Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. kym

    kym Well-Known Member

    Такі умови евроасоціації
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто то європейці обмежили ввезення до нас своїх авто? :negative: неа...
    Може хоч на ті 5-річні акциз знімуть, тоді то ше пів біди. Заходив сьогодні на авториночок, сказав би що ціни в доларах впали...
     
  4. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Євген Юрійович Рибчинський
    Якщо б у Франції цілодобово крутили англійську музику, а в Туреччині арабську, якщо б у Польші на Новий Рік співали німецькою, а у Китаї японською, цих країн, як і їхніх народів незабаром просто не існувало би.
    В Україні продовжується експансія російськомовної попси. А нам все ще здається, що ми йдемо у цивілізований світ, ми впевнені, що ми нація, в той час як 90% їсть олів'є, дивлячись інтер? Тьфу!
    Якщо б євреї, яких Мойсей водив по пустелі, співали там єгипетських пісень, вони б і досі були рабами. А українці слухають російське, говорять російською і дивляться російське!
    Якщо украінці не в змозі перейти на мову свого народу, вони залишатимуться рабами того народу, мовою якого говорять! Крапка.
    Питання не обговорюється! Ганьба!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може Євген Юрійович Рибчинський запропонує натомість свою творчість? Він же великий композитор, як і його батько. Але чомусь не сильно популярні їхні україномовні шедеври естради. Може того в депутати зрулив з цього поприща? Більш прибутково як не крути. Га?
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То він курва композитор і таке пише? ТИ пісні пиши....попсу кліпай, щоб дітиська мали шо слухати українською, а не ний ...Альтернатива де? Он в темі про українську попсу для мАлолЄток не знайшлось жодної пісні :punish:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Мене абсолютно не цікавить хто такий Рибчинський. Для мене головне, що я згідний з кожним словом що він написав.
    Ви не згідні? Вам подобається бути рабами кацапщини? Це ваше право.
    Якщо вас не болить що 90% інформаційного простору України - це кацапщина, значить ви дуже щаслива людина.
    Продовжуйте далі запощувати матеріали на ЛФ на апчєкацапскам, раз це каркання вам подобається.
    Я вже писав колись, що розмовляв зі старшим шкотом. Так ось він мені сказав буквально таке - англійці зробили для нас багато зла. Але найбільше, неперевершене зло - це те, що вони знищили нашу мову.
    Ви хочете такої ж долі для української мови? На жаль, нищать українську мову не тільки кацапи, а в основному українці, точніше хахли, яким та мова, як і вам, до одного місця.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я не дивлюсь телевізора, але звичайно ні не подобається, але ж курча його мать, композитори, співаки, і інші творчі люди мали б щось робити а не тільки обурюватись. Невже так важко зробити україномовний розважальний канал, раз вже ті "традиційні" такі покацапщині? Інформаційних то каналів відкрилось досить багато останнім часом, і досить якісних, нічого так, працюють, то чому з розважальними така срака?

    Ну і ще в продовження теми


    Брати Капранови
    2 год ·
    Що робити з цими покидьками.
    З ким і за що - гадаємо, можна не пояснювати.
    Але якщо ми з вами можемо звалити Президента, то невже не спасуємо перед телеканалами, які плюють нам в обличчя.
    Повідомимо вам головну військову таємницю ворога, яка робить його вразливим:
    УСІ УКРАЇНСЬКІ ТЕЛЕКАНАЛИ ПОРУШУЮТЬ УМОВИ ЛІЦЕНЗУВАННЯ.
    Вони продовжують своє мовлення лише через саботаж чи нехлюйство Нацради, яка лінується фіксувати факти порушення і вживати заходів.
    Отже для того, щоб поставити на місце бидлоту, яка захопила наш телепростір, нам треба зробити наступне:
    1. Фахівцям зробити витяг з нормативної бази, яка регламентує мовлення телеканалів та умови ліцензії головних ворогів України, які виявили себе у новорічну ніч. Документ має бути на 1-2 сторінки, щоб було одразу видно головне.
    2. Кожному охочому роздрукувати документ та покласти поруч із телевізійним пультом.
    3. Фіксувати порушення - дату, час і канал.
    4. Звертатися до Нацради з інформацією про порушення - і чим більше буде таких звернень, тим більше шансів, що Нацрада не зможе промовчати.
    5. Тиснути на Нацраду через авторитетних людей, громадських діячів, які не бояться, що їх припинять показувати по телевізору.
    Як це організувати - давайте думати. Мабуть, треба створити ініціативну групу тут, у ФБ, яка б взялася за виконання 1 пункту та створення простої інфографіки, яка би роз'яснювала українцям, що вони можуть зробити для наведення ладу у власному інфопросторі.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не важко. Дорого.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну "громадське" пацани скліпали на коліні, то правда не ефірне звичайно, але ж ....
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Отакої ;)

    Телеканал "Інтер" зняв з ефіру майже всі новорічні шоу

    Джерело: ЄДНІСТЬ : Телеканал "Інтер" зняв з ефіру майже всі новорічні шоу | Є!

    Керівництво телевізійного каналу "Інтер" на початку 2016 року вирішило зняти з ефіру усі новорічні програми, зокрема й власного виробництва. Про це йдеться у прес-релізі телеканалу, пише Телекритика, повідомляє «Є!». "Новорічний Блакитний вогник 2015", два концерти Ігоря Крутого, "Гумор року", "Уральські пельмені. 20 років в тісті", "Новорічний парад зірок 2014", концерти "Пісня року 2013" і "Жди меня в Новый год" (ефір напередодні Старого нового року), мюзикли "Новорічні свати" і "Однокласники" тощо. Усі ці шоу-програми не вийшли й не вийдуть в ефір з 1 січня 2016 року. Керівництво телеканалу зазначило у прес-релізі, що розуміють, якої шкоди завдадуть телеглядачеві такими раптовими змінами, адже більшість прихильників полюбляють проводити свята саме у компанії співаків, акторів та інших зірок естради. “ "Ми розраховуємо на розуміння глядачем цієї ситуації. Оскільки подібні дії є вимушеною реакцією на ту істерію, яка виникла навколо телеканалу 1 січня 2015 року, коли на "Інтер" посипалися провокативні безпідставні звинувачення в показі розважальних святкових проектів, хоча вони повністю відповідають вимогам українського законодавства", - йдеться у прес-релізі. На "Інтері" висловили сподівання, що інші телеканали підтримають їх у спільній боротьбі. А повноважні державні органи України у сфері телебачення роз'яснять ситуацію .

    Джерело: ЄДНІСТЬ : Телеканал "Інтер" зняв з ефіру майже всі новорічні шоу | Є!

    На рахунок "спільної боротьби" я не до кінця зрозумів, боротьби за що чи проти кого?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Без руля навіть кого постить. Як мавпа копіпастить.:facepalm:Ото знавець української культури, я прозріваю.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В продовження теми


    [​IMG]
    Для цього доведеться не просто поміняти знак із плюса на мінус, а звільнитися від власної тоталітарної свідомості. Перестати вірити в те, що «Пушкін — наше всьо». Не все й не наше. І, до речі, відмовитися від дзеркальної ситуації: скільки я знаю людей, для яких «усім» є Шевченко, але які жодного разу не брали до рук ані Рільке, ані Одена, ані, зауважмо, Антонича! Усвідомити нарешті карикатурність позиції, коли столиця чужої, ворожої держави досі залишається «культурним шлюзом», крізь який ми погоджуємося отримувати інформацію з великого світу. Звісно ж, із розставленими по дорозі акцентами. Це, не виключено, здасться екстравагантним, але від певного часу мені простіше дізнаватися про вартісні російські новинки з американських джерел: так я можу бути певен, що вони пройшли бодай первинний фільтр.

    Учіть мови! «Зацикленість» на Росії — продовження давньої залежності від метрополії. Ця залежність уже давно не тільки шкідлива, а й смішна з огляду на тамтешню цензуру, репресії та масове божевілля. Тому годі думати про білу мавпу. Світ, повторюю, великий, і більшість культурних трендів територію Орди взагалі ніяк не зачіпає. Забудьте про неї на якийсь час. Вдайте, що її немає. Відпустіть. Років за 50, якщо там щось зміниться, повернемося до цього питання.

    Відпусти! - Авторські колонки - Український тиждень, Тиждень.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 1
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Володимир Завацький
    Вибачте, але такої русифікації, як проходить зараз, не було навіть за минулоі влади. Очевидно, побачивши, що краіна тримається, запустили проект інформаційного "дотискання" - всюди, на всіх каналах російські серіали, російська мова, російські "звйозди", ( і це при тому, що є закон на заборону російських фільмів та серіалів), вічний зєлєнский" зі своїми дебільними жартами, мовна шизофренія в ранкових розважальних програмах, бо, бачте, рускоязичному громадянину Украіни архиважливо, щоб з ним в розмові перейшли на рускій язик.... І коли це пишеш на форум каналу - тебе елементарно блокують і ти не маєш більше змоги туди писати. А іншим це подають, як толерантність - бо, бачите, всі мовчать, всім дуже добре і всі дуже толерантні - головне "дружба талєрантнасть і мір".... Перепрошую, що, можливо, не зовсім по темі, але частково до теми також. Потрібно щось робити, бо це "кацапство" вже "дістало" - чим далі, тим його більше.....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Не знаю чи сміятися чи плакати. Я ніколи не звертав уваги на ті "оцінки" які люди ставлять під дописами. Але... Я перепостив допис добродія Рибчинського. Про мову. Це крик душі. Подобається трьом українцям. Трьом емігрантам. А решта??? А вам, хахли-манкурти, це до одного місця? Я вже не кажу про психічно хворого тупого бомжа-свинопаса. Невже на ЛФ нема людей, яких би доля України хоч трохи хвилювала?
    Невже ви не бачите, що Україна, включаючи Західну, на очах перетворюється в виплекану Путіном Новоросію?
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ostap Drozdov



    Я щойно вийшов із концерту Тараса Петриненка. В буквальному сенсі цього слова - вийшов. І не я один. Я безумно поважаю Тараса Петриненка за його вклад в укр.музику, я тричі запрошував його у свою програму, і завжди Тарас радо відгукувався, і всі ці програми були, без перебільшення, шикарні. Сьогодні я купив квіти і пішов на його концерт. А потрапив на таке, що змусило мене разом із іншими людьми піти геть.

    Концерт почався о 19, почався вчасно. Я пішов із зали о 20.30. Тараса так і не дочекався. Спочатку 45 хвилин публіка слухала івано-франківський рок-гурт. Досить непоганий, в міру монотонний - але люди прийшли не на їхній концерт, а на концерт живої легенди, автора неофіційного гімну України. Вибачайте, хлопці, але це не ваш концерт. Задовго. Не то.

    Далі почав виступати гуцульський гуморист виразно пенсійного віку. Сказати, що його ретро-гумор повністю ішов мимо - нічого не сказати. Гумор був відсутній як такий. Для ілюстрації, гвоздь програми: "якщо собака качається в снігу, це означає, що випав сніг". Хахаха, як смішно, я ридаю, бл... Далі була дуже дотепна, на думку автора, гумореска про те як вуйко Зеньо ходив на хрестини і там подавився шашликом. Нагадую - люди прийшли на зустріч із Петриненком та його вічними хітами.

    Гнітюча тиша в залі видавала затишшя перед бурею. Минула година часу. Витерпівши всі ці "розігріви", публіка уже налаштувалася на появу свого кумира. Та не тут то було. На сцену вийшла Каріна Плай. І це був нокдаун, удар нижче пояса. Навіть я почав голосно матюкатися. І ось чому.

    Другою піснею в Каріни Плай прозвучала дитяча пісенька про зєльоного кракаділа РОСІЙСКОЮ мовою. Нагадую - концерт Тараса Петриненка! Більше того, далі прозвучала ...ще одна весела ПІСНЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ "Звйозди падалі в море". На програшах артистка щиро бажала публіці, яка прийшла на Тараса Петриненка, аби все ваши мечты сбывались, дорогие львовяне, и пусть звезды падают к вашим ногам...

    Люди почали з форсом виходити. Я бачив таке вперше, хоча регулярно відвідую безліч культурних заходів. Одна жіночка в передінсультному стані і вишиванці (вона ж бо прийшла на Тараса Петриненка!) почала бігати по всій філармонії, забігаючи в усі двері. Нарешті вона знайшла вихід за куліси і вирвалася на сцену зі скандуванням "Тараса Петриненка давайте!". На що артистка Каріна Плай сказала, що Петриненко обовязково буде, а зараз на цю сцену з'явиться ...я не розчув його прізвища, тому що це не був Тарас Петриненко.

    По залу пробігся невдоволений шумок, хтось вигукнув "Верніть гроші". Я цього не витримав і пішов додому. В гардеробі вже стояли люди, які теж похнюплено покидали зал. Пробувши півтора години, вони так і не дочекалися живої легенди, натомість послухали і франківський рок, і пенсійний "гумор", і навіть російськомовну попсу - і все це на концерті Артиста з великої букви, чий патріотизм надихає багатьох.

    Я безумно поважаю Тараса Петриненка. І поважатиму надалі. Можливо, він не був у курсі, що в нього на розігріві будуть співати мовою окупанта пісні про зєльонава кракаділа і звйозди, коториє падают в море. Але організаторам такого концерту я скажу: ви охреніли зовсім. Невже не доганяєте, що в залі зібралася публіка з виразними переконаннями? Невже ви не доганяєте, що публіці Тараса Петриненка не можна втюхувати російську попсу тут, у Львові? Невже ви не доганяєте, що концерт Тараса Петриненка - це концерт власне Тараса Петриненка?

    Квітів шкода. Я приніс їх додому замерзлими і мертвими.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Притягнути за це Вальцмана! ЗРАДА!!!:ireful1::ireful1::ireful1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)