Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви тим всім цікавитеся?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Треба чимось цікавитись і взнавати нове.
    Смійтесь або плачте
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вам цікаві якісь Кисельофф, косоока гопота Шейнін, Салавйофф-разбойнік, скаллозуба зі зміїним поглядом Скабєюшка? о_О
    Нє...
    Нашо воно мені? :scratch_one-s_head:
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хіба що тим, що не дивлячись на проблеми у своїй країні, вони вічно показують "Шо там у хохлов".
    Їх доля - або примажуться до нової влади, будуть такими ж сраколизами, будуть так само розвінчувати культ путінізму, або будуть сидіти у тюрмі Гааги, як колись були засуджені пропагандисти нациської Німеччини.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А нашо воно Вам?
    А чому Ви переймаєтеся їхньою долею?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, а я мусет трохи зрозумів причину Вашого ставлення до ОРДЛО, яке Ви презентували в цій темі.
    Це якраз і є генеральним планом пуйла - нав"язати Україні ті проросійські території для того, щоб весь час кошмарити нашу державу. І ці Ваші скабєюшки і кісєльови якраз і транслюють ці пуйловські ідеї в голови тих, хто їх дивиться.

    @Lanktocha, поки не пізно мусет Вас треба перепрошити;
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я, якраз, ніколи не підтримував взяти окуповану територію на умовах окупанта, наводив приклади із Німеччиною та Кореєю. Але просто так відмовитись, без певних гарантій щодо іншої частини, можуть розхитати і появитися "проблемні" Харків, Одеса чи Закарпаття.
     
    • Баян Баян x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тепер можете не старатися - я вже знаю, звідки у Вас такі думки і хто Вам шепче у вухо;
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Кисельофф, Скабєюшка, Салавйофф-разбойнік пропагують Україні варіант типу німецького чи корейського та США біля російських кордонів? Це щось новеньке.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я без поняття, що там кажуть Ваші спікери)))
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На пропагандиських шабашах говорять про капітуляцію, про відмову від Криму та взяття Донбасу на умовах окупанта - для всіх амністія, відбудова з українського бюджету, "особливий статус"... Я проти такого, це приєднання не Донбасу до України, а України до Донбасу. Скоріше вже замороження конфлікту, ідеально німецький чи корейський варіант.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    я чуть поскладав Ваш спіч
    Ти диви, можете якщо хочете і по людськи пояснювати;

    А за яке Ви?
    /прошу сказати так само гарно і по пунктах/
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Неясно як живуть Північна і Південна Корея? Сеул не змінює Конституцію, не розриває союз зі США в догоду Пхеньяну.

    Не проти бачити у складі України Донбас та і Кубань, але без російських військ і ватного населення.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А звідки мені знати, як живуть Північна і Південна Корея?
    Розкажіть, будь ласка.
    А от Єкатєріна з Луганска хоче бачити прошлую Украіну, щоб Львів і Луцьк були без бандєровцєв, а с бившімі совєцкімі людьмі.

    І як вам обом вгодити?
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сеул не змінює Конституцію, не розриває союз зі США в догоду Пхеньяну.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як живуть під контролем Києва Краматорськ, Лисичанськ, Маріуполь, Словянськ...?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    До чого тут "не змінює", "не розриває"?
    Ви казали "як живуть".
    Ну і як живуть ці Північна і Південна Корея?

    А я звідки знаю як там живуть?
    Якщо Ви знаєте, то розкажіть, будь ласка
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    1. У стані війни.
    Принаймні у мирі.
     
а де твій аватар? :)