тепла підлога

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем miskoigor, 27 сер 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. miskoigor

    miskoigor New Member

    Підскажіть будь-ласка чи портрібна тепла підлога у новобудові якщо це не перший поверх?Якщо хтось робив чи воно є потрібним і чи користуєтесь. І який з видів кращий водяний чи електричний? Буду дуже вдячний за поради!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Однозначно потрібна.
    А от чи водяна, чи електрична - питання цікаве. Барижна влада крутить тарифами так, що не встигаєш порахувати економічний ефект.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь бачив як на Америці роблять теплу підлогу, з метр піску в якому спіралями вкладені труби, є дві петлі, повна прогрів з низу до верху і верхня прогрів з самого верху, і вся та фігня підключена до сонячного колектора, кажуть що якщо почати з липня прогрівати, то можна грітисі до Різдва за дурно...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Хіба прокладати обидва варіанти і вмикати той, який вигідніший.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Тут уже мусолилась тема про теплі підлоги. Чи я помиляюсь? У Вашому випадку буде від неї один плюс- коли приїдуть родичі з села, наріжете сальця, цибульки, відкоркуєте пляшечку, то можна буде похвалитися, що є тепла підлога. Буде вау чи оу )) На тому плюси закінчаться. Ще може пару проміжних і спірних. Решта все мінуси, як по коштах, так і по використанню. В рекламах то не розказують і замовчують, тому там є свої але...
    Якщо насипати на поверсі метр піску, то ходити прийдеться зігнутим. Для молодої пари то хоч провокуюче сексуально, але незручно. Нє?
     
  6. Redroid

    Redroid Active Member

    у нас тепла підлога у квартирі на першому поверсі, термін використання 4 роки. брали таку Кабель нагревательный двужильный TXLP/2R, 17Вт/м | Разумный дом | Теплые полы Nexans - Разумный дом. і то не реклама. саме таку, тому що коли був ремонт, демонтували повністю стару стяжку, окремо робив я собі контур заземлення , потім засипали керамзіт, потім легка стяжка, потім плівка, потім цей...пенополістірол, 3см, потім на нього металева сітка 10см, на неї зігзагами провід, у ньому є контур , який чепляється до контуру заземлення і нічого тоді не фонить , перевірено. потім зверху стяжка 3 см , з відокремленням від стін , щоб луляла при температурному розширенні, і зверху так само плитка. на кожну кімнату свій терморегулятор на тиждень. за місяць взимку виходило від 300 до 600 грн по тарифам за ел .енергію минулого року. прогрівали вночі, а вдень ставили температуру 25-26. а , ще . то витрати при умові... я люблю коли тепло, ) то коли удома 26. ) . так шо от так. а ходити по теплій підлозі то взагалі кайф.) а котам особливо подобається.))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. miskoigor

    miskoigor New Member

    Ми живем на першому поверсі під нами гаражі і підлога без підігріву, то взимку дуже холодно, а кажуть в новобудовах якщо не на першому то не варто, хіба що у ванній кімнаті радять
     
  8. Joll

    Joll Well-Known Member

    Зі свого досвіду - тепла підлога потрібна у новобудові у будь-якому разі, особливо у перші-два роки після здачі будинку, коли він ще сирий та не повністю заселений. Першу зиму я стояла на кухні у трьох парах шкарпеток та на килимку, дуже тягнуло холодом. Я живу не на 1 поверсі (низькі поверхи), під мною ніхто не живе, квартира жила вже майже 2 роки, а підлога надзвичайно холодна (підігріву підлоги у нас нема). Усе нагріте тепло втікає до сусіда згори. Щодо стін, то вони вже прогрілися, так як із всіх боків квартирі заселені та опалюються (крім знизу). Сподіваємося, що ця зима вже буде менш затратна по газу, так як за 2 роки квартира вже прогрілась, буде краще тримати тепло, ніж у попередні дві зими.

    Треба ще взяти до уваги те, на якому поверсі ви плануєте жити, квартира кутова чи ні. Походивши по сусідах та по під"їздах поруч, виявила, що у стояку із жилими квартирами, скажімо, із 2 по 9 поверх, найтеплішими є поверхи із 5 по 8; сусідка із 8-го цієї весни розповідала, що весною вона іноді взагалі не вмикала котел, так як її гріли сусіди знизу. 9 і 10 поверх вже не такі теплі, все тепло втікає назовні. До прикладу, 4-й поверх без підігріву підлоги є набагато теплішим, ніж 2-й. Зараз зробити теплу підлогу надзвичайно дорого (біля 30 тис. грн, водяне опалення), однак, на мою думку, це виправдані витрати, оскільки мерзнути як ми перші два роки не є добре.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Stefano

    Stefano Active Member

    Економічно монтаж будь-якої теплої підлоги важко оцінити на стадії встановлення. Це вже потім в процесі експлуатації, на моє переконання. А протиріч багато тому, що більшість хто пише з цього приводу, "пробував" тільки один з цих типів і хвалить кожен своє. Особисто ми зараз думаємо над водяною теплою підогою. Складаємо кошторис скільки це б вартувало, враховуючи нинішні ціни (беремо їх тут). Побачимо що з цього вийде в кінці кінців.
     
  10. Інночка

    Інночка Active Member

    Якщо вже є стяжка, чи можна стелити цю інфрачервону підлогу?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  11. Santi

    Santi Member

    Так, можна. В нас вже була стяжка і ми поклали інфрачервоні стержні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Інночка

    Інночка Active Member

    Дякую. Підкажіть, які витрати енергії на м. кв.?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Santi

    Santi Member

    Складно сказати точно, оскільки користуємося лише перший місяць і дуже залежить від температури виставленої, часу користування - у нас програмовані терморегулятори. Я зараз експерементую з тим, щоб було оптимально :) Можу сказати лише, що на сьогодні 12 м стержнів з'їли близько 300 кВт (з початку місяця). Але думаю, що це залежить від товщини плитки і клею - при тій самій температурі в ванній підлога дуже тепла, А в коридорі ледь тепла, але все одно приємно. Наразі ще досліджую оптимальні режими :)
     
  14. Інночка

    Інночка Active Member

    Дуже дякую за відповідь. Я довго думала, гадала чи мені потрібна ця підлога. При тому, що опалення буде встановлено в квартирі. Вирішила, що не треба. Бо, якщо покласти коврик на підлогу то небуде потрібної тепловіддачі. А без ковриків квартиру я собі не уявляю. Також є холодні міжсезоння, то без ковриків не обійтись. А також є ще недолік випаровування шкідливих речовин та пилу (((.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    IMG_0629.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Інночка

    Інночка Active Member

    Ну розсмішили))). Якщо ви вмієте ходити по стіні, то може і так.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Santi

    Santi Member

    Знаєте, я до цього жила в квартирі з ЦО і в міжсезоння грілись кондиціонером і обігрівачами. І в новій квартирі теплу пілогу встановлювала саме для міжсезоння. Не знаю як буде взимку, але як тільки стало холодно включили теплу підлогу - і просто рай! :) Батарея включена лише в дитячій, бо там немає теплої підлоги. Але точно можу сказати, порівнюючи з попереднім досвідом, що легке тепло, яке йде від підлоги набагато приємніше ніж гарячі батареї. І великий плюс для мене,що не сушить повітря. Мінус - це вартість, але наразі складно це все порівнювати, бо ж тарифи зовсім інші ніж навіть минулого року. У мене донька, якраз почала повзати і я така спокійна, коли вона повзає по теплій плитці :)
     
  18. Інночка

    Інночка Active Member

    А де саме в квартирі ви поклали підігрів? Скільки квадратів?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  19. Santi

    Santi Member

    Підігрів клали всюди, де є плитка - кухня, ванна, туалет, коридор, лоджия. Але на кухні - водяний, в все решта - інфрачервоні стержні. Правда у нас кухня об"єднана з вітальнею, тому тепла підлога кухні обігріває і вітальню теж.
     
  20. Інночка

    Інночка Active Member

    Дякую за відповідь.
     
а де твій аватар? :)