Трихологія

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Hnatyk Oksana 365644771, 8 вер 2014.

  1. lorens

    lorens миється в бані

    Хотіла б сходити до трихоога, але знаю, що сам прийом обійдеться дуже дорого, а що вже говорити про лікування. Поки не можу собі дозволити такі витрати, в домашніх умовах намагаюся покращити стан волосся.
     
  2. Tamala

    Tamala New Member


    Доброго дня, чи можете написати контакти трихолога з Києва ?
     
  3. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Active Member

    У Львові взагалі є хороший трихолог чи дерматолог, який справді допоможе з волоссям? начиталася відгуків, і всі кардинально різні. Не маю стільки грошей, щоб екпериментувати з усіма.... допоможіть, бо лиса скоро стану!
     
  4. Kristalina

    Kristalina New Member

    Будь ласка, дайте якісь контакти. Не знаю до кого вже звертатись з випадінням. Завчасно дякую)
     
  5. Kristalina

    Kristalina New Member

    Будь ласка, скиньте ще мені контакти, де проходили лікування випадіння волосся. Дякую дуже
     
  6. JulKr

    JulKr New Member

    Напишіть і мені, будь ласка
     
  7. KhBr

    KhBr New Member

    Дайте, будь ласка, хтось координати цього лікаря!
     
  8. AVM

    AVM New Member

    Доброго дня, чи можете надати контакти трихолога з Києва?
     
  9. NastaySlyasar

    NastaySlyasar New Member

    Привіт дівчата, я завжди ходила до одного лікаря трихолога все було гаразд, лікар сам по собі чудовий і приємний, спеціаліст свого діла. Коли є проблеми, краще звернутися до лікаря, ніж думати що само пройде) Консультація Трихолога у Львові | Студія Тетяни Луцик Рекомендую, Дуже задоволена )
     
а де твій аватар? :)