Святослав Вакарчук

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 27 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук

    35 хв. ·
    Підсумовуючи #СиндромНасірова

    Доброго вечора.
    1. Я не коментував корупційну справу Насірова.

    2. В зрілому суспільстві при розгляді адміністративних позовів поняття суспільного та приватного інтересу мають бути збалансовані. Судді могли не виносити рішення взагалі, до рішення по корупційній справі. Це їхнє право.

    3. Перед зовнішньою загрозою ми маємо бути єдині й монолітні. Але закривати очі на кругову поруку в системі, ми не маємо права, бо вона вб’є нашу незалежність ще швидше, ніж зовнішній ворог. Так от, це рішення - удар з тилу.
    Не вступатиму в подальшу дискусію та зауважу - я патріот моєї держави і хочу щоб вона стала сильною, успішною та розвинутою. Я думаю про майбутнє моєї держави і вважаю, що перемога над зовнішньою загрозою неможлива без перемоги над загрозою внутрішньою.

    Замість того, щоб сперечатися, хто більше хоче добра своїй країні, я думаю варто об‘єднатися на обох фронтах.
    Боротися одночасно і з російською агресією, і з старою системою, що паразитує на кожному з нас. Тільки так досягнемо результату.

    (з відповідей в https://twitter.com/s_vakarchuk/status/1072924789382176769)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тільки я думаю, що там справа не так в судді, як в тих довбойобах, що доводять справи до суду. Ну не потрібні системі дуже розумні та професійні прокурори та менти, потрібні слухняні. А розумні та самостійні, може, на ту заплатню та умови не підуть.
    Адвокати заробляють пристойно - ось вам і відповідь, чому всі багаті злочинці виграють справи та відновлюються на роботі.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Всьо то фігня...

    "Є люди інтересу, а є люди принципу..." сказав великий Василь Сліпак.

    Зараз нами правлять люди інтересу, у них немає честі, гідності і порядності.
    Це ж капєц - занесли у ВР сумки з грішми для підкупу депутатів - де таке бачили?
    У облраді депутати прямо в залі діляться доларами - це ж капєц, повна деградація влади...
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так, Добродомов колись на передачі казав, що пропонують за голос від 200тис. гривень до півмільйона за важливі голосування.
    Так було завжди, тільки зараз війна і грошей нема - починають лізти до населення в кишеню. Ця тусовка під куполом дуже велика, як би їх вполовини? Добре хоч зараз є Запад, що дає піджопники для якого ускорення, бо з Росією що б було - страшно і подумати. Все усугубляється, хоч і була революція гідності.
    Найбільш продажні в залі були комуняки - свято місце не буває пусто - зараз там ляшківці. Не буде ляшківців - буде якась "воля народу". Дві партії найбільші оставити, щоб не більше за 150 і щоб це були юристи-профі, а не бізнесмени, яким ніколи там сидіти, і платити тільки за особисте голосування ...
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вакарчук відповів, чи готовий він до об’єднання із Зеленським
    Вакарчук сказав правильно.

    Але якщо перед виборами в ефір вийде кіно "Слуга народу", то тоті всі борди, прес-конференції, шоу, зустрічі і поїзки, до яких вдаються кандидати в президенти, будуть далеко десь. Голобородько буде в лідерах.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук

    8 год ·
    Ви знаєте цю пісню
    https://youtu.be/7Yv61tiXUaY

    А сьогодні у людини, якій вона присвячена народилася донька!
    "А ось вам і Різдвяне диво: у мого друга, героя Вадима Довгорука , який в лютому 2015 року дивом вижив під Дебальцевим, сьогодні народилась донька Соломія! Нехай живе щаслива і здорова! От і прийшла твоя весна, Вадиме! "


    View: https://youtu.be/7Yv61tiXUaY
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук
    Вчора о 11:55 ·
    «З Новим роком!
    Хочу побажати всім нам мудрості й терпіння – вони обов’язково знадобляться »

    Святослав Вакарчук


    View: https://www.facebook.com/sviatoslav.vakarchuk/videos/919775501745744/


    Славік вже шпарить як мольфар - він впевнений, що в кінці 2019 ріе принесе нам багато-багато перемог.
    А Де перемог? Над ким перемог? - взяв і не сказав...

    І ще бажає нам терпіння... Шось нове... :scratch_one-s_head:
    Ніхто не чув - може Вакарчук пішов в якісь кришнаїти?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Офіційно! Заява Святослава Вакарчука щодо участі у виборах Президента України 2019 року


    View: https://www.facebook.com/sviatoslav.vakarchuk/videos/607041663074189/

    зі

    ну всьо, Вакарчук мимо, тепер я буду голосувати за наступного в списку кандидата.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Андрій Садовий
    6 год ·
    Шаную позицію Святослава. Знаю, що він дуже серйозно ставиться до своїх політичних кроків.

    Моя пропозиція про об‘єднання зусиль на парламентські вибори є актуальною. Разом зможемо змінити обличчя української політики доволі швидко.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я теж шаную. Молодець! :)))
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук
    13 год ·
    #ТриУмовиКандидату Вони не є достатніми, але точно є необхідними.
    ***
    Всім привіт! Мене часто питають, що я думаю про того чи іншого кандидата в Президенти України.
    Я вже казав, що не маю планів підтримувати жодного з них, але як свідомий громадянин, свій вибір обов`язково зроблю.

    Важливими є не образи кандидатів, а цінності, які стоять за ними.
    Не гасла на білбордах, а конкретні дії.
    Не яскравість передвиборчих кампаній, а те як він поводить себе в реальному житті.

    Для того, щоб я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови (вони не є достатніми, але точно є необхідними):

    1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

    2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки.

    3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.

    Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід
    Пропоную вам використати ці три умови при виборі вашого кандидата і якщо ви підтримуєте їх, то поділіться ними зі своїми близькими, рідними, друзями, колегами.

    Пам’ятаймо, ми обираємо не месію, не чарівника, не супергероя; ми обираємо людину. Людину, яка має відстоювати наші цінності і наші інтереси.
    Зробімо свій вибір відповідально!
    **********
    Підтримуєте ці умови, які не є достатніми, але точно є необхідними? Ставте хештег #ТриУмовиКандидату та діліться ними.


    View: https://www.facebook.com/sviatoslav.vakarchuk/videos/463336394203573/
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Митрополит Епіфаній зустрівся з українським музикантом Святославом Вакарчуком

    14 лютого 2019 р. Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів зустріч з українським музикантом, лідером рок-гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком.

    На початку зустрічі пан Святослав привітав Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з визначними подіями в житті Української Церкви і держави, зокрема з об’єднанням гілок українського православ‘я в єдину Помісну Церкву, отриманням Томосу та з інтронізацією Предстоятеля.

    Протягом зустрічі йшлося про подальші кроки як Церкви, так і суспільства й держави в утвердженні незалежності, гарантуванні прав і свобод людини. Було обговорено шляхи досягнення миру в Україні. Святослав Вакарчук зауважив, що вагому роль в цьому процесі відіграє голос Церкви. Митрополит Епіфаній в свою чергу підкреслив унікальну роль української культури, музики й пісень, які повинні не лише розважати, але і служити добрій справі утвердження серед аудиторії правильних моральних орієнтирів.

    Зустріч пройшла в робочому кабінеті митрополита, спілкування проходило у теплій і приємній атмосфері.

    Митрополит Епіфаній подякував пану Святославу Вакарчуку за візит, після чого сторони обмінялися подарунками і взаємними словами підтримки.

    [​IMG]
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. temni chasy

    temni chasy New Member

    Садовий це юденрат,який веде нас до загибелі,до поглинання,до 3 московської навали і геноциду.До сих пір в істериці кусає Петра і лиже дупу зебілу.Що вони,ці гриценки і садові знають такого,щоне знаємо ми?Невже справи настільки погані?Вакарчук,чи не час тобі стати лідером тут на Галичині,і обєднати навколо себе всіх патріотів,бо ми перед навалою Чінгісхана
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @temni chasy, прошу пана, а чо не вітаєтеся з форумлянами?
    Чи може ви кацап? Чи хахол? Чи звичайне бидло?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук
    5 квітня о 21:21 ·
    #ВимагаюЗмісту
    Всі говорять про вибори Президента України. Градус цього обговорення зашкалює. Здавалося б, це добре: українці активно думають про власне майбутнє і майбутнє своєї держави.

    Але давайте розберемось, про що ж насправді всі говорять?
    Будуть дебати чи не будуть. Де вони відбудуться. Хто їх буде модерувати. Хто, які аналізи при цьому має здавати. Хіба це ті речі, які справді дозволять нам зробити усвідомлений вибір?

    І так відбувається протягом всієї президентської кампанії: зміст підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебен проти серіалу.

    Я, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в Президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права.
    Яка в того чи іншого кандидата в Президенти програма реформування судової системи?
    Як вони збираються повертати додому наших військовополонених та політичних в’язнів, які перебувають зараз в російських тюрмах?
    Яким чином вони збираються повертати окуповані Крим, Донбас?
    Як їх повноваження та політичний капітал вони використають для того, щоб замінити корупцію рівними правилами для всіх?
    І, нарешті, яким вони бачать майбутнє української армії і які конкретні шляхи для впровадження такого бачення?
    Я хотів би знати це!

    Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст – формою. Вимагайте в кандидатів в Президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років? І якими є конкретні шляхи реалізації цього бачення.

    Зміст важливіший, ніж форма.
    #ВимагаюЗмісту

    View: https://www.facebook.com/sviatoslav.vakarchuk/videos/2106343302990022/
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)