У центрі Львова росіяни побили патріота, вигукуючи «Слава Путіну!»

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Roman Svystun, 16 вер 2014.

  1. Roman Svystun

    Roman Svystun New Member

    У центрі Львова, це просто сором, не можна просто так спостерігати за цим, на його місці міг опинитись будь-хто. "http://uapress.info/uk/news/show/39139"
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    може хоч так вивітриться з мізків містян львівська толерастія
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я читала цю історію на фейсбуку.
    Нічого спільного з толерантністю вона не має - тут яскрава ситуація байдужості та принципу "моя хата з краю", що абсолютно не робить честі очевидцям інциденту.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    То всьо добре мрохкiцм, бла-бла, ви краще скажiть - вiйну з лугандоном та кацапстаном виграемо?!)
     
  5. Roman Svystun

    Roman Svystun New Member

    Війну виграєм, питяння тільки у часі. Мені здається пора повертати наше місто до 2000 року коли москалі боялися їхати до Львова бо думали що їх битимуть за те що розмовляли російською.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Wili

    Wili Well-Known Member

    нафіга? бити за мову ознака рагулізму, більше мене хвилює байдужість з якою перехожі спостерігали за биттям хлопця, і це в час війни.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Roman Svystun

    Roman Svystun New Member

    Я невірно виразився, тре бити не за мову а за рагулізм який як чума, люди думають тільки про себе і їм байдуже що робиться навколо. Те як люди поводяться у чергах на дорогах (пішоходи думають тільки про себе а водії про себе) у кафе і т.д. просто шокує, кожен думає що він незрозуміло хто, а насправді кожен може опинитися на місці Богдана, і повірте це добре що не вбили, бо один необережний удар і позбавити життя може.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    То не байдужiсть - то кричущий факт рiвня розвитку громадянського суспiльства, i це в ТАКИЙ час. I кожен може зробити висновки, куда це приведе, а багато хто зробив ще десятилiття тому.)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Створили хоч тему - це вже прогрес.

    Здублюю своє з іншої гілки

    Дивно, Львів завжди таким був. Сіра інертна різнорідна маса, яка думає тільки про себе, абсолютно позбавлена інстинкту самозбереженя.


    Так це ж просто гра така. А насправді москалів поважають.


    Шо ж уже шукати? Шоб друге вухо відкусили?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Замойльофуфір, я Вам не баба Ванга
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та я в курсi, ви менi дещо iнше.) А рожевi окуляри шо кажуть?
     
  12. Ukrainohka

    Ukrainohka Member

    Цей випадок мені нагадує ситуацію у східних містах нашої України, коли покидьки всюди вішали трикольорові тряпки, а люди проходили повз і лише щось незадоволено бурмотіли. Зараз всі незадоволені ховаються у підвалах.
    Все починається з малого. Не хочу щоб Львів повторював такі помилки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Wili

    Wili Well-Known Member

    а євромайдан як в цю концепцію вписується? )))
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Ви ? а що грет британія приєдналася?
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Іменно артемку, іменно - з лугандоном цей гіморой НАЗАВЖДИ.
    А взагалі, то я просто святу рожеву наївність підстьобую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну это лишним не будет , а то верно, как послушаешь некоторых несовершеннолетних то мы уже и кремль разбомбили ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    У Львові як москальня правила починаючи з 1945 року так і править до сьогодні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Хоч в одному я з вами пане(пані) згідна. ;) А львівшькі(галицькі) патрійоти калатают копійку по ненависних заграмниціх і думают, жи приїдут на всьо готове.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Finya

    Finya enjoy the silence

    а мене, що ці покидьки кричали і їх не відгамселили оточуючі так, щоб тікали зі Львова далі, ніж бачили.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Wili

    Wili Well-Known Member

    це одне і теж) Всеж багато хто в наслідок відаленості конфліктної території відмежовується від реалій, за це можна і поплатитися.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)