Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Якщо Польща на таке піддасться, постраждають обидві держави, вигода буде тільки кремлядям.
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 3. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Pосія стала 3-м найважливішим торговим партнером Польщі
  Rosja stała się trzecim najważniejszym partnerem handlowym Polski » Kresy

  Я сі всикаю і плачу, інакше не повім. Нехай купують в Росії далі літаки ТУ-134 для своїх коханих президентів,щоб літали ними в Катинь,Смоленськ,на Волинь...
  Та то не до описання,як і ті трагедії і в Катині і на Волині! :cry::cry:

  00000nd.jpg
   
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Ви нам — про «геноцид», ми вам — про «Віслу»
  Чому першими не виявити перед людством і Богом свою провину і гординю, явну і не явну - вибачитися і всіх простити, заради миру між народами і нехай Бог нас захистить від тих, хто хоче лиха українському народові.
  Я би так зробив... Але то моя особиста думка.
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Польський уряд проілюстрував “геноцид поляків” знімком українського села Сагринь, знищеного АК

  [​IMG]

  Канцелярія прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького помилково проілюструвала допис про “геноцид поляків під час Волинської різанини” фотографією із села Сагринь, у якому, навпаки, польські повстанці вбили понад 800 мирних українських мешканців.
  Як передає “Новинарня“, про цю показову помилку повідомив голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

  “Канцелярія прем’єр-міністра Польщі Моравецького ілюструє “злочини українських націоналістів на Волині” фотографією знищеного вояками АК українського села Сагринь. Це та історична правда про яку так часто говорять польські політики?” – написав В’ятрович у “Фейсбуці” у п’ятницю, 20 липня.

  Він поширив скріншот публікації на ФБ-сторінці Kancelaria Premiera з архівним фото польського ІНП, на якому зафіксовано підпалене селянське обійстя.

  Такою світлиною канцелярія глави уряду Польщі відзначила 11 липня – “національний день пам’яті жертв геноциду, вчиненого українськими націоналістами щодо громадян Польської Республіки”.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Затриманий за пошкодження огорожі на Цвинтарі Орлят у Львові виявився мешканцем Кракова

  Реставраційні панелі навколо двох скульптур левів на території Цвинтаря Орлят у Львові 28 липня пошкодила група чоловіків з Польщі. Один із провокаторів, якого вдалося затримати на місці події, назвався мешканцем Кракова. Його ім’я Матеуш Пасек.

  Нагадаємо, що в суботу, 28 липня, на території польського військового Цвинтаря Орлят група чоловіків пошкодила дерев’яні реставраційні щити навколо скульптур левів.

  Охороні цвинтаря спільно з поліцією вдалося затримати одного з провокаторів. Решті учасників групи вдалося втекти з місця події.

  Дві історичні скульптури левів повернули на Цвинтар Орлят у грудні 2015 року. Леви стерегли вхід на цвинтар з південного боку. Один із них мав на щиті напис польською мовою «Zawsze wierny», що в перекладі означає «Завжди вірний». Його доповнював напис на іншому камені «Tobie Polsko» - у перекладі: «Тобі, Польщо».

  Після вивезення історичні леви опинились у двох місцях: обабіч траси на виїзді зі Львова до Винник і на Кульпаркові поблизу психіатричної клініки. Написи на щитах знищили.

  Повернення левів на Цвинтар Орлят у 2015 році призвело до політичного скандалу, оскільки перевезення здійснили з ініціативи польського міністерства культури без погодження з відповідними українськими органами влади. Відтоді скульптури стояли закриті дерев'яними щитами.
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Затриманого за провокацію на Личаківському цвинтарі оштрафували на 85 грн.


  Сьогодні, 29 липня, у Львові відбулося судове засідання над затриманим у справі пошкодження щитів довкола скульптур левів на території польських військових поховань, що в межах Личаківського цвинтаря. Порушник визнав провину. За результатами засідання його оштрафували на 85 грн. за статтею дрібне хуліганство, ще 340 грн. потрібно сплатити судового збору.

  Як повідомив директор ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай, затриманий — мешканець Польщі. На судовому засіданні був також присутній представник Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

  Нагадаємо, учора, 28 липня, група невідомих осіб спортивної зовнішності пошкодила щити довкола скульптур левів на території польських військових поховань 1918−1920 рр., що знаходяться в межах Личаківського цвинтаря. Охороні спільно з поліцією вдалося затримати лише одного з порушників. Міськрада скерувала звернення до правоохоронних органів за фактом пошкодження майна.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Повільна отрута: Польща хоче відібрати у нас найцінніше
  07.10.2018
  [​IMG]


  Уряд Польщі готує цілу стратегію, щоб взяти в України найцінніше. Ні, це не чорноземи, про які постійно кричать деякі політики типу Тимошенко і Ляшко. При сучасних технологіях посівні площі давно втратили колишнє значення і мають неймовірну цінність тільки в головах. І не якісь міфічні поклади в надрах. На українську територію поляки теж не претендують – люди дорослі.

  Це в Росії мислять категоріями 19 століття, а тут Європа і зовсім інша логіка. Найцінніший ресурс сьогодні – люди. Працюючі люди. Ті, хто генерує якийсь прибуток, сплачує податки і внески до пенсійного фонду – найбільший капітал держави на сьогодні. У Польщі дуже добре це зрозуміли, коли на вільному європейському ринку праці працюють поляки почали активно переміщатися в Німеччину і Великобританію. Зарплати там більше, ось головна причина.

  А хто буде платити податки будинку? Хто буде відраховувати з заробленого відсоток для пенсіонерів? І тут ідеально підходить Україна. Трудові мігранти з нашої країни для Польщі не просто подарунок – порятунок. Працюють, платять податки, відрахування в пенсійний фонд і навіть не голосують на виборах – ідеальне населення. Природно, польська влада зацікавлена максимально збільшувати кількість працюючих мігрантів з України. І нерозумно звинувачувати політиків – вони дбають про інтереси своєї країни. Для цього їх і вибирали.

  Отже, зараз польський уряд працює над новою соціально-міграційною політикою, яка повинна спростити процедуру українцям, які працюють в Польщі. Про це під час XI Форуму Європа-Україна заявив міністр інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квецінскій. Згідно з новою політиці, польським фірмам буде простіше працевлаштовувати трудових мігрантів, а новий пакет пропозицій має сприяти українцям у відкритті власних фірм в Польщі. Буде створена також інформаційна система про роботу, освіту, охорону здоров’я і житло. Загалом, всі умови.

  Я одну просту річ скажу. Трудова міграція, це реальність сучасного світу. Поляки їдуть до Німеччини, литовські лікарі до Великобританії, їх місце займають українці. Тому що саме працюючі люди необхідні державі як платники податку і саме вони містять держапарат, армію, поліцію і пенсіонерів. І коли наймані робітники їдуть з країни і їх ніким замінити – це великий головний біль для держави і підприємців. Але коли їдуть підприємці, це вже катастрофа для держави і розділити цю проблему ні з ким. Це, вибачте, вирок.

  Поляки своїх виїхавших замінять українцями. А ми? У нашій країні реально працюють, тобто не держслужбовців, не пенсіонерів-школярів-студентів, а тих, хто реально генерує гроші для бюджету і ПФ близько 10 мільйонів. Три поїдуть – вже криза. Поїде половина – звалиться держава. Ніякої політики, чиста економіка. П’ять мільйонів працюючих українців не потягнуть навіть пенсіонерів, про інші напрямки бюджетних витрат можна забути і при від’їзді трьох. Я старанно уникав слова «Жопа», використовуючи алегоричний криза, вирок та інше. Але це реальна жопа і пом’якшувати немає сенсу. Виїдуть працівники, поїде частина підприємців і все. Чи не буде пенсій, нічого очікувати армії і поліції. Тому що нікому буде за це платити. Де ж вихід?

  Вихід простий і складний одночасно. Тобто його просто знайти, але складно реалізувати. Україні потрібно підвищувати кількість підприємців і, як наслідок, робочих місць. Із зарплатою вище, ніж у сусідів. Що дуже непросто, враховуючи фінансові вливання ЄС в інфраструктурні проекти східноєвропейських членів і дотації тим же польським фермерам. Фінансово ми в явно програшній позиції. Чим ми можемо взяти? Тільки умовами. Реєстрація бізнесу у нас повинна бути простіше. Податки нижче. Адміністрування ще простіше. Кількість контролерів, перевірок і пов’язаних з цим проблем, набагато нижче, ніж в ЄС. Щоб будь-який бізнесмен, зваживши «За» і «Проти» відкривав бізнес саме в Україні, тому що тут рай в порівнянні з іншими. Так, це важко і багатьох залишить без роботи. Але інших варіантів немає. В іншому випадку через п’ять або десять років ми перетворимося в країну студентів і пенсіонерів, яких нікому годувати. Студенти, до речі, теж швидко поїдуть, є варіанти. І рішення цієї проблеми сьогодні головне завдання для Верховної Ради і уряду.
  Російська агресія – серйозна загроза українській незалежності і взагалі існуванню нашої держави. Але, на жаль, не єдина.
   
 9. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Буфер між чим і чим?
  Як на мене, то Польщі дуже потрібні українські дешеві та кваліфіковані працівники, не кожна європейська держава живе по правилах ХІХ ст. як РаССєюшка, що можна загарбувати території інших держав, ну і попри всю впливовість і силу Польщі, це далеко не США і не Китай.
   
 10. geroy

  geroy New Member

  Хто-небудь може пояснити мені, яку мету Клімкін та обласна адміністрація переслідували, погоджуючись на те, щоб поляки провели "Марш орлят" у Львові? Глава МЗС Польщі Яцек Чапутович особисто зізнався, що вдалося домовитися з цього приводу.
  [​IMG]

  Зрозуміло, що Волкеру може бути байдужою наша історія, але влада про що думає? Можна було хоча б на хвилинку уявити масштаб заворушень, щоб раз і назавжди відмовитися від цієї ідеї. Мені здається, поляки спеціально звернулися за підтримкою до США в цьому питанні і полізли зі своїм маршем до Львова, щоб 10 грудня на весь світ виставити нас радикалами і шовіністами, які нападають на "мирну ходу".
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Я все більше переконуюся, що Клімкін підігрує Кремлю і пуйлу.
  Клімкін робить все можливе, щоби Україна весь час була в напружених стосунках з західними сусідами. Як наслідок - Україну не визнають в Європі.

  Клімкін засланий казачок.
   
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  За Марш орлят у Львові цього року шось нічо не чути...

  @geroy, ви би підтвердили свій вкид чимось вагомим.
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Щоб не вийшло як 9 травня 2011. Якщо сісти на мурашник і бути покусаним, доречніше звинувачувати не мурах, а свою дурну голову.
  В разі чого, буде картинка для Кисельова.
   
 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Через демонтаж польських фігур левів із Цвинтаря орлят у Львові виник скандал
  [​IMG]
  Леви повинні залишитися на своєму місці, – вважає голова Інституту національної пам’яті Польщі Ярослав Шарек. Так історик коментує резолюцію Львівської обласної ради про усунення скульптур левів з Меморіалу львівських орлят. Депутати обласної ради вважають, що скульптури на польському цвинтарі встановлені незаконно і вони є частиною польської пропаганди, пише Польське радіо.

  «Важко зрозуміти бажання усунути ці скульптури. Україна нині – це велика незалежна держава. Яким чином можуть становити загрозу ці два леви на цвинтарі захисників Львова. Вони там повинні залишитися».

  Двох кам'яних левів повернули на Цвинтар захисників Львова у 2015 році. Нині вони стоять там прикриті дерев’яними щитами. Львівська обласна рада ще у 2016 році прийняла подібну резолюцію з вимогою усунути скульптури з польського кладовища.

  Нагадаємо,Депутати Львівської обласної ради проголосували за усунення левів з цвинтаря орлят, що розташований на Личаківському кладовищі. За проголосували 45 депутатів на сесії 25 жовтня.

  Львівська обласна рада вимагає усунення скульптур левів з Меморіалу львівських орлят. Відповідну резолюцію до українського уряду та правоохоронних органів України прийняли депутати обласної ради. Вони вважають, що скульптури на польському цвинтарі встановлені незаконно і вони є частиною польської пропаганди.

  У резолюції, надісланій Польському радіо прес-службою Львівської обласної ради, написано, що скульптури левів на Цвинтарі орлят у Львові раніше були частиною пропагандистсько-військового цвинтарного комплексу і нині стають причиною можливих провокацій. За словами депутатів обласної ради, леви на польський військовий цвинтар повернули завдяки зусиллям польської сторони, але за згодою міської влади Львова. У документі депутатів зазначено, що бажання польської сторони помістити скульптури левів на цвинтарі є елементом, як написано, стратегії польських політиків, направленої на використання шовіністично-імперських настроїв щодо Львова.

  У заяві депутатів Львівської обласної ради зазначено, що бажання таємно встановити пам’ятники польській окупації Львова триває на тлі руйнування українських пам’ятників на території Польщі, що відбувається за мовчазної згоди польської місцевої влади.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ситуація напружена буде в листопаді,при відсутності врівноважених перемовин іншого виходу нема.А при спробах Польщі показати себе справедливішою і міцнішою ситуація накалиться ще значніше,бо так реально не є,бо і в України просипається Честь і свій Гонір!:bandera::uanew::bandera:
  Леви з підтекстом: як зупинити розгортання нового конфлікту України з Польщею
   
 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну-ну, подивимося, чи точно в України просипається Честь і свій Гонір! ;)
   
 17. iso

  iso Well-Known Member

   
 18. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  За дужо гонору в поляків.Замало в українців-хохлів.А в нас,галичан, сам раз і нехай це так і буде дико(якщо так!) для решти словян.Так,дзяди,але гонорові! А г"европейці і не помітять тої дикості,як Ви повілисте...Поляки побачивши у власному люстрі своє плювання на Україну,як то робиться в газеті ""Креси",також заспокояться і почухаються в-дупцю...Так що все в-нормі буде. :boast:

  Ukraiński wicepremier: w sprawie ustawienia lwów na Cmentarzu Orląt naruszono prawo » Kresy
   
  Останнє редагування: 29 жов 2018
 19. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Гадаю,що Так!
  zzzzv.JPG
   
 20. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о-о,вже німці з поляками починать розмовляти подібно,як поляки з українцями за Львів.:haha:

  zzzzn.JPG
   
а де твій аватар? :)