терпіти не можу ремарка...

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем duncan, 8 гру 2007.

  1. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: терпіти не можу ремарка...

    Ну я тому i поставив аж два смайли -- про школу то було напiвжартома, звiсно :)

    ...що є зайвим доказом спирального розвитку iсторii ;)

    Стиль СЩ заважкий для мене :padonak: :) Та i те, що читав в нього, занадто "в лоб" сатиричне, имхо.

    Оце не читав -- данке за пораду :)

    Дик "Бег по граблям -- любимый спорт человечества" :crazy:
     
  2. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Навіть якщо Ремарк сильно не подобається, все одно його книги в руки раз років на 10 брати треба. Бо час, коли він почне подобатися рано чи пізно прийде =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lenspen

    Lenspen New Member

    Ремарк то як елітний алкоголь - прекрасно в умірених дозах, та скучно при перенасичені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ремарк. "Три товариші".

    Чудовий письменник.

    ОСЬ ТУТ УКРАЇНСЬКОЮ:

    http://www.ukrcenter.com/library/read.asp?id=758
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    "Триумфальна арка"... дуже подобається...
    "Три товариші" читала тільки в оригіналі в універі на уроках домашнього читання, було нудно, бо доводилось перекладати... треба якось в перекладі почитати...
     
  6. wasiliska

    wasiliska миється в бані

    разів надцять починала читати.....мабуть таки, не дозріла ще...
     
  7. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Читав і читаю Ремарка. Колись давно "На західному фронті без змін", потім "Чорний обеліск", зараз читаю "Три товариші". В його творах присутній якийсь світлий сум...Хоча не завжди він піде, треба мати відповідний настрій. А ще, вже було підмічено вище, часто ситуації описані в нього нагадують мені Україну 90-их років, а інколи і сучасну
     
  8. Alter

    Alter Well-Known Member

    Про смаки звісно, не сперечаються :)
    дивно що до теми не прикріплене опитування-вже б мали якусь статистику
    Я вважаю закономірним, що ті, кому Ремарк сподобався, згадують більше "Чорний обеліск", "Тріумфальну арку" та "Трьох товаришів". А "Тіні в раю", "Іскра життя" - дуже важкі...я хоч і люблю Ремарка, але ці речі читав довго, з великими перервами.
    Бачу в в цього письменника багато спільного з Хемінгуеєм. Кому подобається - спробуйте ще Дж.Хеллера.
    І ще одне спостереження,
    1- перш ніж казати що Ремарк вам "не йде"/"не пішов", спробуйте почитати саме вищезгадані три твори("Чорний обеліск", "Тріумфальну арку" та "Трьох товаришів")
    2- майте на увазі, що якість перекладу суттєва. На жаль прізвищ перекладачів не пригадую, але тримав у руках ці твори у трьох варіантах, два укр.переклади і один російський, легко і приємно читався саме той що потрапив до мене першим(укр.), а ті інші два були просто жахливими...технічний переклад о_О
     
  9. buddha

    buddha New Member

    Ремарка бажано б перечитати в 50. Тоді поглянене на світ його очами. І почнеться розуміння його творчості. У першому номері за цей рік Українського Тижня причудова стаття про "крутість-некрутість" Ремарка.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Геніальний письменник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. gcib

    gcib Member

    Думаю, що треба не тільки дожити до 50, але і перенестися у його епоху. Але, якщо серьозно, то справа не у віці, а у зрілості особи. Деякі і в 50 не досягають тієї мудрості, котрою деякі наділені вже у 16... :)
    Я особисто читав вперше Ремарка у віці 18 років і мені сподобалось.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та сама історія.


    Шо, знову адаптація під планктонний мозок? "крутість-некрутість" - це Дереша можна зацінювати.
     
  13. Finya

    Finya enjoy the silence

    Терпіти його не можу) Крім "Чорного обеліска". Ще так само не виношу Фіцджеральда.
    Приналежність до "втраченого покоління") Хемінгуей, поки не подорослішаєш - чудовий. Ремарк жахливий завжди)
     
    Останнє редагування: 15 кві 2014
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ну слава Богу, тепер дві білі ворони на форумові)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Три
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дуже люблю Ремарка. Нажаль не можу далі його читати, бо закінчилися книжки, якби він написав ще 10 книг, то я б прочитав усі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не люблю Ремарка )
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якась безапеляційна заява. За Хемінгуея скільки не брався, ні разу не осилив.
     
  19. Finya

    Finya enjoy the silence

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Для всіх, хто (не)любить Ремарка :)

    "Передовые газет были ужасны — лживые, кровожадные, заносчивые. Весь мир за пределами Германии изображался дегенеративным, глупым, коварным. Выходило, что миру ничего другого не остается, как быть завоеванным Германией. Обе газеты, что я купил, были когда-то уважаемыми изданиями с хорошей репутацией. Теперь изменилось не только содержание. Изменился и стиль. Он стал совершенно невозможным.
    Я принялся наблюдать за человеком, сидящим рядом со мной. Он ел, пил и с удовольствием поглощал содержание газет. Многие в пивной тоже читали газеты, и никто не проявлял ни малейших признаков отвращения. Это была их ежедневная духовная пища, привычная, как пиво."

    "Ніч в Ліссабоні"
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)