Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

 1. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Во,Трампулік скасовує надання притулку всім тим ,хто сам цього бажає собі позволити і спроможний в любий спосіб зробити це самостійно,без врахування державних інтересів. США потрбуватимуть лише Тих,Хто Їм Потрібен.Світ оцінить це достойно,і те,що то значить любити і розбудовувати свій Рідний Край...в тім числі і Україна і європейці,і Ізраїль також!
  Трамп пропонує скасувати лотерею "зелених карт"
  Субота, 18 травня 2019
  Президент США Дональд Трамп планує скасувати лотерею диверсифікаційних віз, яку ще називають лотереєю "зелених карт". Глава Білого дому також має намір змінити правила видачі "зелених карт" на користь освічених і висококваліфікованих фахівців.
  Про це повідомляє "Голос Америки".
  "Випадковий вибір суперечить американським цінностям і блокує багатьох кваліфікованих потенційних іммігрантів з усього світу, які можуть багато чого привнести", - заявив Трамп.
  Зазначається, що автори плану мають намір відійти від переважної видачі "зелених карт" родичам іммігрантів, які отримали громадянство США.
  В адміністрації президента розповіли, що план Трампа передбачає введення імміграційної системи балів.
  При цьому, кількість "зелених карт", які видає американська влада новим іммігрантам, не зміниться, але будуть збільшені квоти для професіоналів високої кваліфікації, студентів з видатними досягненнями і для осіб з вищою освітою.
  Крім цього, до уваги будуть брати вік претендентів, знання англійської мови і наявність у них пропозицій роботи у США.

  upload_2019-5-19_21-1-46.png
   
  Останнє редагування: 19 тра 2019
 2. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о...почалося!
  Білий дім не поспішає будувати відносини з Зеленським
  Склад делегації США на інавгурацію новообраного українського президента свідчить про складнощі у відносинах Зеленського з адміністрацією Трампа і може бути поганим сигналом для майбутнього американсько-українських відносин. Такі міркування висловлюють деякі американські експерти.
  ПРо це повідомляє Голос Америки.
  Білий дім не поспішає будувати відносини з Зеленським - Західні оглядачі про делегацію США на інавгурацію

  upload_2019-5-20_0-16-43.png
   
 3. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  В Оманській затоці атакували два нафтові танкери. ЗМІ повідомляють про вибухи. За даними арабських ЗМІ, на суднах, що були поблизу берегів Ірану, сталися вибухи і почалася пожежа. Вони ж повідомляють, що по одному з танкерів була випущена торпеда, другий постраждав від вибуху магнітної міни.
  Іран атакував американський безпілотник перед нападом на танкери – CNN
  Ну і хто то впєрдолив так моцно в ті танкери?
  ------------------
  Трамп мовить же то іранці..
  .
  Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звинуватив Іран у атаці на танкери в Оманській затоці.
  Про це він сказав в інтерв'ю американському телеканалу Fox News.
  "Іран дійсно зробив це. Вони це влаштували, це правда, тому що ви ж бачили катер. Я думаю, що одна з мін не розірвалася, на ній хіба що не було написано, що вона іранська.:))) Ви бачили катер, який намагається зняти міну з борту танкера, це було зафіксовано, вони були у цьому викриті», — заявив Трамп.
  Трамп звинуватив Іран в атаці на танкери в Оманській затоці
  Пожартував си Трамп,ги-ги... про напис на міні.І як то іранці посадили ті,аж 2 міни на моцно охороняємий чужий танкер,о-о,що інтересно.
  ---------------------
  Тегеран назвав необґрунтованими звинувачення США щодо нападів на нафтові танкери в Оманській затоці.
  Іран заявив, що "категорично відкидає" необгрунтовані претензії США ", що він не відповідає за напади на дві нафтові танкери в Оманській затоці і закликав Вашингтон і союзників США "припинити воєнний гнів"
  Іран відкидає звинувачення США в нападі на танкери в Оманській затоці | DW | 14.06.2019
  ---------------------
  Ну-у...і хто то таки впєрдолив? Може палестинці,га-а? А може і самі ізраїльтяни...якщо на представленій на-суд міні на засіданні ООН буде шось по-гебрейськи нашкрабано!Йой... Ото буде кумедія,шо нє?
  ПОБАЧИМО! Інтересно таки, Хто То такий...такий...такий...:scratch_one-s_head:

  upload_2019-6-15_20-55-38.png
   
  Останнє редагування: 15 чер 2019 у 21:01
 4. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Нині день народження в Трампуліка.Вітаю і я...файний хлоп.Шось має в собі європейське,німецьке,бойове!
  Трам-трам-тарарам! Вітаю! :vinsent::victory::vinsent:

  upload_2019-6-15_22-41-29.png


  View: https://twitter.com/i/status/1139619223984984064
   
 5. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  А Трамп починає боротьбу з світовим массонством...чую нюхом,а потім і катреном буде!
  ------------------
  Трамп лякає обвалом економіки США
  Президент США Дональд Трамп вважає, що ринок чекає безпрецедентний обвал, якщо перемогу на президентських виборах 2020 року здобуде інший кандидат.
  «Економіка Трампа б’є рекорди, у неї попереду довгий шлях. Однак якщо хтось, крім мене, займеться керівництвом в 2020 році, відбудеться обвал ринку, подібного якому ми ще не бачили», – написав президент США. Трамп лякає обвалом економіки США

  Напевно і про безпеку свою дбає при висуванні своєї кандидатури на новий президентський строк! Мудрий і обережний хлоп! :aggressive::vinsent::aggressive:

  upload_2019-6-16_10-24-49.png
   
 6. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Твиттер: США «немедленно принялись обвинять Иран без малейших фактических или косвенных доказательств».:scratch_one-s_head:
  - Глава иранского МИДа обвинил США в «диверсионной дипломатии», приуроченной к визиту Абэ в Тегеран.
  - Британский министр иностранных дел Джереми Хант заявил, что он «глубоко встревожен» атаками, и возложил на Иран ответственность за нападения. «Несмотря на то, что мы будем проводить собственную оценку рассудительно и тщательно, нашей отправной точкой является то, что мы доверяем нашим американским союзникам», - говорится в заявлении Ханта.
  - В субботу посол Великобритании в Тегеране был вызван в МИД Ирана, где ему был выражен протест в связи с обвинениями британской стороны.
  - «Во время встречи с представителем иранского министерства иностранных дел была подвергнута резкой критике неприемлемая позиция Британии в отношении нападений в Оманском заливе... Ни одна другая страна, кроме Великобритании, не поддержала американских обвинений в этих нападениях», - сообщает иранское информагантство ISNA.
  Вашингтон хоче "міжнародного консенсусу" з приводу загрози з боку Ірану - міністр оборони США
  ------------------
  Короче...є повід подумати про велике фіглярство з боку тих ще "мудреців"...і до-речі це під час енергетичних перемовин Ірана та Японії.
  Дивимось далі куди то все витече!:pardon:

  upload_2019-6-16_12-35-6.png
   
  Останнє редагування: 16 чер 2019 у 13:05
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп звинувачує...корумповані медіа
  Президент США Дональд Трамп звинуватив видання The New York Times в "віртуальному акті державної зради". Про це повідомляє УНН з посиланням на Twitter американського президента.
  "Чи вірите ви, що The New York Times щойно опублікувала статтю про те, що США значно посилюють кібератаки на Росію. Це віртуальний акт зради колись великої газети, яка відчайдушно потребує історії, будь-якої історії, навіть якщо вона погана для нашої країни. Щось відбувається з нашими корумпованими медіа сьогодні. Вони роблять або говорять що завгодно без найменшої думки про наслідки!", - написав президент США на своїй сторінці в Twitter.
  Трамп звинуватив The New York Times в "державній зраді"
  ------------------
  Сміливо! Це як "Правду" в 1991 році.
  Думаймо і Ми!
  Медведчук скуповує канали: Медведчук купив ЗІК (14.06.19 20:29) « Політика України | Цензор.НЕТ

  upload_2019-6-17_15-36-20.png
   
  Останнє редагування: 17 чер 2019 у 15:37
 8. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп розпочинає процес видворення нелегальних емігрантів з США...Браво Трампу,що турбується про власну державу!
  -------------
  Трамп анонсував початок процесу з видворення мільйонів мігрантів із США
  Президент США Дональд Трамп заявив про початок цього тижня процесу видворення мігрантів, який буде проводити імміграційна та митна поліція (ICE). Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.
  «Наступного тижня ICE почне процес видалення мільйонів нелегальних іноземців, які незаконно знайшли свій шлях до Сполучених Штатів. Вони будуть видворені тієї ж миті, як вони прийдуть», – зазначив Трамп.

  upload_2019-6-18_11-8-26.png
   
  Останнє редагування: 18 чер 2019 у 11:34
 9. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп оголошує про боротьбу з корупцією,крутійствами демократів США і Росії, та висуває свою кандидатуру на нові вибори президента США в 2020 році.
  ----------------
  Президент США Дональд Трамп у вівторок оголосив про офіційний початок кампанії з метою переобрання на майбутніх в 2020 році виборах
  Трамп підкреслив: “Якщо ви хочете покінчити з цією корумпованою системою раз і назавжди, то приходьте 3 листопада (2020 року) і голосуйте, голосуйте, голосуйте”. “В останні 2,5 року ми перебували під облогою. Доповідь (спецпрокурора США Роберта) Мюллера принесла нам перемогу, і зараз вони хочуть все повторити”. У доповіді було констатовано, що будь-якої змови співробітників виборчого штабу Трампа з представниками Росії виявити не вдалося.
  Так, під час виступу він, зокрема, підняв тему протидії Російській Федерації.
  “Я зміцнив збройні сили, ввів санкції проти Росії і надав альтернативні джерела поставок енергоносіїв для всієї Європи, це створило дуже серйозну конкуренцію для Росії”. “Ніхто не виявляв більшої жорстокості по відношенню до Росії, ніж Дональд Трамп”, — додав він. “Демократів не хвилює Росія, їх хвилює тільки державна влада”, — констатував Трамп.
  Трамп оголосив про офіційний початок своєї нової президентської кампанії

  upload_2019-6-19_11-15-4.png
  -------------------
  Підтримую відкритість Трампа і республіканців! Україні з подібною корумпованою демократією і до такого відвертого президента як Трамп далеко.Але...все поволі і з часом міняється!:aggressive:
   
  Останнє редагування: 19 чер 2019 у 11:19
а де твій аватар? :)