Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Перш ніж підписувати указ, потрібно його хоча б оцінити зовні. Наприклад, вона (Вона), яка колись торгувала касетами, повинна знати, що є квартальні звіти, і що будь-які зміни в закони, що стосуються звітності, краще вносити з початку кварталу, або хоча б з початку місяця. Якщо її хтось, вибачте, підісрав, то вона на те і керівник, щоб дати комусь іншому, незалежному від того хто писав, для загальної оцінки указу. Спуститися на поверх нижче до свого головбуха чи зарплатчика і запитати (або послати туди людину щоб запитала): Ми ось тут указ видаємо, які будуть зауваження - вам потім виконувати?


    З субсидіями буде, що треба хату в глухому селі купувати і соломою топити (є ще будяки - гарне паливо, моя бабуся у війну топила будяками, очеретом).
    В Києві плату за громадський підняли до 8 гривень (мені байдуже - я їжджу безкоштовно як пенсіонер). Але восени, коли почнуться заворушення, щоб збити народний гнів, за рішенням справедливого суду на пару гривень зменшать.

    Міністра соцполітики на вила може і викинуть, але "добрі справи його рук" залишаться. Потім будуть кивати на папєрєдніків.

    Ну,а стосовно гигикання з Путіним відносно свого президента, тут не потрібно бути бухгалтером. Тут потрібно бути політиком, якому імідж своєї країни дорожче прихильності якогось путіна (з маленької літери), щоб вициганити (чи то пак, тепер потрібно казати "вироманити") щось для власної вигоди.
    Думаю, угоди про газ піднімалися, бо вона (Вона) була впевнена, що стане президентом, а потім почне дерти шкури з конкурентів. Президентом не стала, а ціни на газ розхльобували ми (під незадоволене бурчіння Азірова)
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ви не повірите, але серед бухгалтерів по зарплаті є такі люди, які сплять і бачать Йулю в кріслі президента. Я з ними спілкувався особисто кілька тижнів тому. І коли я їм нагадав про ту свиню, яку вона їм підсунула свого часу і вони її ще й досі не розгребли, знаєте, що вони мені сказали? "НУ І ЩО?" А ми ще дивуємося з бабусь... З такими й0бнутими людьми країна ніколи не вилізе з цього лайна
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви мене вбили наповал.
    Не засну тепер.
    Як люди не розуміють, що оті мільйони на білборди та на рекламу Юлі, _ що мене вже задовбала, а ще півроку до виборів, - вона бере в когось, кому потрібно буде потім повертати (за наш рахунок)!

    Якщо жінка у віці під шістдесят, пенсійного вже віку, ходить у штучно порваних джинсах, як шістнадцятка, то в неї не все гаразд із головою. Ото ще Путін на радість піплу молодиться. І ця вже без ходунків. Брехала, виходить, коли була в цюпі. Чого можна доброго чекати від людини, що бреше?
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що робить, коли Порошенко та Тимошенко вийдуть в другий тур.
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    кінчати обох. Будь-яким способом (гілляка, відстріл, розмичка тощо)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ні, серйозно. Це насправді дуже поганий розклад, но ймовірний на 80%.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо Порошенко та Тимошенко вийдуть в другий тур, то електорат нічого не буде вирішувати.
    Вирішувати будуть в Кремлі і в Білому Домі.

    Зрешта, вони так чи так будуть вирішувати ;)
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    тоді кінчати їх потрібно зараз. Щоб це питання не стояло як кістка в горлі
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я оце в обід спросоння подумав (точніше, я не спав, а клював носом над турецькою мовою): а який сенс вести їх чи їм подібних до осики, якщо Ви самі кажете, що деякі бухгалтерші, попри ті свині, які їм колись підсунула Йуля, все одно аж всцикаються, так хочуть за неї проголосувати?

    А прихильників Порошенка також вистачає. З одним на днях випадково розмовляв. Його, наприклад, Порошенко влаштовує. Петя краде, але нікого з тих, що також потроху крадуть, також не зачіпає.

    А крім того, розповідав один знайомий, що на його дачній ділянці в сусідах живе якийсь можна сказати бізнесмен за п"ятиметровим парканом, що займається чимось незаконним. Бо до нього з драбинами, з криком, з гамом з псами і сиренами ( з шумом, з пилью) забиралася міліція, - маски, шоу,- щось там шукала, щось там находила (я, звичайно, про сусіда мого знайомого розповідаю, а не про знайомого, який за 15 років не поштукатурив ще всі стіни в своєму досить таки скромному одноповерховому будиночку), когось забирала. А через пару днів сусід каже знайомому: "Всьо в порядкє, всьо уладілі".
     
  10. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Пропоную її відправити назад до Качанівки. А також нехай виплате борг.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я пропоную відправити її на уранові копальні (і решту шобла-йобла туди ж з нею). Нехай свої борги там скупляють
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    13 год ·
    Можна полагодити дороги в країні, можна збільшити пенсії і зарплати, можна навести лад в економіці… Але! Країна ніколи не буде успішною, демократичною і щасливою, доки не буде створено справді незалежну систему судочинства.

    Адже коли у вас болить зуб, то вас мало тішить те, що у вас сильні руки чи міцна спина. Весь державний організм, всі системи країни мають працювати стабільно, законно, на користь інтересів громадян.

    Захищеність і справедливість – це базові цінності людини, основні принципи функціонування нормального громадянського суспільства. Інакше кажучи, це саме те, чого у нас зараз немає.

    Сьогодні, щоб домогтися чогось у суді, треба мати «свого» купленого, підгодованого суддю. Ця корумпована система працює тільки за гроші. Звичайна людина зі своїми інтересами для неї просто не існує, вона їй не цікава.

    Ми змінимо це! Незалежна судова влада буде в Україні. Ми пропонуємо таку систему судочинства, яка виключає корупцію, продажність та неправосудність. Вона гарантує захист і справедливість кожній людині. Яким чином? Дивіться у відео!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/243573076362266/
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    14 год ·
    У прекрасній Одесі провела важливу і змістовну зустріч із працівниками портів. Зараз в Україні існує закулісна стратегія: всі найбагатші державні підприємства - Укргазвидобування, Укртрансгаз, порти, заводи (в тому числі і Одеський припортовий) і цілий перелік успішних, державних, абсолютно самодостатніх працюючих підприємств – руйнуються за однією схемою.
    Вводиться якась абсолютно «ліва» команда, на неї замикається весь фінансовий потік і державне підприємство просто усихає. Тому що всі потоки виводяться за його межі і за межі державного бюджету. І це вони називають словом концесія.

    Є два типи концесій. Перший – коли тобі дають зруйновані, абсолютно нікчемні підприємства, умовно на 25-30 років. Вкладай інвестиції, піднімай, створюй додаткову вартість, робочі місця – це і є концесія, тут державне і приватне партнерство. А друга форма концесії – це коли береться успішне, класне, заможне державне підприємство і приходять аферисти, які забирають основні фонди, всі успішні технології, не вкладають жодної копійки і через концесію просто знімають прибуток. Це така приватизація без грошей.

    Моя команда цього не допустить. Передачі в концесію найкращих портів України не буде.

    [​IMG]
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    17 год ·
    Сьогодні я запропонувала всім лідерам фракцій і всім кандидатам у президенти, незалежно, чи є вони в парламенті, підписати Меморандум щодо незмінності курсу на європейську та євроантлантичну інтеграцію та відновлення територіальної цілісності та суверенітету України. Я підписала його першою і закликаю інших приєднатися. У Меморандумі чітко визначена незмінність курсу України на європейську інтеграцію і інтеграцію в НАТО. Там чітко визначено, що Крим і Донбас - це українські території і вони повинні бути повернуті. Там чітко визначено, що у нас на Сході саме війна, а не щось інше.

    Зараз країну захлеснули солодкі промови про патріотизм. Під ці розмови стрімко зростає торгівля з країною-агресором, в тому числі товарами військового призначення. Президент країни, за розслідуваннями журналістів, веде потужну приватну торгівлю з країною-агресором, в тому числі нафтопродуктами і зрідженим газом. Якщо такі патріоти – припиніть з заводів президента втридорога постачати на армію абсолютно неякісну продукцію.

    Справжнім тестом на патріотизм буде публічне приєднання до Меморандуму.


    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Якась та Юлька,як та баба з яйцями...зарозумна для галичан.Ой...і підпис такий в неї.:haha:

    1b.PNG
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    14 год ·
    Інцидент із отриманням прокуратурою доступу до особистої і професійної переписки та телефонних розмов журналістки «Схем» Natalie Sedletska є безпрецедентним та неприпустимим.

    Це спроба встановлення прямої цензури в ЗМІ, відвертий тиск на журналістів.

    Це не службова помилка і не «прикрість», як будуть пояснювати нам завтра. Це системна і цілеспрямована спроба отримати контроль над інформаційним полем країни. Це не поодинокий випадок, це - тенденція.

    По суті, це кримінальний злочин, наслідки якого можуть мати незворотний характер.

    Найстрашніше, що рішення, яке нищить базові принципи журналістики та демократії, було винесено «ім’ям України».

    Я вимагаю негайного припинення переслідування Наталії Седлецької, тиску на журналістів та покарання безпосередньо причетних до атаки на свободу слова в державі.
     
  17. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Вона що не скаже - або збреше, або з мухи зробе слона. Так це спроба тиску чи тиск? Якщо спроба, то про що тут говорити? Якщо тиск, то в чому сенс такого "тиску"? І хто визначив, що це кримінальний злочин? Вона? А "вона" юрист чи може суддя?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    21 год ·
    Прес-конференція Сергія Соболєва, на якій він представив докази використання Банковою брудних технологій проти нашої команди і мене особисто. Сергій сказав: Якщо порівняти три документи – інструкції Манафорта, темники Медведчука і ті інструкції, які сьогодні роздають від штабів Блоку Петра Порошенка - волосся дибки встає. Нічому люди не навчилися.




    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1842165519209300/
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То Фьодоровіч за неї черканув.
     
а де твій аватар? :)