Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

 1. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Во,Трампулік скасовує надання притулку всім тим ,хто сам цього бажає собі позволити і спроможний в любий спосіб зробити це самостійно,без врахування державних інтересів. США потрбуватимуть лише Тих,Хто Їм Потрібен.Світ оцінить це достойно,і те,що то значить любити і розбудовувати свій Рідний Край...в тім числі і Україна і європейці,і Ізраїль також!
  Трамп пропонує скасувати лотерею "зелених карт"
  Субота, 18 травня 2019
  Президент США Дональд Трамп планує скасувати лотерею диверсифікаційних віз, яку ще називають лотереєю "зелених карт". Глава Білого дому також має намір змінити правила видачі "зелених карт" на користь освічених і висококваліфікованих фахівців.
  Про це повідомляє "Голос Америки".
  "Випадковий вибір суперечить американським цінностям і блокує багатьох кваліфікованих потенційних іммігрантів з усього світу, які можуть багато чого привнести", - заявив Трамп.
  Зазначається, що автори плану мають намір відійти від переважної видачі "зелених карт" родичам іммігрантів, які отримали громадянство США.
  В адміністрації президента розповіли, що план Трампа передбачає введення імміграційної системи балів.
  При цьому, кількість "зелених карт", які видає американська влада новим іммігрантам, не зміниться, але будуть збільшені квоти для професіоналів високої кваліфікації, студентів з видатними досягненнями і для осіб з вищою освітою.
  Крім цього, до уваги будуть брати вік претендентів, знання англійської мови і наявність у них пропозицій роботи у США.

  upload_2019-5-19_21-1-46.png
   
  Останнє редагування: 19 тра 2019
 2. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о...почалося!
  Білий дім не поспішає будувати відносини з Зеленським
  Склад делегації США на інавгурацію новообраного українського президента свідчить про складнощі у відносинах Зеленського з адміністрацією Трампа і може бути поганим сигналом для майбутнього американсько-українських відносин. Такі міркування висловлюють деякі американські експерти.
  ПРо це повідомляє Голос Америки.
  Білий дім не поспішає будувати відносини з Зеленським - Західні оглядачі про делегацію США на інавгурацію

  upload_2019-5-20_0-16-43.png
   
 3. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  В Оманській затоці атакували два нафтові танкери. ЗМІ повідомляють про вибухи. За даними арабських ЗМІ, на суднах, що були поблизу берегів Ірану, сталися вибухи і почалася пожежа. Вони ж повідомляють, що по одному з танкерів була випущена торпеда, другий постраждав від вибуху магнітної міни.
  Іран атакував американський безпілотник перед нападом на танкери – CNN
  Ну і хто то впєрдолив так моцно в ті танкери?
  ------------------
  Трамп мовить же то іранці..
  .
  Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звинуватив Іран у атаці на танкери в Оманській затоці.
  Про це він сказав в інтерв'ю американському телеканалу Fox News.
  "Іран дійсно зробив це. Вони це влаштували, це правда, тому що ви ж бачили катер. Я думаю, що одна з мін не розірвалася, на ній хіба що не було написано, що вона іранська.:))) Ви бачили катер, який намагається зняти міну з борту танкера, це було зафіксовано, вони були у цьому викриті», — заявив Трамп.
  Трамп звинуватив Іран в атаці на танкери в Оманській затоці
  Пожартував си Трамп,ги-ги... про напис на міні.І як то іранці посадили ті,аж 2 міни на моцно охороняємий чужий танкер,о-о,що інтересно.
  ---------------------
  Тегеран назвав необґрунтованими звинувачення США щодо нападів на нафтові танкери в Оманській затоці.
  Іран заявив, що "категорично відкидає" необгрунтовані претензії США ", що він не відповідає за напади на дві нафтові танкери в Оманській затоці і закликав Вашингтон і союзників США "припинити воєнний гнів"
  Іран відкидає звинувачення США в нападі на танкери в Оманській затоці | DW | 14.06.2019
  ---------------------
  Ну-у...і хто то таки впєрдолив? Може палестинці,га-а? А може і самі ізраїльтяни...якщо на представленій на-суд міні на засіданні ООН буде шось по-гебрейськи нашкрабано!Йой... Ото буде кумедія,шо нє?
  ПОБАЧИМО! Інтересно таки, Хто То такий...такий...такий...:scratch_one-s_head:

  upload_2019-6-15_20-55-38.png
   
  Останнє редагування: 15 чер 2019
 4. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Нині день народження в Трампуліка.Вітаю і я...файний хлоп.Шось має в собі європейське,німецьке,бойове!
  Трам-трам-тарарам! Вітаю! :vinsent::victory::vinsent:

  upload_2019-6-15_22-41-29.png


  View: https://twitter.com/i/status/1139619223984984064
   
 5. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  А Трамп починає боротьбу з світовим массонством...чую нюхом,а потім і катреном буде!
  ------------------
  Трамп лякає обвалом економіки США
  Президент США Дональд Трамп вважає, що ринок чекає безпрецедентний обвал, якщо перемогу на президентських виборах 2020 року здобуде інший кандидат.
  «Економіка Трампа б’є рекорди, у неї попереду довгий шлях. Однак якщо хтось, крім мене, займеться керівництвом в 2020 році, відбудеться обвал ринку, подібного якому ми ще не бачили», – написав президент США. Трамп лякає обвалом економіки США

  Напевно і про безпеку свою дбає при висуванні своєї кандидатури на новий президентський строк! Мудрий і обережний хлоп! :aggressive::vinsent::aggressive:

  upload_2019-6-16_10-24-49.png
   
 6. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Твиттер: США «немедленно принялись обвинять Иран без малейших фактических или косвенных доказательств».:scratch_one-s_head:
  - Глава иранского МИДа обвинил США в «диверсионной дипломатии», приуроченной к визиту Абэ в Тегеран.
  - Британский министр иностранных дел Джереми Хант заявил, что он «глубоко встревожен» атаками, и возложил на Иран ответственность за нападения. «Несмотря на то, что мы будем проводить собственную оценку рассудительно и тщательно, нашей отправной точкой является то, что мы доверяем нашим американским союзникам», - говорится в заявлении Ханта.
  - В субботу посол Великобритании в Тегеране был вызван в МИД Ирана, где ему был выражен протест в связи с обвинениями британской стороны.
  - «Во время встречи с представителем иранского министерства иностранных дел была подвергнута резкой критике неприемлемая позиция Британии в отношении нападений в Оманском заливе... Ни одна другая страна, кроме Великобритании, не поддержала американских обвинений в этих нападениях», - сообщает иранское информагантство ISNA.
  Вашингтон хоче "міжнародного консенсусу" з приводу загрози з боку Ірану - міністр оборони США
  ------------------
  Короче...є повід подумати про велике фіглярство з боку тих ще "мудреців"...і до-речі це під час енергетичних перемовин Ірана та Японії.
  Дивимось далі куди то все витече!:pardon:

  upload_2019-6-16_12-35-6.png
   
  Останнє редагування: 16 чер 2019
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп звинувачує...корумповані медіа
  Президент США Дональд Трамп звинуватив видання The New York Times в "віртуальному акті державної зради". Про це повідомляє УНН з посиланням на Twitter американського президента.
  "Чи вірите ви, що The New York Times щойно опублікувала статтю про те, що США значно посилюють кібератаки на Росію. Це віртуальний акт зради колись великої газети, яка відчайдушно потребує історії, будь-якої історії, навіть якщо вона погана для нашої країни. Щось відбувається з нашими корумпованими медіа сьогодні. Вони роблять або говорять що завгодно без найменшої думки про наслідки!", - написав президент США на своїй сторінці в Twitter.
  Трамп звинуватив The New York Times в "державній зраді"
  ------------------
  Сміливо! Це як "Правду" в 1991 році.
  Думаймо і Ми!
  Медведчук скуповує канали: Медведчук купив ЗІК (14.06.19 20:29) « Політика України | Цензор.НЕТ

  upload_2019-6-17_15-36-20.png
   
  Останнє редагування: 17 чер 2019
 8. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп розпочинає процес видворення нелегальних емігрантів з США...Браво Трампу,що турбується про власну державу!
  -------------
  Трамп анонсував початок процесу з видворення мільйонів мігрантів із США
  Президент США Дональд Трамп заявив про початок цього тижня процесу видворення мігрантів, який буде проводити імміграційна та митна поліція (ICE). Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.
  «Наступного тижня ICE почне процес видалення мільйонів нелегальних іноземців, які незаконно знайшли свій шлях до Сполучених Штатів. Вони будуть видворені тієї ж миті, як вони прийдуть», – зазначив Трамп.

  upload_2019-6-18_11-8-26.png
   
  Останнє редагування: 18 чер 2019
 9. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп оголошує про боротьбу з корупцією,крутійствами демократів США і Росії, та висуває свою кандидатуру на нові вибори президента США в 2020 році.
  ----------------
  Президент США Дональд Трамп у вівторок оголосив про офіційний початок кампанії з метою переобрання на майбутніх в 2020 році виборах
  Трамп підкреслив: “Якщо ви хочете покінчити з цією корумпованою системою раз і назавжди, то приходьте 3 листопада (2020 року) і голосуйте, голосуйте, голосуйте”. “В останні 2,5 року ми перебували під облогою. Доповідь (спецпрокурора США Роберта) Мюллера принесла нам перемогу, і зараз вони хочуть все повторити”. У доповіді було констатовано, що будь-якої змови співробітників виборчого штабу Трампа з представниками Росії виявити не вдалося.
  Так, під час виступу він, зокрема, підняв тему протидії Російській Федерації.
  “Я зміцнив збройні сили, ввів санкції проти Росії і надав альтернативні джерела поставок енергоносіїв для всієї Європи, це створило дуже серйозну конкуренцію для Росії”. “Ніхто не виявляв більшої жорстокості по відношенню до Росії, ніж Дональд Трамп”, — додав він. “Демократів не хвилює Росія, їх хвилює тільки державна влада”, — констатував Трамп.
  Трамп оголосив про офіційний початок своєї нової президентської кампанії

  upload_2019-6-19_11-15-4.png
  -------------------
  Підтримую відкритість Трампа і республіканців! Україні з подібною корумпованою демократією і до такого відвертого президента як Трамп далеко.Але...все поволі і з часом міняється!:aggressive:
   
  Останнє редагування: 19 чер 2019
 10. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп єдиний,хто зуміє встановити Мир...можливо й в Україні!
  ----------
  Лідер КНДР Кім Чен Ин і президент США Дональд Трамп зустрілися в неділю в прикордонному пункті Пханмунджом на міжкорейському кордоні, пише УННз посиланням на місцеве агентство Yonhap.
  Лідери двох країн потиснули один одному руки, перебуваючи по різні боки від демаркаційної лінії.
  Трамп перетнув кордон КНДР, ставши першим чинним президентом США, котрий ступив на північнокорейську територію. Президент США заявив, що перетин демаркаційної лінії і відвідування території КНДР стало для нього “величезною честю”.
  Кім Чен Ин також перейшов демаркаційну лінію і ступив на територію Південної Кореї. Він висловив надію, що КНДР і США подолають всі проблеми минулого і відкриють нову сторінку у відносинах.
  Кім Чен Ин та Трамп зустрілися на кордоні двох Корей

  upload_2019-6-30_13-0-15.png
   
 11. Good man

  Good man Обычный человек

  Не забываем и про жену Трампа и побольше фотографий.
   
 12. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ого...Трампулік видає типа: Чемодан-Вокзал-Тель Авів.
  ———-
  Демократи обурені твітом Трампа, де він пропонує конгресменкам-демократкам не радити, як керувати урядом США, а їхати до країн свого походження.
  Трампу закидають расизм після випаду на адресу конгресменок | DW | 15.07.2019
   
 13. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ого! БРАВО ФІРТАШ...
  який відмовився давати неправдиві відчення проти Дональда Трампа! МОЛОДЕЦЬ!
  Тепер справа буде починатись проти прокурора США Ендрю Вайсманна
  Руді Джуліані: Фірташ відмовився брехати заради своєї вигоди, у нього більше честі, ніж в американського прокурора

  У розслідуванні йдеться, що історія з переслідуванням Фірташа використовувалася американськими демократами для удару по президенту Дональду Трампу. Зараз навколо цієї історії в США вибухнув політичний скандал, який торкнувся політичної верхівки країни.
  У коментарі Fox news Джуліані зазначив, що у Фірташа більше честі, ніж в американського прокурора Ендрю Вайсманна, який намагався домовитися з бізнесменом про компромат на Трампа в обмін на сприяння в закритті кримінальної справи проти Фірташа

  «Джон Соломон опублікував матеріал, в якому йдеться, що в справі з українським олігархом Ендрю Вайсманн вже третій раз попався на неправдивих свідченнях. Він обіцяє олігарху, що велику міжнародну судову справу проти нього буде припинено, варто йому лише обмовити Трампа і Манафорта. У цього олігарха більше честі, ніж у Вайсманна, тому що він по суті сказав: «Я не буду брехати, щоб виплутатися з цієї справи». Вони хотіли змусити його сказати, що Манафорт повинен був стати посередником з росіянами. І тому вони фактично катували Манафорта всі 7 місяців, чи скільки там...», – заявив Джуліані.
  За його словами, Вайсманн став некерованим, адже Фірташ – це вже третій свідок, якого він фактично схиляв до брехливих свідчень.

  upload_2019-7-24_21-2-13.png
   
  Останнє редагування: 24 лип 2019
 14. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп молодець...помало вводить жорскі правила і закони в США на противагу "супер-демократичним" законам демократів і попередніх демократичних президентів. Україні є чого повчитися...:yes:
  В США повернули смертну кару
  США вперше за двадцять років було прийнято рішення про смертну кару для 5-ти арештованих. Смертна кара в США відбувалася на рівні штатів, проте у цих випадках вона матиме федеральний характер.
  Міністерство юстиції прийняло рішення ввести смертну кару по відношенню до 5-ти осіб, які були заарештовані за вбивства і спроби насильства найбільш уразливих верств населення – дітей і літніх людей.
  Генеральний прокурор США Уіллям Барр наказав в. о. директора Федерального бюро в’язниць назначити кару 5-ти людям. Вироки відбудуться в штаті Індіана у пенітенціарній установі США Терре Хот.
  «Міністерство юстиції підтримує верховенство закону

  upload_2019-7-26_11-1-42.png
   
 15. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  США мають намір вивести тисячі військових з Афганістану
  Адміністрація президента США Дональда Трампа планує вивести тисячі військовослужбовців з Афганістану в рамках нової угоди з рухом «Талібан».
  Як повідомляє газета Washington Post з посиланням на представника Білого дому, відповідно до проекту договору з «Талібан» число американських військових в Афганістані буде знижено з 14 тисяч до 8-9 тисяч.
  --------------
  О,молодець Трамп.Нєффіг американцям якісь-там (?) інтереси свої,чи ізраїльскі в Азії захищати.Гроші слід економити і захищати себе на своєму континенті,о-о! Молодець!
  США мають намір вивести тисячі військових з Афганістану, – ЗМІ

  upload_2019-8-3_10-57-49.png
   
 16. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Во,Трамп дає, ліволібералів і ліворадикалів терористами і антифашистами обявляє і...боротиметься з ними.

  Браво!
  ————-
  Трамп повідомив, що в його адміністрації розглядається можливість визнати рух американських антифашистів терористичною організацією. Про це глава Білого дому написав в суботу на своїй сторінці в Twitter, передає УНН.
  “Розглядається можливість оголосити ANTIFA (рух американських антифашистів), божевільних боягузливих ліворадикалів, які б’ють людей по голові бейсбольними битами (тільки тих, хто не може дати здачу), терористичною організацією разом з MS-13 (вулична банда, яка вважається однією з найбільш небезпечних в США — ред) та іншими. Поліції буде легше робити свою роботу”, — заявив американський лідер.
  Трамп заявив, що думає оголосити американських антифашистів терористичною організацією
   
 17. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Хтось до-сих пір думає,що крутити політикою і "запудрювати мозги" людям,це просто і необхідна справа НІ,це не так!
  І Трамп на це звертає увагу! Коротко і ясно доніс суть світового безпорядку!Чітко вказує на причини, Молодець!
  Трамп звинуватив євреїв в “нелояльності”, бо вони голосують за демократів
  Президент США Дональд Трамп виступив із критикою американських євреїв, заявивши, що вони демонструють "величезну нелояльність", коли голосують за демократів, а не республіканців.
  Про це повідомляє "Голос Америки".
  Глава Білого дому заявив, що євреї США демонструють "або повну відсутність знань, або величезну нелояльність". Пізніше він пояснив, що мав на увазі. На думку Трампа, голосування за демократів — прояв "нелояльності до єврейського народу та Ізраїлю".

  upload_2019-8-22_10-41-25.png
   
  Останнє редагування: 22 сер 2019
 18. Good man

  Good man Обычный человек

  Дания рамсы попутала?
   
 19. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ага! Королева ж б'я...села данського!

  дикий.jpg upload_2019-8-22_13-3-18.png
   
  Останнє редагування: 22 сер 2019
 20. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Во,Трамп заклиеає американські корпорації повертатись додомцю,в США,Розумно!

  Президент США Дональд Трамп у вівторок закликав американську корпорацію Apple перенести своє виробництво з Китаю. Про це він заявив журналістам у Вашингтоні під час зустрічі з президентом Румунії Клаусом Йоханнісом, пише УНН.
  “Я можу надавати допомогу таким американським компаніям, як Apple, дуже короткий час, поки вони не зроблять того, що повинні зробити: ймовірно, піти з Китаю... Якби я їм не допоміг, у них були б великі проблеми”, — заявив Трамп.

  upload_2019-8-22_22-4-9.png
   
  Останнє редагування: 22 сер 2019
а де твій аватар? :)