Таємничий Трахтемирів

Тема у розділі 'Київський форум', створена користувачем SaySay Art, 13 лис 2018.

  1. SaySay Art

    SaySay Art Member

    Недалеко от Киева есть тихое и очень красивое место - Трахтемиров. Оно находится прямо возле Днепра.

    Место очень загадочное и вокруг него витает множество легенд: говорят, что здесь в подземных пещерах жили козаки-характерники, вход в которые открывается не всем, здесь Днепро течет в противоположном направлении, а место силы (высота 222 м) - сакральное сердце Украины.

    Где здесь правда, а где вымысел, разбирались в "Интроверте на колесах":

     
    Останнє редагування: 13 лис 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Читати відповідь під спойлером тільки @SaySay Art !!!

    Куда поехать недалеко от Киева?

    Якщо хочете, то можете поїхати
     
  3. SaySay Art

    SaySay Art Member

    Пане Ігоре, от що це було?
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це було /і залишилося/ посилання на адресу, куди може "поєхать нєдалєко от Кієва" той, хто або не читає правила форуму, або читає, але не бажає їх виконувати ;)

    Скажу відверто - як тільки я прочитав назву створеної вами теми, то відповідь вискочила блискавично. Я її тільки оформив :blush:

    Причина мого поступку - надоїли вже хахли і кацапи, котрим байдуже, що вони приходять в гості, а ведуть себе як дома ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. SaySay Art

    SaySay Art Member

    Дивно так, а чому ж ви так відреагували тільки на мій допис, написаний російською? На цьому форумі, в цій же гілці, є і нші статті, написані не українською мовою, а напали саме на мене. Що за показова розправа над новачками?
     
    Останнє редагування: 14 лис 2018
  6. SaySay Art

    SaySay Art Member

    "Причина мого поступку - надоїли вже хахли і кацапи, котрим байдуже, що вони приходять в гості, а ведуть себе як дома ;)"

    Ігоре, чому я повинна розплачуватися за вашу нетерпимість до людей, які написали пост не тією мовою, якою б вам хотілося? Замість того, щоб коректно ознайомити мене із заведеними традиціями на цьому форумі, ви ж навпаки, почали зливати на мене свої негативні почуття, висміюючи та принижуючи мене за мовну помилку.
     
    Останнє редагування: 14 лис 2018
  7. SaySay Art

    SaySay Art Member

    А я і їздила туди, і матеріали довго про козаків збирала, і неодноразово з науковцями спілкувалася, брала в них інтерв'ю, щоб нашим нащадкам залишилася пам'ять про наших предків. Так що дякую за запрошення - вже побувала там і своїми результатами цілком задоволена)
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @SaySay Art, не шукайте шкварків

    Весь світ живе по правилах, котрих треба дотримуватися.

    Один із пунктів Правил цього форуму каже
    1.1.1. Назви темам слід давати виключно українською мовою.
    Ви створили тему російською мовою. Це порушення.

    Ніхто не зобов"язаний якось коректно ознайомлювати вас із заведеними традиціями на цьому форумі.
    Користувачі форумів самі починають в першу чергу з ознайомлення з правилами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Подивився ваше відео.
    Сподобалося :good:
    Не переживайте, ця акція тільки почалася.
    Якщо її не зупинять, то так буде зі всіма порушниками ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. SaySay Art

    SaySay Art Member

    Ігоре, замісто того, щоб створити тут на цьому форумі теплі, комфортні та безпечні умови для перебування іншим учасникам, ви ж навпаки сієте тут агресію та ще й звинувачуєте людину в порушеннях, яка розгублена в новому та незнайому для себе місці. Чи вам подобається залякувати новачків, щоб відчути свою перевагу над ними?
     
  11. SaySay Art

    SaySay Art Member

    Тобто, цькування за помилки будуть продовжуватися далі? А слабо на видному місці прикрутити банер із вимогою щодо мови? Чи травити нових користувачів вам приносить більше задоволення?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я просто не хочу на цьому форумі читати назви тем на іноземних мовах.
     
    Останнє редагування: 14 лис 2018
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви неуважні
    [​IMG]

    зі

    Схвалюючи реєстрацію Ви погоджуєтеся з дотриманням правил поведінки. Їх незнання не звільняє Вас від відповідальності! [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 лис 2018
    • Подобається Подобається x 1
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Ось Ви цілком пристойно годні писати співучо-солов"їною.
    Прошу Вас пояснити, а з якого дива Ви спочатку почали писати кацапським нарєчієм.

    Я Вас не посилаю (і не збираюся), не принижую, не цькую. Лиш прошу Вас пояснити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. SaySay Art

    SaySay Art Member

    І за це треба цькувати? Ви так і дитину свою будете навчати читати - за кожну її помилку вона буде у вас отримувати люлєй?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    СайСай Арт /блін, ну і ім"я.../, ви проти української мови і дотримання правил форуму?

    Паню, ще раз вам раджу - не шукайте в чомусь шкварків.

    Ви спиталися "куда поєхать" - я вам сказав "Якщо хочете, то можете поїхати ..."
    Ви самі захотіли - поїхали. Не хотіли би - не їхали б

    Так що, якщо хочете, то краще розповідайте історію України ;)
     
    Останнє редагування: 17 лис 2018
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Ви уважно прочитали мій допис щодо Вас? Пррошу Вас - прочитайте ще раз і ще уважніше. Я Вас там про щось просив...
     
а де твій аватар? :)