Украинский язык завезли во Львов большевики

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Forpost, 18 гру 2010.

 1. ostrov_Norman

  ostrov_Norman Well-Known Member

 2. Forpost

  Forpost Стоїк

  засцав сучонок! йому ж деколи на вулицю то треба виходити з будинку консульства....
   
 3. duncan

  duncan батяр з личакова Команда форуму

  нехай ганьці герман заплате гроші, і вона його відмаже
  ганька придумає щось на кшталт "він не це мав на увазі, маючи на увазі щось зовсім інакше" :bad:
   
 4. ostrov_Norman

  ostrov_Norman Well-Known Member

  Міська влада Львова ініціювала проведення уроку пам'яті "Перша радянська окупація Західної України (1939-1941рр.)". Першими слухачами стали учні ліцею імені Героїв Крут.

  Організаторами заходу є громадська організація "Західноукраїнський центр історичних досліджень" спільно з управлінням культури Львівської міської ради та ГО "Самопоміч" - останню до обрання на посаду міського голови очолював чинний мер Андрій Садовий.

  Під час уроку ліцеїсти поспілкувалися з офіцером польської армії Теодором Фуртою та переглянули документальний фільм "Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941" .

  Як повідомляє Zaxid.net, наступний показ фільму відбудеться у класичній гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка, Львівській лінгвістичній гімназії та у школах Львова №90, №36, №42. Також заплановано повторний показ фільму в Національному університеті "Львівська Політехніка".

  "Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941" - це перший фільм в Україні, знятий про цей історичний період. Стрічку створено в форматі "Discovery" на основі архівних документів, матеріалів і спогадів очевидців подій представників українського, польського і єврейського народів довоєнної Галичини.
   
 5. moscal

  moscal Well-Known Member

  rolleyes: Интересно, а украинцев кто завез во Львов?
  И еще вопрос-а казаки есть во Львове-Львовские?
   
а де твій аватар? :)