Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    YES!!!

    Я знав, я знав, що так буде!!! :yahoo::yahoo::yahoo:
    Тепер я получу ще більше гречаної каші, 14 зарплату, путівку на Буковель, і премію за сумлінний нагляд за довбойобами і брехунами :dance3:

    Для людей поясню - вчора ввечері по мережі і по форумах була запущена інфа, котра компрометувала Юлю. Тіпа Юля не голосувала за переіменування УПЦ МП. Я таку фігню зустрів навіть на сторінці поважного священника, цю дезу написав там якийсь хлей. Я з тим хлеєм там чуть поспілкувався, аж владика мені помахав пальцем :blush:
    Подібні суперечки були і в інших місцях.
    Повторю мені Юля глибоко десь, але ж ці порохоботи не мають ні честі, ні совісті, ні принципів. А все йде з самого верху. Це ще раз підтверджує, що цю владу тре гнати.

    Я вже думав, що з тим розібралися ще вчора і порохоботи замовкнуть. Ті, що мудріші - ті замовкли, але довбойоби дальше брешуть і підставляють свого патрона ;)

    Так от, Юля голосувала ЗА проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України (№5309) - за основу та в цілому

    А брехлій знову оббрехався :bad:

    Брехун і довбойоб, хоча трошки думай /якщо є чим думати/



     
    Останнє редагування: 21 гру 2018
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    Ми захистили національний скарб - українську землю! Парламент ухвалив закон про продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

    Це був момент істини: хто за Україну, а хто готовий розпродати нашу державу з молотка.

    Зверніть увагу, хто як голосував. Зі 135 депутатів БПП лише 59 проголосували «за». Це було зроблено навмисно. Тому що родина Порошенка в тіні вже прибрала до рук до 1 мільйона гектарів сільськогосподарської землі. Тому його фракція і зривала мораторій.Але здорові сили перемогли.

    А це означає, що після президентських виборів, ще маючи у власності людей і держави сільськогосподарську землю, ми дамо розвиватися сімейним фермам, створимо всю систему сприяння малим і середнім сільгосппідприємствам. Ми побудуємо переробку аграрної продукції і забезпечимо можливість фермерам, які вже давно живуть і працюють на землі, з часом цю землю придбати, і не на аукціонах, а під спеціальні пільгові кредити, які будуть розстрочені на стільки, на скільки захочуть фермери. І не з драконівськими ставками, як зараз, а під максимум 3-5%.

    Хочу навести приклад. У Канаді та Ізраїлі майже вся сільськогосподарська земля перебуває у державній або в комунальній власності. Це потужні країни. Вони мають землю, але не дають з нею поводитися як заманеться. І Україна буде такою. Але для цього треба прибрати мафію на чолі з її головним представником Петром Порошенком.

    Все буде добре!


    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    добилася Гандураса:


    [​IMG]
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хавай-хавай, не звикати!
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))):)))

    80% Гілки "Тимошенко" насрав Юлькою і: "мені Юля глибоко десь". Дим з носа не йде?:))):))):)))
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так я ж на чергуванні. А Юля є лідером президентських рейтингів, тому їй така увага. Але вже прийшли нові методички, будемо міняти лідера ;)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, в брехлія знову діарея... І знову не в ту ду...

    І невже Ющенко не розуміє, що при його репутації в Україні вся його агітація за Порошенка грає проти Порошенка, а це лайно, що Ющенко лиє на Юлю тільки піднімає їй рейтинги?

    Бо Ющенко мав би сидіти тихенько і не рипатися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Фальшиві рейтинги впливають не на виборців, а на спонсорів кандидатів чи політичних партій.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    :scratch_one-s_head::dntknw:
    Дивно, що тут ще досі нема кіна, де Юля каже, що першим її законом буде закон про імпічмент, а в іншому кіні каже, що закону про імпічмент не буде видавати
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    6 год ·
    Через місяць - 22 січня - ми будемо відзначати 100-річчя української Соборності, українського єднання.

    У цей день я пропоную всім нам на знак нашої доброї волі вийти на вулиці, взятися за руки, стати пліч-о-пліч і побудувати всеукраїнський СИМВОЛІЧНИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНОСТІ - від Луганської області до Закарпаття. Так само, як це було зроблено патріотами в 1990 році та нашими прадідами сто років тому.

    У тривожні часи сьогодення ми маємо бути єдиними. Наша соборність, наша єдність у наших серцях і душах. Наша сила - в нас самих, українцях.

    Тому я пропоную рівно за місяць ще раз ствердити для себе та світу нашу мудрість, нашу єдність, нашу силу!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/277492019628315/
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Шо, Ігорку, знову пачку гречки получив?
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Казала Мальвіна, що в тебе з башкою проблеми. Але я не думав, що настільки серйозно...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Генератор спойлерів для долбойобів, а спробуй викрити брехню, отут:


    6 грудня 2018 року увійде в історію не лише як день, коли Верховна Рада ухвалила закон про припинення дії Договору про дружбу з Росією. А й як чергова демонстрація лицемірства Юлії Тимошенко.

    [​IMG]
    PRM.UA

    У відрядженні не була, за розірвання дружби з РФ не голосувала: як заяви Тимошенко розбилися об регламент ВР


    :))):))):))):)))

    СлабО?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)