рот рвали за то, что этот самый рот говорил ну очень нехорошие вещи. Я думаю, тут вероятность 99.9%.
    Но то, что не было комментариев местных увеличивает эту вероятность до 100, т.к уж больно манипулятивный подход.

    Вопрос - есть ли управа на эти информационные помойки? Сумщина, вроде как под коммунистами лежала всегда? Небось и телеканалы такие-же. А говно по трубам то уже понесли:
     
  19. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Доходи місцевих бюджетів за перше півріччя зросли до 107,7 млрд - Мінрегіон

    Доходи місцевих бюджетів України за перше півріччя 2018 року зросли на 23,8% або на 20,7 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Таким чином, загальний обсяг власних доходів на місцях склав 107,7 млрд грн.
    Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

    "Місцеві бюджети отримали податку на доходи фізичних осіб - 63,3 млрд грн, що більше від надходжень за січень-червень минулого року на 13,6 млрд грн (+27,3:wacko:, плати за землю - 12,6 млрд грн (+2,3:wacko:, єдиного податку - 13,2 млрд грн (+28,4:wacko:", - йдеться у повідомленні.

    У Мінрегіоні зазначили, що зростання місцевих бюджетів порівняно з аналогічним періодом минулого року, відбулося в усіх регіонах України: від 223,2 млн грн - у Чернівецькій області, до 1,6 млрд - у Харківській. Бюджет міста Києва зріс на 3,3 млрд гривень.

    Найвищі темпи зростання доходів відносно минулого року зафіксовано у Полтавській (+29,9:wacko:, Донецькій (+28,0:wacko:, Тернопільській (+26,9:wacko: областях.

    По надходженнях від ПДФО найвищі темпи зростання зафіксовано у Вінницькій (+31,1:wacko:, Хмельницькій (+30:wacko:, Житомирській (29,7:wacko: областях.

    По надходженнях від плати за землю найкращі результати у Сумській (+13,3:wacko:, Тернопільській (+13,3:wacko:, Луганській (+12,7:wacko: областях.

    Станом на 1 червня 2018 року залишки коштів загального фонду місцевих бюджетів на рахунках казначейства склали 40,9 млрд грн, на депозитних рахунках - 9,7 млрд грн.

    https://www.ukrinform.ua/rubric-econ...minregion.html
     
  20. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Розмір дотацій державним шахтам на рік становить 3 млрд гривень

    Розмір дотацій державним вугільним шахтам на рік становить 3 млрд гривень. Про це під час години запитань до уряду заявив голова уряду Володимир Гройсман.

    "На превеликий жаль стан справ у галузі (вугільній – ред.) є незадовільний і не влаштовує шахтарів… Сьогодні виникає різниця між собівартістю добувного вугілля і його ціною на продажі. Ця різниця не на користь державних шахт і тому ми дотуємо сьогодні кожну тону вугілля. Ця дотація за рік становить 3 млрд гривень", - повідомив В.Гройсман.

    http://www.unn.com.ua/uk/news/173982...-3-mlrd-griven
     
а де твій аватар? :)