У вас є домашній телефон?

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем duncan, 15 жов 2011.

?

у вас есть домашний телефон?

  1. да

    65,2%
  2. нет

    34,8%
  1. Orthodox

    Orthodox Дуже важлива персона

    есть и нет!:)
    Укртелеком:
    ОГО есть, а телефон давно отправил в директорию с утилитами за ненадобностью! Стремный он какой-то! Мобила рулит!:rock:
     
  2. Лана Николана

    Лана Николана Well-Known Member

    Есть, но только, исключительно, для связи со Свекровью, ей так удобней, ну а я и не спорю, так что раз в день, обычно, по вечерам я поднимаю трубочку.....нет у Свекрови мобильный имеется в наличии, но женщине уже 73!!!!!! и ей привычней телефон стационарный;)
     
  3. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Есть. Несмотря на то, что на двоих с женой у нас несколько мобилок и штук восемь чипов к ним.
    Сын нам обычно из Германии звонит на стационарный телефон.
    И Интернет тоже чрез ADSL- модем...
    Для частного дома, в который не проведен кабель, это в наших условиях оптимальный вариант.
    В коммунальных многоквартирных домах лучше Интернет через кабель получать...
     
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    есть
    зачем? даже не задумывалась...
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Есть. Зачем? ну чтобы иногда позвонить в ЖЭК, диспетчерскую, лифтёрам. А так практически никто и не говорит по стационарному. У нас во всех есть мобилки и всех операторов
     
  6. Муму

    Муму Well-Known Member

    :p куплю собі яблучко на дві сім карти;)
     
  7. Руся

    Руся Member

    На домашній до Львова дозвонитися проблема нереальна, зв'язок гівно. Кожні 30 секунд перериває... Шляк трафляє
     
  8. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    так зараз ніби ж сдма це і є домашній тільки на мобільному,не користувався та думаю так дешевше
     
  9. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    Колись був, а зараз немає, бо не потрібен
     
  10. Stefano

    Stefano Active Member


    Пізно написали. Я якраз свій старий апарат віддав знайомому через те, що він для мене не актуальний майже рік. Виходило, що робив три дзвінка на місяць по кілька хвилин, а абонплата становила 50 гривень...дзвінки золотими виходили.
     
  11. luca

    luca миється в бані

    Трохи дивна ситуація, так? Шукати стаціонарний телефон в кінці 2016 року, коли мобільний зв'язок і доступніший і по якості просто не порівняти, якщо на те пішло. Але я теж шукав - на роботу потрібен був саме стаціонарний і знайшов буквально за копійки через олх. Я так зрозумів, що від відмовляються масово - ось і взяти можна за смішну ціну.
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Що за тупізм і маразм апарати продаються і будуть продаватись а купувати то діло панське Стационарные телефоны. Купить Стационарные телефоны в Киеве, Одессе, Днепропетровске, Харькове | интернет-магазин Эльдорадо

    Tapatalk
     
  13. TomS

    TomS миється в бані

    неа.дорошо и не нужно
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    нема сенсу. Дзвонили з нього тричі за рік, а абонплата вже сотня чи за сотню в місяць. Коли ми прийшли писати заяву на відключення, нас почали умовляти і пропонувати 69грн на місяць абонплату)) ну сміх.
    Це скільки б нам обходився той кожний дзвінок ? Просто не мали часу прийти заяву написати..
     
  15. knedlyk

    knedlyk Member

    Простіше взяти номер із софтфоном, напр., ІТФон. Можна брати з прямим та кривим номером одночасно.
     
а де твій аватар? :)