Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  р е к л а м а
  Ну я б не дуже була би їй рада. Але Порошенко як на мене - хай іде.
  Він для мене уже не кращий за регіоналів.
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Тимошенко в архів! :)
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  [​IMG]


  Юлія Тимошенко
  14 хв. ·
  Сьогодні о 20:00 Юлія Тимошенко візьме участь у вечірньому ефірі на телеканалі NewsOne TV. Дивіться онлайн-трансляцію на Facebook
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Останнє редагування: 6 лис 2017
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Юлія Тимошенко: Нинішня Конституція не дає змоги реалізувати імпічмент президента
  За нинішніх умов імпічмент президента є утопією, адже в Конституції України зафіксований нереалістичний механізм для його реалізації.

  Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі телеканалу «NewsОne».

  «Імпічмент – це утопія. Усі, хто за це агітує, розуміють: у сьогоднішніх політичних умовах, із нинішньою Конституцією його реалізувати неможливо», – сказала вона.

  Лідер партії пояснила, що за старт процедури імпічменту більшість нинішньої Верховної Ради не проголосує, адже вона підконтрольна президентові. Залежними від глави держави є також Верховний та Конституційний суди, які мають надавати свої висновки під час процедури відсторонення президента від влади, зауважила Тимошенко.

  Отже, як прогнозує політик, справа навіть не дійде до останнього етапу – голосування трьома чвертями від конституційного складу парламенту.

  «Чинна Конституція лише констатує, що народ є джерелом влади, але не дає йому в руки жодного інструменту влади. Якби в українського народу сьогодні були інструменти та можливості прибирати з посад мафіозних президентів законним, конституційним шляхом, то не потрібні були б ні перша, ні друга революції», – зазначила лідер «Батьківщини».

  Водночас суспільство, за словами Тимошенко, потребує дієвих важелів контролю за владою, які мають бути зафіксовані у новому Основному законі.

  Тому першочерговим завданням нової влади має стати ухвалення нової Конституції з «реальним правом людей без революцій знімати чиновників, які дискредитували себе та втратили підтримку».

  Політик упевнена: «Для того, щоб країна не була заручником купки політиків, які монополізували всю владу, у новому Основному законі мають бути зафіксовані реальні механізми розпуску парламенту, оголошення дострокових президентських і парламентських виборів через референдум».

  «Нова Конституція не може бути такою, що «спущена згори» чи нав’язана владою, вона має бути суспільним договором між громадськістю та владою – між усіма українцями», – підсумувала Юлія Тимошенко.
  (с)
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Якщо вона стане президентом - чи буде згадувати свої слова про Констітуцію?

  Гарні слова говорити Юля вміє. Але не треба вже слів.
  Пам'ятаю, у Савіка і Порошенко дуже яскраво виступав. Проти влади.
  А як сам став владою ...і де той Савік зараз?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 13. Hyligan

  Hyligan Іронічний

 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Юлія Тимошенко: Ростов не гумовий

  Пане Президенте, Вам відняло пам’ять. Ви забули, що так, як з арештом Саакашвілі, уже було. Перефразовуючи мого друга, скажу, що Ви не наступаєте на граблі. У Вас замість ніг граблі.

  На 4-му році свого правління Ви стали одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів. І тепер Ви кидаєте за ґрати своїх опонентів – так, як це робив Янукович.

  Згадайте, чим все завершилося. Ростов не гумовий.

  Я розумію, що Міхеїла Саакашвілі посадив не Генеральний прокурор, не суд, не будь-яка інша правохоронна структура. Його посадили конкретно Ви.

  Тому я і звертаюся конкретно до Вас: негайно скасуйте всі свої команди. Не ганьбіть Україну в очах всього світу і власного народу.

  Негайно звільніть Саакашвілі!
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Юлія Тимошенко: Судовою розправою над Саакашвілі президент Порошенко ганьбить Україну
  Такою судовою розправою над екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі, яка зараз відбувається в Печерському райсуді м. Києва, президент Петро Порошенко ганьбить всю Україну.

  Про це лідер партії «Батьківщина» заявила журналістам під час перерви в судовому засіданні з обрання запобіжного заходу Міхеїлу Саакашвілі.

  Юлія Тимошенко повідомила, що приїхала до суду підтримати екс-президента Грузії та його дружину Сандру, оскільки пам’ятає, як «моя донька сиділа в такому самому абсолютно упередженому суді, з такими ж упередженими прокурорами».

  [​IMG]
  Фото: УП

  «Я співчуваю екс-президенту Грузії, який все своє президентське життя і в найтяжчі часи захищав і зараз захищає Україну, а українська влада так з ним зараз поводиться», – обурилася лідер «Батьківщини».

  Вона зазначила, що наразі в Україні існує два суди.

  «Один суд – це просто судилище, яке зараз тут відбувається. Це абсолютно безпринципна річ, це суд без мотивації, усі речі у справі сфальшовані. А є і другий суд – народний. Це те, як судить народ України чинного президента Петра Порошенка, який організував цю виставу і показує її всьому світу. Такими судовими, прокурорськими розправами Порошенко не себе ганьбить, він ганьбить всю Україну», – заявила політик.

  Юлія Тимошенко упевнена, що в майбутньому над тими високопосадовцями, які так принижують нашу державу своїми безправними та безпідставними процесами проти Міхеїла Саакашвілі, обов’язково буде суд.

  Лідер «Батьківщини» також зазначила: якщо в Україні є справжній суд, то зараз Саакашвілі мають відпустити з-під варти додому, без будь-яких домашніх арештів.

  «Треба просто звільнити людину, над якою відбувається сьогодні така політична наруга», – наголосила парламентарій.

  Зазначимо також, що Юлія Тимошенко, як і низка народних депутатів, готова взяти на поруки Міхеїла Саакашвілі.

  Нагадаємо, що у суботу, 9 грудня, Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою негайно звільнити Саакашвілі.

  «На 4-му році свого правління Ви стали одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів. І тепер Ви кидаєте за ґрати своїх опонентів – так, як це робив Янукович. Згадайте, чим все завершилося. Ростов не гумовий», – зазначила вона у своїй заяві.
  (с)
   
 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Про Порошенка, Гонтарєву і гривну

  Срочное заявление Тимошенко! Началось новая БОЛЬШАЯ МАХИНАЦИЯ по уничтожению гривны!


  View: https://youtu.be/f1zBLwQkUlU
   
 17. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  «Батьківщина» здобула перемогу на виборах у ОТГ із результатом 31,6%, – Юлія Тимошенко
  [​IMG][​IMG]

  View: https://youtu.be/D_fANjd5fXc
   
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Юля у кофточку вбралася навиворіт. Боїться вроків? :scratch_one-s_head:
  [​IMG][​IMG]
   
 19. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко разом із ГО «Всеукраїнська аграрна рада» і громадською спілкою «Аграрний союз України» підписали Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України»

  Підписання цього документу, як зауважила Юлія Тимошенко, відбувається у знаковий момент, коли аграрії по всій Україні повстали проти нестерпних умов праці напередодні весняно-польових робіт та на знак протесту перекривають автомобільні дороги.

  «Сьогодні партія «Батьківщина», «Всеукраїнська аграрна рада», яка представляє понад 500 аграрних підприємств, та «Аграрний союз України», який об‘єднує 2 852 аграрних підприємства по всій країні, зібралися разом, щоб зробити перший крок на шляху до Нового аграрного курсу України», – зазначила вона.

  За словами лідера «Батьківщини», меморандум – це покроковий план дій, який може зробити успішним аграрний комплекс, а також може зробити сильною та процвітаючою нашу країну: «Нам треба об’єднатися навколо цього курсу, оскільки саме аграрії можуть дати економічну успішність».

  Завдання нашої нації та народу – це побудова правильно організованої системи підтримки аграрного комплексу, зауважила вона.
   
 20. manur

  manur Well-Known Member

  Вона вже шахтарів підтримала...
  Єдине, що діє - пільги дітям шахтарів при поступленні у ВНЗ.
  Але, для чого їм ті пільги? Я не знаю.

  Ще як була прем"єром, то била себе пяткою в груди - обіцяла, що бігом добудують шахту № 10 в Нововолинську.........
  Ага) Досі добудовують.
  Деякі працівники тої шахти вже й на пенсію пільгову пішли, працюючи виключно на тій шахті))))) А вона ще досі не працює.
   
а де твій аватар? :)