У Львові 23-річна дівчина померла, покуривши кальян

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Nevermind, 20 чер 2010.

  1. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    + 1 до скарбнички чудових аргументів, виловлених на цьому форумі ))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Forest

    Forest Moderator

    А що зним, вибачте, робити?

    Як на мене забороняти потрібно не так алкоголь чи кальяни як рекламу заспокійливих засобів, вони тепер настільки доступні, що їх, як бачимо, вживають студенти перед дипломом. Чому всі тут вважають що це на відміну від святкування захисту диплому нормально?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вони і 30 років тому були доступні.
    Без реклами. Комусь порадив знайомий медик, комусь - знайомий студент ("мені допомогло"). А далі - примітивний бланк і припис латиною (зразок - у довіднику). Десь не давали без печатки лікаря на бланку, а десь - давали.
    Не думаю, що зараз щось суттєво змінилося. Хіба що сканери і кольорові принтери з"явилися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Хм.... я сьогодні сильно понервувала, серце вилітало, по дорозі додому купила заспокійливе, прийняла, та й вдома тепер матиму про всяк випадок. Не було б воно таким доступним, думаєте я б здійснила оті всі,перелічені вами, маніпуляції??? Ніколи. Я б і без нього прекрасно обійшлась, скажімо чайком з ромашки, чи ванною з ефірними маслами... Просто доступність ліків вбиває пильність. Ми ж не думаєм,що без рецепта щось сильне і шкідливе будуть продавати у аптеці.
    І щоб не офтопити, на Зелені свята в "Тисячі і одній ночі" курили кальян. Все було добре, з спиртного один легкий коктейль. І по дорозі додому все було чудово. Зайшовши до хати моя братова впала, була при свідомості, нормально ромовляла, зрачки нормальні, твереза, а рук і ніг не відчувала. Вона лежала і деякий час навіть ворухнутись не могла. Ото страху ми натерпілись. З кальяном зав.язано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Набагато більше рекламують алкоголь, як не крути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    1. відповідь проста: курити не в затяжку і розслаблятись.
    Раз в місяць чи у два великої шкоди вашому організму не принесуть, ну звичайно якщо завжди знати міру. Не курити, вже до 'потери пульса'.
    2. А в нас спудеї віддають перевагу, бахнути собі 100г. КоньЯку перед захистом, так для сміливості.
    3. Я так не вважаю. Чим менше людина вживає ліків - тим краще. Стараюсь взагалі їх не вживати, хіба що вже безвихідна ситуація.
    Головна мета всіх фармацефтів - зробити з здорових людей хронічно хворих, залежних від їхніх нікчемних хімікатів.
     
  7. MUCHACHA

    MUCHACHA Member

    Ооо, яка знайома ситуація. Сьогодні ,коли прочитала, реально стало страшно...Ми з подружками любили час від часу збиратись компанією на кальян, в ту саму "Тисячу і одну ніч"...Були пару раз з чоловіком. З чоловіком - після відвідин цього закладу голова боліла тааак, що жах, не знали що робити ,кожен рух ,відбивався тисячма бубенцями. Раз пішли - погано, два - та ж ситуація ,нам хватило....
    З подружками те ж саме, мою куму цієї зими відкачували, дівчина просто втратила свідомість ,зовсім не відчувала рук і ніг, а потім вже весною ситуація повторилась - відливали вже вдома - втрачала свідомість ,не відчувала кінцівок....Було, реально ,дуже страшно. Ну і мені, повірте, було не краще... Тому , з таким видом розваг/відпочинку і тд. точно попрощались....Моя відповідь на все вищесказане, про те ,що кальян тут ні при чім - звичайно, заспокійливе і алкоголь вже надто небезпечна суміш ,але я майже впевнена, що основний і вагомий смертельний плюс вніс , власне, кальян....
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    "Эти убийци уже задавили в Лондоне двух человек" піснею з такими словами, з уст Олександра Міронова колись починався якийсь гумористичний радянський фільм, назву нажаль не згадаю. А в пісні мова йшла про автомобілі. А ще давайте заборонимо алкоголь, від нього цироз. А че Качинський на літаку розбився, заборонити літати однозначно. А ще колись на уроці фізкультури у хлопця серце стало, давайте фізкультуру заборонимо, та і що таке фізкультура... взагалі школу треба заборонити, в ній діти гинуть.
    Хоча, як на мене, найкраще було б заборонити (але дуже мало реально) відсутність мозку в черепній коробці.
    Це не стосується конкретно тієї дівчинки, можливо хвора була, можливо алергія, серце могло стати і в маршрутці під час жари, і тоді що весь громадський транспорт заборонити?
     
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Member

    Ну знаєте, що задуже - то не здорово...Для чого стільки іронії? Ніхто не говорить про те, щоб заборонити...Просто ,напевне ,якусь інфу з цього питання мати потрібно ,хоча б для того, щоб просто порозкидати ту інформацію в своїй голові і зробити для себе хоча б якісь висновки...
    Тоді ,на вашу думку, кого саме це стосується?
     
  10. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Були б на місці Качниського й сотні поляк, ющ, янук, кабмін й парламент України - рік би святкували....
    Ні, гвинтокрили, хай будуть, можливо попадуться...
    Це, звичайно, що жарт, але як кажуть в кожному жарті є лиш доля жарту...
     
  11. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Інфа в вікіпедії, одне з перших речень

    "Курение кальяна наносит серьезный вред здоровью курильщика", і ще

    " Также не советуют комбинировать употребление алкоголя и кальяна, эффект может быть весьма негативным."

    Я так думаю, що це надзвичайно засекречена інформація, і для доступу до неї потрібні спеціальні рівні доступу від ФБР, ФСБ та СБУ

    людей які не розуміють причинно-наслідкового зв'язку між своїми діями та їх наслідками.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Member

    Ви, мабуть ,Містер Іронія.....
    Не маю наміру особисто з вами сперечатись/роздумувати на цю тему...Та й сперечатись точно немає про що...Для мене суть одна - людини немає, і кожен з нас повинен би хоча б задуматись про "причинно-наслідковий зв"язок" в даному випадку і чи буде це з Вікіпедії ,чи з форуму чи ба," це надзвичайно засекречена інформація, і для доступу потрібні спеціальні рівні доступу від ФБР, ФСБ та СБУ"...було б дуже добре, якщо всі хто мають "присутність мозку в черепній коробці" і отримають "рівні доступу" завдяки вашим іронічним дописам зможуть цей "зв"язок" вловити...
    Все можливо, але ж померла після гримучої суміші доправленої курінням кальяну , в тому ж таки кальян-барі...."причинно-наслідковий зв"язок" вловлюєте?Чи мо всі кальян-бари дійсно позакривати????
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Це по принципу "хто останній той і тато"???

    А якщо б вмерла від передозу алкоголю не дойшовши до кальяну то тоді б на кого кричали??? Бармен був би винен, чи продавець в супермаркеті, чи отточення яке дозволило напитись?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я взагалі не розумію.

    Шо таке той кальян? Заморське г...вно. А у нас молодіж, шось як побачить, то зразу випробовує на собі. Я того чесно не розумію. Життя прекрасне і нагружати себе проблемами китайських наркоманів-ацтойників просто смішно.
    Не куріть всяку гадость! Краще поїхати в сосновий ліс і подихати свіжим повітрям.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас поки не наїдяться того г..а, не зрозуміють цілющих ароматів соснового лісу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Максим

    Максим Well-Known Member

    Ось і відповідь: був би передоз горілки - сам винен, пити не вміє.
    А так винне заморське г...вно.
     
  17. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    РОзумієте ... все що мені подобається або шкідливо, або аморально, або призводить до повноти. )))
    Я не бачу нічого поганого в кальяні горілці і т.д. (проблема далеко не в цьому), тим не менше я не алкоголік і залежності від кальяну не маю. курив його за своє життя не більше 10 раз. Проблема у відсутності мозку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Максим

    Максим Well-Known Member

    Кальян часто курять ті, хто класичним курцем не є - бо це така собі іміджова процедура. Хоча водночас всі знають, що б сталося з некурцем, якщо б він випалив з незвички пару цигарок підряд - хто слабший, має шанси скінчити в лікарні. А з кальяном те ж саме, тільки замасковане привабливим камуфляжем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А може варто б було зробити перевірку у тому закладі, що за "коктейль" вони дають до кальяну?
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Звичайно, дівчини шкода! Це трагедія, і в першу чергу для її батьків... Можна співчувати, багато говорити... Але не думаю, що то комусь стане наукою...
    Моя думка така: треба завжди думати своєю головою, що ти п'єш, куриш чи їси!!! Якщо розуму немає, то й ніхто не винен, що з тобою сталося... І забороняти той же кальян не має смислу. Ніхто ж не заборонить продавати цигарки, бо від них рак, або горілку, бо від неї алкоголізм чи цироз, або займатися сексом, бо можна захворіти на всілякі хвороби!!! Треба думати головою!
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)