УГКЦ - православ"я

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем юстас, 3 січ 2008.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Nagorny
    Вчора придивився до календаря, який мені дали на майдані.
    [​IMG]

    [​IMG]

    Як гадаєте, помилка чи не випадковість?
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    cектанство не передбачає почитання ікон. У вас явна каша в голові, а не істина.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви дійсно тупий чоловік, вибачте на слові. Реріхи не є сектою християнства, як і Біле братство. Про католиків промовчу - Бог вам суддя.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді догналівці, шанують ікони, багато у чому нагадують греко-католиків, але ними не є.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Купол з хрестом церкви Верина мені видно з вікна хати. То правда - там була намальована сім"я Ющенка. Завтра спитаю у веренських - вже перемалювали образи, чи далі Віктор Перший там красується.


    Алаверди.

    Православні тоже не гребують ликами можновладців на образах.

    @Nagorny, може ви не знаєте, але на обійсцю Петра Порошенка є капличка, котра освячена в Православній Церкві МП /може вже перейшла до ПЦУ, я не знаю. Прошу знатокам повідомити, якщо є нова інфа/.
    Так в тій православній капличці є мальований образ сім"ї Порошенка.

    Во, вуйко видав по моєму запиту

    в капличці порошенка на образах сім"я

    @Nagorny, і заодно дам вам посилання на кіно від ваших кураторів, щоб ви не сумнівалися в правдивості ;)


    View: https://youtu.be/LkWLyG3GzIU

    зі

    Віктора Першого намалювали в сільському храмі, куди Ющенко навряд чи приїде.
    А Петро Пятий любується своїм святим ликом кожний день ;)

    Мораль яка?
     
    Останнє редагування: 22 бер 2019
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Невіглас, ви Нагорний.
    Є ікони, де Хмельницький молиться до Матері Божої. То що? Той, хто стоїть перед іконою реально, молиться до Хмельницького?
    Якби ви хоч трохи щось кумекали, то б знали, що, моляться не до ікони, а конкретно до певної особи. Але секта є секта. що тут скажеш?

    От ви молитесь до святого Миколи -2:

    [​IMG]

    тут без варіантів.:)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То ж чого постійно брешете?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є відомості, що Іван Вишенський із Судової Вишні.
    Унія спочатку більше прижилася в інших регіонах, тут було більше противників, але як вийшло в кінцевому результаті.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    О, пішли в рух язичники для встановлення християнської істини.:)))
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Жителі Львівської області, щоб привернути увагу до моторошного стану доріг у своєму районі, зняли кліп-пародію на хіт групи KAZKA "Плакала".

    До роботи над кліпом доклав руку священнослужитель Української Греко-Католицької Церкви Отець Роман (Гром). Він служить в трьох селах, через які проходить зазначена дорога. Протяжність її – 18 кілометрів, з них 15 знаходяться в аварійному стані, – передають Патріоти України.

    Головний герой ролика – водій маршрутки, який перевозить дітей. Потім вони демонструють ями і вибоїни, вимірюючи їх і висловлюючи скорботу про передчасну кончину дороги. Текстовку написала дружина Романа Грома – Наталія, а головну роль зіграв Назар Титар, студент ЛНУ ім. І. Франка.


    View: https://youtu.be/aXtdyd-cQHM
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Всі секти та рухи мають під собою якусь релігійну основу.
    СЄ - типу про них згадується в біблії.
    Мармони свою біблію мають, хоча і подібну до "справжньої".
    Адвентисти, кальвіністи, лютерани та інші прийняли якийсь шматочек писання, і інше взяли інші і шмаляються мію собою.
    Євреї понабирали окультизму та міфів у різних народів і створили свою кабалу, тору, зохар тощо, від яких христіяне та мусульмане вже свій мік-фікс наробили.
    Рерихи склали свою філософію релігії, біле братство - свою філософію, але теж, про боголюдину і на основі біблії.
    Все так накручено, наче через мясорубку перемелено.
    Всі в чомусь праві і розвиваються, на відміну від католиків і православних, які прийняли недоведені догми і клянуть та нищать всіх, хто задає "неудобние" вопроси, а то й взагалі єрессю займаються.
    Ось відео. Наче і неадеквате, але видно два корінця.
    1) людині мають служити ангели, які визнали людину, а ... ангелам-богоборцям ті люди, які визнали диявола.
    2) світ є наслідком матеріалізації думки. Одні бажають зла і через ангелів творять пакощі, інші заради добра повбивають іншу половину.
    Все залежить як наказувати, кому і навіщо.

    Тому, якщо подивитися на всіх з якоїсь гірки, можна побачити невеликий мурашник, в якось йде іспокон вічна боротьба глупоти і невіжества. Декому щастить вилізти на гірку і трішки покомандувати, або ж полізти ще вище, до неба повище...
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сама Біблія - містить багато загадкових незрозумілих речей, її різне трактування - результат різних течій, як не може бути розумніший і по-своєму трактувати фізику, прочитавший підручник з фізики, так і богослови та прочитавший Біблію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я думаю, що ніхто не надасть фактів, які б були як речові докази існування Бога у тому вигляді, які б були визнані слідчо-експерною комісією. Людей важко вже обманути фокусами, а якщо хтось хоче довести про Бога, то виникає "не спокушай".
    Віра - поняття велике і розпливчасте. Все ж краще знати. Тоді віра буде опиратися на фундамент, а не на пісок..
    Але то не всім дано. Я б сказав, що не бачив тих, хто знав би щось конкретно про небо. А у тих проповідях все так сложно і багато слів...
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що би в християнському світі не робилося, хто би що не казав, всі уважно дивляться: а що скаже папа? Як він поступить в тій, чи іншій ситуації? Всі рівняються на папу. І ви, Нагорний, не є виключення.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не так аж всі, дехто тільки бачить у ньому негатив, а хто більше звертає увагу на Патріарха чи пастора, керівника секти.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Читайте і вчіться що сказав папа. Без папи нема християнства, особливо для вас.:)))
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Це було зроблено для того, аби не нагадувати тим рабинам, що саме ЇХ представники розіп"яли Христа саме на хресті.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та ну...

    Сховав в кишеню, бо хрест напевне золотий.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тупість призводить до казок, Нагорний. Хто винен, що ви нічого не розумієте?

    Папа не підтримує гейвство і лебіянство. Папа підтримує грішну людину, щоб вона не відчувала себе покинутою Богом.
    От, ви, Нагорний, не раз тут явно брехали. А брехня - то гріх. Чим гріх брехати є кращий від гріха гейства? А тому папа не відкидають від церкви навіть тих, хто грішний і цим. Це є знак любові Бога до людини. З такими людьми потрібно проводити роботу, а не відвертатина на 180 градусів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну ви себе вважаєте святим тут і одночасно брешете. Напевно, це більше блюзнірство, ніж вважати себе грішним, але бути святим.
     
а де твій аватар? :)