Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    8 год ·
    Щиро вітаю всіх віруючих, всіх християн, всю вільну і незалежну Україну з важливим рішенням Константинополя, з величезним кроком до надання Томосу, до визнання автокефалії нашої Церкви! Єдиної Помісної Української Церкви!

    Це велика, ждана і світла подія, яка визначає історію країни, історію нації на багато років, а може й на кілька століть наперед.

    Церква має об’єднувати людей, вести їх до добра та світла, як і люди мають допомагати один одному! В цьому - суть християнства, його велика місія та духовне призначення.

    В Україні ж церкву десятиліттями намагалися зробити фактором роз’єднуючим і дестабілізуючим. Хтось ззовні постійно втручався в наші справи, намагався сварити нас, розводити по різних церквах і вказувати, яким богам молитися.

    Відсьогодні цього не буде! Більше тисячі літ минуло відтоді, коли Великий Володимир хрестив нашу Київську Русь. Українська церква – одна за найдавніших та найславетніших у всьому православному світі. Ми маємо історію, маємо традицію, маємо свою Божу істинну віру і свій праведний шлях. І нарешті історичну справедливість відновлено. Ми будемо мати свою справді незалежну церкву.

    Створення єдиної Української церкви - це не шлях до розбрату, до розподілу чи міжконфесійної конфронтації. Це - шлях до об’єднання, до миру, до злагоди та взаємної поваги й любові до ближніх.

    Я від усього серця дякую всім, хто долучився до великої місії об’єднання українських церков, хто мріяв про це, вірив, і вже самою вірою наближав знаменну подію.

    Хай допомагає всім нам Господь! Хай буде щаслива Україна!
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Порошенко готовит последний выстрел в собственный народ» - Тимошенко 16.10.2018


    Тимошенко выступила с срочным заявлением «Порошенко готовит последний выстрел в собственный народ». «Батькившина» в Верховной Раде настаивает на немедленном принятии трех мораториев.


    View: https://youtu.be/9RQkmGM4JrY
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    1 год ·
    Сьогодні я в Римі, на саміті Римського клубу. Мені надзвичайно приємно представляти Україну на такому потужному зібранні світових інтелектуалів. Тут зібралися понад 400 визнаних міжнародних авторитетів та вископоставлених гостей з усього світу.

    Римський клуб - це один з найбільш значущих і впливових інтелектуальних центрів сучасного світу. Він об’єднує найпотужніших інтелектуалів планети. Це аналітичний центр, незалежний від будь-якої влади чи уряду. Римський клуб - це той центр, який здатен запропонувати світу оптимальний фарватер руху. Рекомендаціями та висновками Римського клубу користуються скрізь – уряди, компанії, асоціації, цілі держави. Його поради – на вагу золота. Як правило, Римський клуб не помиляється в своїх прогнозах.

    Мені глибоко імпонує, що саме Римський клуб є лідером в пошуках ключових відповідей на головні виклики й загрози сьогодення: глобальний розвиток світу, проблеми розвитку людства, екологія, інновації.

    Остання доповідь Римського клубу отримала назву "Come on!". Якщо коротко, то в цьому словосполученні зашито дві тези: перша - "Не намагайтеся ввести всіх в оману і запевняти, що все добре, коли воно зовсім не добре”. І друга - “Йдемо далі разом!”. Суть: вихід є завжди, незалежно від глибини кризи.

    Це саме ті напрями, за якими має рухатися і Україна, що поставила собі за мету стати модерною, сучасною, сильною країною! Не треба нам розповідати, що все добре. Ми бачимо, як воно насправді. Водночас, ми бачимо і шляхи, якими можна здійснити прорив та забезпечити успіх.

    Рекомендації Римського клубу значною мірою були враховані при підготовці нашого “Нового курсу”.

    Сьогодні Римський клуб обрав нових співпрезидентів, і я привітала їх з особливим задоволенням. Тому що вони - жінки! Це Мамфела Рамфель з ПАР та Сандрін Діксон-Деклев з Бельгії.

    [​IMG]
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    7 год ·
    Сьогодні багато людей питають, чи потрібен нам Новий економічний курс, якщо в країні проведено 144 реформи? Чи може все добре і так? Я говорю тверде ні! Тому що після всіх цих 144 реформ, після всіх цих запроваджених стратегій Україна стала жити значно гірше. Ми увійшли в десятку найбідніших країн світу. Це тупик. І саме тому, щоб припинити цю стагнацію і руйнацію, нам потрібно докорінно змінити курс нашого економічного розвитку. Нам потрібен Новий економічний курс. Що він змінить? Дивіться у відео!




    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1910875685882339/
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    13 год ·
    Президент Порошенко дав команду підняти ціну на газ на 23,5%. І це рішення Порошенка було виконано. Це означає, що на новий опалювальний сезон тарифи на газ будуть на 23,5% більші. І тарифи на тепло будуть на 23,5% вищі. Для більшості абсолютної людей в країні це справжній шок.

    Цього не можна допустити. Не можна Порошенкові дати так жорстоко поводитися з українцями.

    Я закликаю всіх депутатів всіх рівнів – обласних, районних, міських – негайно скликати позачергові сесії і звернутися до президента Порошенка негайно відмінити цей злочин перед людьми.

    Я також прямо звертаюся до спікера парламенту пана Парубія, а також до депутатів Верховної Ради: негайно ініціювати скликання позачергової сесії Верховної Ради для того, щоб розглянути це питання і зупинити це жорстоке поводження по відношенню до людей.

    Я також хочу повідомити, що коли ця влада на чолі з президентом буде усунута шляхом демократичних виборів через 7 місяців, я обіцяю і гарантую вам, що тарифи на газ і на тепло будуть мінімум вдвічі зменшені, мінімум! І кожен – кожен, хто приймав участь в злочинному, необґрунтованому підвищенні тарифів на газ і на тепло, буде за це відповідати за Кримінальним кодексом. Нікому це не зійде з рук!

    І я зараз прямо звертаюся до президента. Припиніть цей геноцид по відношенню до українського народу. Зупиніться в своїй жадібності заробляти гроші на людському горі!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/2079427922146438/

     
    Останнє редагування: 20 жов 2018
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    28 хв. ·
    Новий економічний курс допоможе правильно побудувати економіку та дасть можливість молоді працювати в Україні. Про це говорила сьогодні зі студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Якщо спрощено, то на картинці п’ять основних кроків для розвитку нашої економіки. Детальніше можна подивитися тут:
    https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-nazvala-pyat-osnovnix-…/


    [​IMG]
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Баба Юля зв державний борг все пояснила, і тепер всім зрозуміло - то бариги тепер назичили стільки грошей

    Юлія Тимошенко

    3 год ·
    З великим подивом іноді слухаю людей без вищої освіти та розуміння процесів управління державою. Виходять вони, зітхають і сумно повідомляють, що нинішня влада змушена підвищувати ціну на газ, бо треба повертати борги "попередників"… Складається враження, ніби такі люди до другого Майдана сиділи в "криївці" в карпатських лісах у підпіллі. Ніби ніхто завзято не працював міністром економіки в уряді Януковича. І ніби ніхто не був "попередником" сам собі, оскільки останні років двадцять взагалі з влади не вилазив… Ну, то нічого. Мабуть, забув…

    Але головне ось в чому. Будьте уважні! Усі небилиці про те, що ціну на газ необхідно підвищувати, щоб віддати борги мого уряду - це НЕПРАВДА! Ці борги давно повернуті. Це знає кожен економіст.

    Трохи поясню. Під час світової фінансово-економічної кризи ми залучали запозичення із зовнішніх джерел, в основному від МВФ як потужного міжнародного кредитора. Це було необхідно для підтримки нашого платіжного балансу і видатків із бюджету на підтримку економіки. Ці гроші позичалися менше, ніж під 3% річних. За умовами програми МВФ Стенд-бай, погашення цих кредитів мало відбутися за три роки, що і було зроблено. Тобто всі зовнішні борги часів мого уряду були погашені до останньої копійки у 2012 році. Інший метод зовнішніх запозичень - євробонди - мій уряд не використовував через великий відсоток. А чинний уряд, до речі, безкінечно виходить на цей ринок і позичає короткі і дорогі гроші - під 9,5%.

    Тобто сьогодні уряд бере кредити МВФ і підвищує ціну на газ для того, щоб повертати свої ж борги! Борги, зроблені урядами Порошенка вже після Революції Гідності.

    Я хочу застерегти всіх непосвячених від подібних маніпуляцій з боку влади і не передруковувати фейки.

    Ця влада може брати тільки кредити. Брати на себе відповідальність вони не навчилися і вже не навчаться.

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ігорцьо_М класно юзає Мартіні. Рекламу валить, як має бути. Безкоштовно. Дехто з китайським чаєм мучисі - платить. А дехто любить халяву на політичній рекламі. Але раз є на кому їздити...
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко

    3 год ·
    Команда «Батьківщини» розпочала всеукраїнський рух проти підвищення ціни на газ і тарифів на комунальні послуги. В усіх областях України сьогодні відбуваються народні акції. Люди обурені останнім рішенням президента Порошенка підвищити ціну на газ ще на 23,5%. Українці вийшли на площі щонайменше 160 міст з однією вимогою до Порошенка: накласти вето на рішення свого ж маріонеткового уряду і припинити знущання над людьми! Я теж була сьогодні з людьми, в Києві, на Банковій. Свавіллю керівництва країни треба класти край! Вони написали на своїх кабінетах, що вони європейці і демократи, а насправді вони – євровори! Ми звернулися до депутатів усіх рівнів з проханням скликати позачергові сесії і ухвалити звернення до президента з вимогою скасувати підвищення ціни на газ. Ми також закликаємо Верховну Раду зібратися і ухвалити нашу постанову про мораторій на підвищення комунальних тарифів.

    Президент напевно наплює на думку людей, як він завжди робить. Але йому залишилося лише декілька місяців при владі. Я гарантую, що відразу після зміни влади тарифи на газ будуть знижені мінімум удвічі, і при цьому українська видобувна галузь буде рентабельною. Все буде добре!

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гройсман почав заспокоювати народ: газ ні в цьому, ні в наступному році дорожчати не буде.
    Ось тільки з 1 листопада на 23,5% подорожчає і все. Всi і заспокоїлися)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А чого хвилюватися?
    Ціна на газ, на долар, на мерседес незалежить від протестів. Це зрозуміло кожному петеушнику. Просто треба більше працювати, нарожувати економіку, щоб зарплати були вищі. Нема іншого виходу. Хіба назад, в Росію - у вічну кабалу.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member


    Летом теплоснабжающие компании просили поднять тарифы, а теперь требуют наложить мораторий на их рост.

    Местные органы власти украинских городов на протяжении 2017-2018 годов при стабильных ценах на газ часто поднимали тарифы на тепло, несмотря на свои обещания местным жителям снизить их. Об этом заявили в Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ), которая провела мониторинг состояния регулирования тарифов на тепло органами местного самоуправления.

    По результатам мониторинга были зафиксированы случаи роста тарифа на 10-20%, в отдельных случаях на 50-70%, без учета увеличения стоимости топливной составляющей, а именно природного газа. Зачастую тарифы необоснованно поднимали в населенных пунктах Киевской, Днепропетровской, Кировоградской, Винницкой и Полтавской областей, а также в Луцке, Житомире, Ивано-Франковске и Тернополе.

    "Например, разница между средневзвешенным тарифом лицензиатов НКРЕКП на тепловую энергию для населения и установленными органами местного самоуправления города Славянска и Ивано-Франковска составляет 70,3% и 41% соответственно", - отметили в комиссии.

    В то же время в НКРЭКУ заявили, что накануне отопительного сезона 2018/2019 г в адрес комиссии стали поступать многочисленные обращения органов местного самоуправления всех уровней по введению моратория на повышение тарифов на тепловую энергию и коммунальные услуги, хотя в течение последних трех месяцев комиссии массово поступали обращения о необходимости поднятия тарифов на тепло для улучшения "критического финансово-экономического состояния теплоснабжающих предприятий".

    [​IMG]

    Читатель,ты ощущаешь, что до президентских выборов рукой подать?

    Ты может и не ощущаешь а вот НКРЕКУ - главный регулятор тарифов в Украине - внезапно ощутил. Ощутил проснулся и изобразил Кучму: Данилыч любил время от времени выдавать сообщения в духе - "Я тут только что с Марса прилетел - а у вас оказывается всё так плохо, просто ужас"

    Вот и комиссия по контролю над тарифами ничего в упор не видела, а тут внезапно проснулась. Протерла глаза - и обнаружила, что кругом просто жуткие злоупотребления. Воруют, гады!

    Нет сама комиссия ни сном ни духом. Никогда про это не знала - и даже сегодня не знает конечных бенефициаров этого безобразия. Просто сообщила урби ет орби о творящихся злоупотреблениях. А там пусть уже прокуратура разбирается - она это любит перед выборами.

    Так что нас ожидают впереди могучие театральные представления - запасайтесь попкорном.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Тимошенко зустрілася із найвідомішим сепаратистом Європи Пучдемоном.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пропоную вгамувати свої апетити, не ганятися за розкішшю, звикати до економічного ведення господарства. Кидати курити, пити горілку, вчитися жити в умовах після війни. Який вихід? Вчитися виживати з мінімальними благами цивілізації і сподіватися, що зло буде знищено (до речі, само себе знищить і природнім способом) і настануть гарні часи. Без грошей та бензину)) Без тварюк-чиновників, олегархів і злодіїв усіх кольорів і партій.
     
    Останнє редагування: 27 жов 2018
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цитата від Мих:
    А чого хвилюватися?
    Ціна на газ, на долар, на мерседес незалежить від протестів. Це зрозуміло кожному петеушнику. Просто треба більше працювати, нарожувати економіку, щоб зарплати були вищі. Нема іншого виходу. Хіба назад, в Росію - у вічну кабалу.


    Не треба видавати себе розумнішим за інших. А коли вже так себе ведете, то, може, відповісте мені на кілька запитаннь?
    1. Чому облгази не мають уставного капіталу, і чому не можна їх до цього принудити прийняттям відповідного закону. Бо при заборгованості перед Нафтогазом з них нема чого взяти. Як каже Коболєв - це Роги та Копита. А яка б не була непідйомна для населення ціна на газ, зробити облгазам дірку в бюджеті Нафтогазу - пара дурниць. А вони нічим не володіють! В Швейцарії контора з десятком компів та стільців - напарює цілу країну.
    2. Чому так кволо розвивається українське видобування газу? Ну ладно до війни з Росією були проросійські вищі чиновники, ну а зараз хто заважає??

    3. Чого б Нафтогазу не поставляти промисловим підприємствам газ напряму - не через ті приватні облгази? Невже не можна на законодавчому рівні залишити облгазам тільки населення та теплокомуненерго - по одній ціні, яку назве Нафтогаз? Хоч би на цей час, коли населення має поки що дуже мізерні пенсії та зарплати, щоб воно не потребувало субсидій у зв'язку з тим, що треба наздогнати ціну промпідприємств. Бо навіть МВФ ця оборутка з мільйонними крадіжкою з бюджету вже настогидла.
    Нещодавно експерти МВФ вже поклали на стол останній аргумент - реальні цифри, які говорять про те, що Херсонський облгаз продав вдвічі менше газу населенню, ніж отримав на це з Нафтогазу. Щоб було ясно про що я: про те, що газ для населення коштує вдесятеро менше, ніж на хабах. Ось так вони грабують країну. Звісно, що і прем'єр з цього має, і президент з цього має, бо інакше як це розуміти?? Нафтогаз - держпідприємство, борги якого покриває бюджет.
    Такий довгий і болісний рост тарифів для населення, яке найбідніше в Європі, і незважаючи на це все ще нема політичної волі прекратити ці цинічні схеми, про які вже знає весь світ. Ну що це таке?!
    Невже не можна знайти інший шлях, ніж населенню наздоганяти ціну газу для промпідприємств, бо нема управи на приватні облгази, які безбожно крадуть?

    Господи, такі вумні люди в Нафтогазі, що мають мільйонні зарплати, такі великі юристи там (та і в ВР) - чому не можна знайти вихід, щоб не обдирати населення та і бюджет на ті субсидії і доводити країну до остаточного зубожіння.
    Як я бачу, що нема політичної волі відмовитись відтакої годівниці.
    Миху, в нашій країні не можна сказати, що ось газ - він коштує стільки і платіть. Ні, звичайно собівартість українського газу можна прорахувати.
    А скільки коштують апетити олігархів і верхівки, яка кормиться з того газу аж з часів Кучми, ось це порахувати ніяк не можна!Хоч ми всі будемо з голою жопою.
    МВФ бачить одну оборудку - і пропонує вихід з уравнянням цін, та будуть (і є) інші оборудки. Бо і цю оборутку можна було б меншою кров'ю припинити.

    От треба зобов'язати облгази поставити лічильники населенню. Тоді б Нафтогаз знав би хоч кінцевих споживачів з дешевим газом. Та хто ж вам поставить? Скажуть до 2021 року поставимо, потім скажуть до 2025 року. Якщо зараз відмовляють навіть по наполегливій вимозі, то це ясно - нікому це не треба. Ні облгазам, ні уряду.
    Проблеми населення в олігархічному укладі ніколи не вирішиватимуться на користь населення. А Порошенко виходить і має цинізм казати: низький газ - це тільки в рабстві у Росії.
    Сцуки, знаходьте вирішення проблем у себе!!!
    Чому Саакашвілі знайшов? Бо хотів викорінити корупцію. Наші - не хочуть.
     
    Останнє редагування: 28 жов 2018
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    1 год ·
    Сьогодні, 1 листопада, відзначається День народження Європейського Союзу. Ми, Україна – частина Європи. Ми не “прибульці”, ми органічна частка цієї спільноти, нашої спільної історії та культури. І ми неодноразово доводили, що здатні змагатися і боротися за європейські цінності, за демократичні пріоритети, за права та свободи людини, за всі ті ключові принципи, що покладені в основу Європейського співтовариства. Точно знаю: і у об’єднаної Європи, і у оновленої України попереду кращі і світлі часи, часи успіху, прориву, перемоги.

    Мабуть символічно, що саме сьогодні лідери парламентських фракцій, і я в тому числі, зустрілися з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

    Вона наголосила, що Німеччина підтримує територіальну цілісність і незалежність України і надалі допомагатиме нам. Окрім того, вона підкреслила, як важливо проводити боротьбу з корупцією в Україні в рамках відповідних законів.

    Я подякувала Німеччині та особисто Канцлеру Меркель за неоціниму підтримку України. Розповіла, що наша команда має чіткий план і викорінення корупції, і побудови сильної України, і відновлення нашої територіальної цілісності. Все буде добре!

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)