"Свобода" іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем хозар, 12 вер 2007.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    В Україні є запит на націоналізм. Українці усвідомлюють, що тільки націоналізм, яко націозахисний та наступальний, здатний протистояти світовим катаклізмам. Ні комунізм, ні лібералізм, котрі якнайкраще себе проявили в Україні на це не здатні. І?
    І його почали «юзати» ті, хто десятиліттями тут нам насаджувати антинаціоналістичні цінності. Умниє мальчікі, ай вей – тримають ніс за вітром.
    Андрій Міщенко: Про націоналізм | Politicua.com

    КИЇВ. 5 грудня. УНН. У Верховній Раді зареєстровано законопроект щодо повернення присвоєння звання “Герой України” (посмертно) Степані Бандері. Відповідний документ під № 9368 зареєстровано сьогодні, передає УНН.
    У Раді пропонують повернути Бандері звання Героя України
     
    Останнє редагування: 10 гру 2018
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Руслан Кошулинський
    17 грудня о 17:19 ·


    У Верховній Раді заговорили про потребу перейменування УПЦ Московського патріархату (https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/17/7201470/). Нарешті! Дійшло як до жирафів, на тринадцятий рік.

    Лідер «Свободи» Олег Тягнибок ще 2005 (!) року звернувся із депутатським запитом до Мін’юсту, вимагаючи припинити антидержавну діяльність Московського патріархату в Україні, визнати його іноземною церквою та перейменувати УПЦ МП на РПЦ в Україні (http://vgolos.com.ua/…/nardep-tyagnybok-proponuye-perejmenu…).

    Тоді чимало нинішніх «патріотів» називали Тягнибока «агентом Кремля», розповідали про «стратегічне партнерство» з РФ і спонсорували московський патріархат.

    У січні цього року нардепи-націоналісти спрямували аналогічний запит до РНБО, Мін’юсту та Мінкульту (https://www.facebook.com/andriy.illenko/posts/2119791404728305). Як у владі тоді казали? «Не на часі»…І «Слава Україні!» було не на часі, і визнання державницького героїзму УПА, і решта наших державотворчих ініціатив. Нині, акурат перед виборами, якраз воно?

    Можете піаритися на наших законах і далі. Ми не шкодуємо. Голосуйте лише і виконуйте як належить, аби не трапилось так, як із «кастрованим» законом про люстрацію.

    А щоби довго не мучились і нове колесо не вигадували - пропонуємо вам допомогу: законопроект №1244 про внесення змін до ЗУ «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назв організацій, керівні центри яких знаходяться за межами України (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52698).

    «Свобода» зареєструвала його ще в 2014-му. Беріть і голосуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Руслан Кошулинський
    1 год ·
    Сьогодні тепло спілкувалися із франківцями про найважливіше. Містяни передусім запитують, як будемо перемагати ворога? У відповідь цитую китайського мислителя Сунь Цзи: «Перемагають там, де вищі та нижчі мають одні й ті ж бажання». Тобто там, де влада та народ єдині як в помислах, так і в діях. Досягти цієї єдності - це і є найперше завдання державної влади.

    На першому фото зі мною - пан Богдан Полковник. У поважному віці, маючи проблеми зі здоров‘ям, цей чоловік на інвалідному візку виїжджає у місто, щоб роздати франківцям часопис «Свободи». Відданий ідеї попри все.
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    000rkjh.jpg
    Храм1dа.jpg
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Але той Ігорко коляборанта,йой,йой,йой...я сі всикаю.Ніц не заберу,тіко Михальчишина,яко голову СБ нової УПА добавлю.ОК?
    А Ви давайте,пхайте МОССадового разом з Зєлєнським до-переду,ги-ги-ги!:haha:

    яяяааа.jpg
     
    Останнє редагування: 28 гру 2018
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ми вже мусет говорили за тотого Михальчишина... :scratch_one-s_head:
    То ніби його набив жінчин хахаль? То яке з него СБ нової УПА, якшо його всякі бл@дуни по мордах б"ют і здаєсі ще й палець зломали? :)))

    Перетасуйте тотой свободівський уряд, бо з нас кури будут сміятисі...

    А Зєлєнський ще може дати прикурити і Юлі, і Пеці, і Толіку з тотим Бойком. Во сі подивите ;)
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой, та то хахоль в Києві бив іншого...Ігорка з довгим волоссям,київського...забув ім'є. Львівшьких не бють,вони самі пальнуть в-леб! «Свободівця» Мірошниченка побив боєць АТО | Перший Соціальний
    Добре...
    О-о,ще троха Свободи до влади...А шо? Республіканчі ж! ;)

    яяяааар.jpg
     
    Останнє редагування: 28 гру 2018
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, Юрко, шляк вже з Фаріоншею - най вам буде. Але Ющенка виженіть, бо він вже раз оббрехавсі, най йде тепер напасіку...

    Якшо хочете, то десь пристройте тотого мера з Конотопа, бо він вроді би без кормушки лишився - десь я видів, шо він закликав перераховувати йому гроші, бо він буде боротися за нас. Але я не мав дрібних коло себе, а гривню в купі було трохи забагато, бо той мер може і пропити, шо нє?
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ігорку,в Свободі також є хлопи з грошима в кишене,але не з таким,як в Тягнибокових кулєг...що в жмене містяться.Такі грошенєта мають падлюки,типа КоломИйских,що Зелененьських і Тимошенських до влади пхають,жеби зі Сх.України та Хазарію зробити.Ви того хочете? Я ні !!!
    І шо дєлать? Отож!:punish:
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я то розумію, тому і буду за Кошулинського голосувати. Та й дивлюся - знайомі і родина тоже за нього, і Свободу думають знову до ВР вибирати. Бо без неї в парламенті бардак...
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну й добре...справимо День народження Стефкові і вперед! Свобода ще вперде масонам,жлобам,злодіям,прокурорам ,політичним курвам з ВР і всяким гнидам,що п'ють кров з Українців. А зобачите ще,що буде робитись після завтрашніх острих дій Трампа в Америці,який має тих всіх хитро-придуманих г'европейських массонів і про-ізраїльских американців-демократів...в-дупі! Вибачєйте! O,з кого Свобода братиме приклад!
    Ще зобачимо перестрашених демократів-злодіїв,що втікають хрін знає куди!
    Та то все вартує моцної катреняки
    ! 1172.jpg
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Націолісти і Свобода тіко дивляться,що сі робить по-світі...Такого довгого терпіння не мав ще ніхто після закінчення 1-ї Світової,хіба що ...Італія,аж поки їх нарід не зденервувався!
    дикий.jpg

    View: https://www.youtube.com/watch?v=ux1VkZgDyQY
     
    Останнє редагування: 28 гру 2018
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Нині День народження Людини - символа України що бореться!:bandera::uanew:

    Бандера 1.jpg
     
    Останнє редагування: 1 січ 2019
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, то вас так ще від минулої ночі тримає? о_О

    Шо ви пили???
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Щось не так,Ігорку? Куняк єм пив вірменшький...і шо? Про що йдеться? Чей в Стефка уродини!
    Пий!Пий!Пий! -
    водицю Свободи,
    з криниці Матусі,
    що кормить Всіx Нас.


    У Києві проходять марші націоналістів до ювілею Бандери
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я як побачив тото Пий!Пий!Пий!, Бий!Бий!Бий!, Вий!Вий!Вий!, та ще уявив собі, як воно би виглядало у виконанні якогось тягнибоківця, то аж сі троха настрашив... :blush:

    Я вже казав - тоті факельні марші мені не подобаються.

    Молебен в церкві чи десь біля пам"ятника - то інша справа.

    зі

    Бачу, там на марші з факелами Тягнибок з Кошулинським попереду йдуть. А вони яким боком до Бандери?
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Як яким боком? Грудьми до Стефка,дупою до всієї продажної сволоти.А шо? Для того і збираються на ті марші з факелами,жеби видно вночи Ху із Ху,о-о! З вилами,як самі видите,то ще не лазять...Ну й добре! Бандеровці мирні люди,і наш трамвай стоїть на запасному шляху... ві Львові!


    View: https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=DGB3nyDMNKA
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Юрко НОТОЦО, я знав одного учасника визвольних змагань, Муха Іван Степанович. І він мені трохи розказував про бандерівців.
    Він зовсім не був подібний на тотих Тягнибока і Кошулинського.

    Може хай теперішні тіпа націоналісти називають себе тягнибоківцями або кошулинцями?

    і ще одне

    во, новий допис прислали
    Мене цікавить виділена мною фраза.
    Що ви на це скажете?

    Руслан Кошулинський
    2 год ·
    Кожен Новий рік починається з уродин Степана Бандери. Великого українця, Провідника революції, яку судилося завершити нашому поколінню.

    «Революційне змагання, - зауважував Степан Андрійович, - це національна боротьба в площині духовності та культури, боротьба суспільно-політична й мілітарна, за повне знищення існуючого стану, його змісту, й за побудову цілком нового, під кожним оглядом кращого стану, який відповідає потребам і бажанням українського народу».

    Наше головне завдання у 2019 році - нарешті зреалізувати мрію Степана Бандери: військовим, дипломатичним, економічним й ідеологічним шляхами розвалити московську імперію, розділити поневолені нею народи на самостійні національні держави, знищити олігархію всередині України й нарешті дати українцям можливість бути господарями на своїй, Богом даній землі.
     
а де твій аватар? :)