Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Прохання до модераторів - Перенести Вону з міжнародної політики в вітчизняну. Мені здається так буде доречніше.
    Бо "пісня " довга, як розплетена коса Вони. І поки до виборів діло дійде, про Вону буде ще не одна сотня дописів.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    8 год ·
    Читаю новину: "Голова Львівської державної адміністрації Олег Синютка доручив виготовити буклети для мешканців області про страхи та ризики роботи за кордоном"… У такий спосіб керівник Львівщини, очевидно, хоче вирішити проблему відтоку робочої сили – залякуванням! Я б порадила не морочитися і відразу забирати у людей паспорти… Має спрацювати!

    А якщо серйозно, то проблема глобальна. Я про це вже казала. Понад мільйон наших громадян щороку виїжджають за кордон на роботу, за даними МЗС… Але виїжджають вони не тому, що Синютка досі не намалював їм буклетів про "жахи капіталістичного світу", а тому, що їм вдома, в Україні, лишатися немає жодного сенсу: ні роботи, ні заробітку, ні перспектив.

    І якщо ми не хочемо, щоб наші громадяни втікали з країни, то радянськими методами залякування тут справі не зарадиш. Не допоможе ані "буклет", ані залізна завіса… Я пригадую, як нас лякали в СРСР, що в Америці "люди сплять в коробках з-під телевізора під мостом", і що воно дало? Де той СРСР?

    Для того, щоб зупинити відтік робочої сили, треба тут, в Україні, нашим співвітчизникам давати бодай мінімальні пристойні умови життя і праці. Люди шукають надію і сподівання, вони не хочуть виїжджати, але в них просто немає іншого виходу. Це – еміграція відчаю…

    Люди хочуть поваги і достойного життя для себе та своїх дітей. А діяльність (бездіяльність) та байдужість влади лякають їх сьогодні значно більше, ніж полуничні ділянки у Польщі…
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Це вже давно НЕ еміграція. Це - ЕВАКУАЦІЯ !!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цікаво, у всіх така реклама?
    гриц.JPG
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    В мене немає в браузері реклами. Я Adblock встановив
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    о_О
    В мене нема. Оце предвиборна боротьба...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а що вам не подобається у цій рекламі? Балога - олігарх з Закарпаття став керовніком передвиборного штабу Толіка Гриценка. Що вас дивує?

    Повірили пройдИсвіту?:cools::)))
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сказала брехлійка Юля і лохи повірили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що вона нового сказала? Ось Манур на своїй шкурі це випробовував і називає це не еміграцією, а вже евакуацією. Мені якось теж борги настогидли, хоча б за щось там цінне, а то не вистачає на саме необхідне. Дуже скрутна ситуація для простого народу.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А як же Ви будете орієнтуватися за кого голосувати?

    Мені щодня о п"ятій ранку показують нібито розмову Коломойського з Бродським нібито про гроші для нібито Гриценка.

    Коломойський щось говорить, а Бродський каже "Ну", Коломойський знову щось каже, а Бродський знову "Ну".
    Справа в тому, що я вже о п"ятій ранку не сплю, а вставати немає потреби, тому я, лежачи і у навушниках, встромлених в нетбук, на Ютьюбі слухаю короткі ролики Стіва Кауфманна англійською. Так от, перш ніж починається власне ролик англійською, я вимушений послухати "рекламу" - яку-небудь гидоту про Гриценка. Або про ароматоксамит, або ще щось. Я, звичайно, до кінця не слухаю, а кілька секунд вимушений, поки не з"явиться "Пропустити рекламу". Але останнім часом Ютьб налягає на тему "Гриценко". Хтось непогані гроші забабахав.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    4 год ·
    Українські політики люблять на кожному кутку розповідати про те, яка багата, родюча та квітуча українська земля…

    А українські фермери не люблять розповідати… Тому, що у них на це немає часу. Їм треба працювати. І видобувати цю квітучість та родючість буквально з-під землі. Своєю працею, мозолями і потом…

    Взагалі, українське фермерство - це такий собі феномен, що існує всупереч обставинам, а не завдячуючи їм. Держава, яка б мала на руках цих фермерів носити, здебільшого їм шкодить… Непосильні податки і побори, відсутність доступних кредитів, відсутність будь-якої допомоги – все це державна аграрна політика України на сьогодні…

    А ще – рейдерство… Справжня “чума” українського бізнесу і фермерства. Буквально днями на Харківщині відбулася чергова спроба бандитського “відбору” землі у фермера з Харківщини. З погрозами, зброєю та стріляниною. Фермерство в Україні сьогодні - це різновид бойових дій.

    Але вони тримаються. Всупереч всьому. Любов до праці, до країни, до роботи на землі – веде їх по життю.

    Ми маємо бути невимовно вдячні цим людям. Однак самої подяки мало! Ми мусимо створити достойні цивілізовані умови праці для тих людей, що годують країну. І це - в нашому Новому економічному курсі. Ми це зробимо!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/318747342223144/
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    3 год ·
    Вчора провели наш економічний форум. Дякую всім, хто відгукнувся!

    Багато людей питають, де можна ознайомитися з нашим Новим економічним курсом. Відсьогодні 400-сторінкова праця доступна на сайті Нового курсу України https://nku.com.ua в розділі Матеріали. Пряме посилання: https://nku.com.ua/wp-content/themes/nku/img/NKU_book.pdf

    В цьому ж розділі ви знайдете основні положення Нового суспільного договору і проекту Нової народної Конституції. Без зміни олігархічної системи неможливо побудувати сильну, економічно незалежну країну!

    Я запрошую всіх до дискусії. Новий економічний курс - це фундаментальний аналіз того, що відбувається в Україні, а також висновки, як нам рухатися далі. Це лише проект, далі ми з вами разом думатимемо, як його вдосконалювати і як з ним далі працювати.

    Для мене такі інтелектуальні дискусії і такі зустрічі, як економічний форум, дуже важливі. Не в політичному сенсі. Політичні, передвиборні зустрічі-мітинги якраз проводити значно легше…

    Для мене дуже класно бачити, що є в країні ціле покоління нових людей, яких можна визначити найголовнішим сьогодні для країни словом – НЕБАЙДУЖІ! Саме таких людей не вистачає країнам у скрутні часи!

    Вони можуть мати різні політичні погляди та вподобання. Але головне – їм зовсім не все одно. Вони люблять країну, вони знають, що треба робити, щоб тут стало жити гідно й достойно. І вони – це зроблять! Я дуже рада, що такі Люди є в нас…

    Це є і та нова сила, на яку чекають ось уже чи не тридцять років, як на манну небесну. Коли є критична маса людей, готових взятися і самим собі будувати країну – значить, з цією країною, дякувати Богові, все буде добре!

    Любомир Гузар якось сказав: “Еліта – це не просто ті люди, які вміють побачити проблему і знайти швидко рішення. Це люди, які вміють дивитися далеко вперед. Треба дивитися далі, значно далі вперед, щоб розуміти наслідки власних рішень. Той, хто дивиться далеко, насамперед зберігає головне – людську гідність…”

    Дивимося вперед, йдемо вперед!


    [​IMG]
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко був (була) в ефірі.

    2 год ·
    Про «дембельський акорд» Порошенка, щурів, які побігли з корабля, про аферу століття, долю «Нафтогазу» і ціну на газ після виборів. Моя прес-конференція щодо намірів влади продати українську ГТС. Запрошую до перегляду!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/170335440547914/
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    4 год ·
    Бачу, що своєю заявою про наміри ліквідувати «Нафтогаз» я розворушила осине гніздо.
    Ніхто нікому ніякі борги вибачати не буде. Росія і «Газпром» заплатять все до останньої копійки, тому що їхній борг – це борг перед Україною, а не перед «Нафтогазом». І всі отримані гроші підуть не на мільйонні премії керівництву «Нафтогазу» та не в кишені корумпованої влади. Ці гроші – для людей, а не для чиновників!

    [​IMG]
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тут можна почути пряму мову баби Юлі, бо бариги безбожно брешуть про плани Юлі на Нафтогаз і ГТС


    Юлія Тимошенко був (була) в ефірі.


    3 год ·
    Наживо. Виступ на Погоджувальній Раді. Про намір Порошенка «злити» ГТС упродовж своїх останніх півроку при владі. Про бюджет стагнації і підвищення тарифів, поданий урядом. Про наші пропозиції, які можуть виправити ситуацію, щоб це був бюджет європейської країни, а не бюджет корупції Порошенка. І, нарешті, про «Нафтогаз». Він має бути негайно усунутий як корупційний посередник, а як юридична особа остаточно ліквідований лише після того, як Російська Федерація сплатить останню копійку свого боргу. Мені дивно, що посіпаки Порошенка спекулюють такими речами. Все буде зроблено по закону і безумовно в інтересах України.



    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/330717717682084/
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    5 год ·
    Кажуть, що ефективність системи демонструють не помилки, а реакція на помилку.

    В нашої системи - ніякої реакції на помилки. Військові склади вибухають регулярно і по всій території. Сьогодні страшна катастрофа в Ічні, на Чернігівщині.

    Чи це диверсії Росії, чи власна безгосподарність і недбальство, але факт лишається: країна не захищена, жодних висновків з попереднього досвіду не зроблено, винних не знайдено і не покарано.

    Можна обписати передвиборчі білборди армією та обороноздатністю, але ліпше було б навести бодай якийсь лад у сфері зберігання озброєння та посилити охорону складів, в тому числі - з повітря.

    Зараз же головне евакуювати людей з зони цього лиха, захистити їхні життя.

    Фото ДСНС України


    [​IMG]
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    2 год ·
    Сьогодні мала зустріч із підприємцями у Києві. Запросила їх долучитися до роботи над Новим економічним курсом. Сподіваюсь, наші позиції збігаються. Я переконана, що сировинна економіка ніколи не дасть таких вибухових можливостей для збільшення обсягів ВВП та економічного підйому, як це може дати інноваційна модель розвитку. Тому або ми переходимо на інноваційний тип економіки, або ми ніколи не зможемо бути в одному колі з сильними країнами. Тож завдання влади – створити нормальні умови для ведення бізнесу і дати всі можливості креативному класу.

    [​IMG]
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    2 год ·
    Цими днями у Києві триває міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека - 2018» та ХІ міжнародний авіакосмічний салон. Була приємно вражена тим, скільки новітніх розробок має наш оборонно-промисловий комплекс. І неприємно здивована, що під час війни держава практично ніяк не стимулює цю галузь. Переконана, з таким величезним потенціалом, який я побачила, Україна зможе захистити себе!
    До речі, зустріла на виставці багатьох знайомих з авіаційної галузі. Ще попрацюємо разом!





    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/277120609577671/
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А прикол і брехня полягає в тому, що суд у Стокгольмі виграла не Україна, а Нафтогаз, тому, якщо закрити Нафтогаз, можна попрощатися з боргами Газпрому. Юлька вміло вішає лапшу.

    Ігорку_М, ви рекламуєте Юльку за гречку?
     
а де твій аватар? :)