Східна кухня

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Osin, 26 лис 2010.

  1. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    А ще у Індії не їдять риб'ячу ікру, принайні більшість каст. І це правильно. Наскільки мені відомо з криміналістики - ікра впливає на психіку людей і формує інстинкт хижака. Не дивно, що більшість убивць та маньяків назвали своєю улюбленою стравою саме ікру.
    Індія доволі мирна країна. А от найагресивніші країни світу - Росія, США (цілий промисел на Алясці) та Японія - їли її століттями.
    Це кармічний гріх: поїдання ненародженних дитинчат у величезній кількості. Скільки їх у одній банці - тисячі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Osin

    Osin Well-Known Member

    А в мене ікра також улюблена їжа) Особливо червона. Я маньяк? :haha:) А ще улюблений напій - гранатовий сік) Може, це також щось означає? ;) :haha: Він такий криваво-червоний) ням-ням)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Та і я їла ікру. Раніше чорну ікру в Одесі - продавали з бочки. А стосовно гранату - є релігійні направлення на сході, яким заборонено вживати овочі та фрукти червоного кольору. Це асоціюється з кровью.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    практично всі південна Індія - це споконвічні вегетаріанці :) Тому про ікру, рибу, м"ясо (будь-яке), яйця і т.п. ніякої мови бути не може. тільки Північ Індії (і північний захід), де більшість складають мусульмани, вживають м"ясо.

    гріх не буває не кармічним :) будь-яке поїдання плоті спричиняє прив"язування до матеріального світу й забруднює свідомість, до того ж спричиняє цілу низку кармічних наслідків... але то вже інша тема.

    Означає :) уважніше придивіться до себе, можливо, організм дає вам знати про якісь проблеми із кров"ю... Гранатовий сік - чудовий засіб для нейтралізації холестерину, також допомагає при гіпертонії.
    Якщо ви така людина - http://www.ssloha.ru/top/pitta-konstituciya, то гранатовий сік саме для вас, особливо під час голодування.

    У тему: порівняно недавно почав освоювати спеції. Особливо вразили експерименти із куркумою.
    Рекомендую рецепт:
    За годину до сну бажано щодня випивати чашку молока з куркумою.
    Закип"ятити молоко, відразу зняти, на 200 гр додати 2-3 ч.л. цукру і десь півложки (чайної) куркуми, пити гарячим або теплим. Можна і трішечки меду додати.
    Чудово укріплює імунну систему, допомагає очищенню організму. Надзвичайно корисно для дітей. Молоко бажано домашнє.

    Якщо бажаєте збадьоритися зранку, то в молоко замість куркуми можна додавати шафран (2-3 штучки на чашку).
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. deva

    deva Well-Known Member

    і не тільки гранатовий сік, але і наше українське сало, для того щоб очистити судини від холестерину, треба їсти сало з часником. Сало не накопичує в собі радіонуклідів. У ньому не живуть глисти.Також у ньому є всі незамінні амінокислоти-лізин, триптофан, метіонін та інші. Тож їмо сало і будем здорові

    ---------- Додано в 10:51 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

    люблю використовувати на кухні куркуму, правда мої рідні не розділяють тут мої погляди, хіба що в плові

    ---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:51 ----------

    але не той що продається в наших магазинах:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Osin

    Osin Well-Known Member

    А хіба холестерин не міститься в природніх жирах? чи то я чогось не розумію:dntknw:
    А те, що в раціоні українця багато свинин - склалося історично, оскільки татари та турки, нападаючи на українські села, свиней не забирали, навідміну від інших свійських тварин. А сало ще й до всього добре зберігається, отравитись ним неможливо, тому його брали в дорогу козаки, чумаки і просто мандрівники)

    Так що нічого проти сала не маю, але сама його їм дуже мало і рідко. Загалом людям з шлунково-кишковими захворюваннями сало і свинину їсти не варто.

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:26 ----------

    Упереджень щодо їжі в різних культурах багато ) Але як же відмовитись від полунички, помідорів, того ж таки гранатового соку чи ікри???? Це неможливо ) і непорібно:) ех... смакота..)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Honda

    Honda Well-Known Member

    Холестерин ще й виробляється організмом, це основа для утворення вітаміну Д, стероїдів і інших гормонів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. deva

    deva Well-Known Member

    Потрібно слухати свій організм, він знає, що хоче
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ну какая может быть восточная кухня на Украине (да и в России тоже) если с приправами беда? достаточно зайти на базар в Ташкенте, чтоб разочароваться :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    А воздух Памира, Карпат и Уральских гор разный, как и давление. Что не мало влияет на кипение воды. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Физика - всему голова! :) Но вообще в Ташкенте вода кипит так же как в Москве. Впрочем специи не отменяют знаний и умений. Закупился тут на зелёном базаре всем чем нужно от специй до джусая с райхоном, прилетел, начал лагман готовить, чузму кое-как вытянул и сварил, а вместо заправки получил... рагу :sad:
    Буду дальше учиться. :)

    По теме могу добавить пару ссылок: 1 и 2. :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Сьогодні можна купити що завгодно. Просто, ми не знаємо що куди класти. Ми навіть плов справжній не здатні приготувати - там тисяча секретів. Так само, як і качку по-пекинські.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Нет, нельзя. Поверьте базар тут и там весьма сильно отличается. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Але лише в сирому вигляді, якщо ж копчене, печене, пересмажене (шкварки) то дія з точністю до навпаки - сприяє відкладанню холестерину як і будь-який інший жир тваринного походження.

    Часник і цибуля добре розчеплюють холестерин в будь-якому вигляді і варений і маринований і сирий і так далі.

    Стосовно згаданого гранатового соку - то правда але лише про свіжо-вижатий сік - консервований сік нічого такого не робить.
    Грейпфрутовий сік вважається найкращим розчеплювачем холестерину серед соків, але також свіжовижатий
     
  15. Honda

    Honda Well-Known Member

    Сьогодні тато зробив арабську аджику. До м"яса ми її вже попробували. Супер!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Рецепт в студію в форумну кухню!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Honda

    Honda Well-Known Member

    Рецепт: банка соусу (бажано краснодарського;) ), 3 головки часнику на часникодавці, 2-3 ложки олії, оцет, трохи цукру, сухий або свіжий перець чилі теж змолоти і спеції східні купити на базарі( 3 порції). Приблизно так. Він виходить дуже гострим і палаючим, але до м"яса, ковбаси, сала люксусово!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ел тут абхазскую. Делают просто: перемалывают красный перец с солью. Получается ядрёная смесь. :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Те, що в індійській кухні немає цибулі - то неправда. Був я раз я на кухні індійського ресторану - то там два найбільші запахи - копчена риба і смажена цибуля...
    Багато цибулі в одній з моїх улюблених індійських страв - пелло. Це свинина, порізана плястерками, і запечена з кружальцями цибулі та рисом, политим карамелізованим ананасовим соком.
    Але найбільше я люблю їхні солодощі. вони реально оригінальні.
    наприклад, Гаджар Ка Халва. Халва - з моркви...

    Гаджар Ка Халва

    Інгредієнти:

    • 1 кг моркви
    • 2 л молока (високої жирності)
    • Пучка подрібнених насінин кардамону для аромату
    • 2 ст.л. родзинок
    • 2 ст. л. мигдалю
    • 2 ст.л. кеш’ю
    • 450 гр цукру

    Спосіб приготування:

    1. Помийте та натріть моркву на терці. Розмочіть родзинки у воді протягом 30 хвилин. Почистіть та подрібніть горіхи.
    2. Поставте молоко на вогонь, а коли воно почне закипати, додайте натерту моркву. Кип’ятіть.
    3. Готуйте на маленькому вогні, помішуючи час від часу, протягом 1 години. Додайте цукор, добре розмішайте та кип’ятіть до повного розчинення цукру та вбирання молока.
    4. Додайте трохи подрібнений кардамон та родзинки. Добре розмішайте.
    5. Зніміть халву з вогню та покладіть на тарелю. Прикрасьте мигдалем та кеш’ю.

    отаке...
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Перше що подають на стіл в індійських ресторанах коли туди приходиш, то це маринована цибуля. Мнямка!

    ---------- Додано в 05:26 ---------- Попередній допис був написаний в 05:24 ----------

    А я страшенно люблю їхній рисовий пудинг з рожовою водичкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)