Святослав Вакарчук

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 27 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Тупо Тупо x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Такому чуду "советчик", который на прикормке у Коболева, скажет "газ для населения должен стоит 15000 гривен за м3" и этот не глядя подмахнёт закон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук
    12 год ·
    Ми наймолодші та найзавзятіші! І ми йдемо до Ради, щоб змінити стару політику на нову!

    Зараз розповім вам трішки про частину нашох крутої команди: Ustinova Alexandra, Ярослав Железняк, Volodymyr Tsabal, Alina Sviderska, @Ivan Prymachenko, усі ви дуже круті

    #НоваПолітика



    ]View: https://www.facebook.com/sviatoslav.vakarchuk/videos/496244061160501/?__xts__[0]
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Тупо Тупо x 2
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Тупо Тупо x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Голос
    17 хв. ·
    «Кожного разу, коли бачу людей, які знову збираються йти в органи законодавчої влади, я думаю: Пацани, а чому у вас має вийти саме зараз?! У вас же не виходило три-чотири каденції поспіль!», — записали для вас інтерв’ю із нашим Сергієм Притулою.

    ...................


    Сергій Притула: "Я б не хотів, щоб ми відкотились в Україну шестирічної давнини"


    Чому Притула йде в політику? Про рідний Тернопіль, сім'ю і катамарани:) Про гастролі артистів в Росії, про оновлення влади і політиків, про компроміси та багато іншого в інтерв'ю члена партії "Голос" і відомого шоумена Сергія Притули.


    View: https://youtu.be/odZAOt1Yekk
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Голос
    10 хв. ·
    Якщо енергія змін має ім’я, то це Yulia Klymenko. Знайомтесь — голова партії «Голос», успішна бізнес-леді і щаслива мама шістьох дітей, яка встигає давати раду усім викликам і завданням!

    Юлія має значний практичний досвід в управлінні великими організаціями у державному та приватному секторах. Після Революції Гідності у 2015 - 2016 роках працювала в уряді на посаді заступника Міністра економіки.


    ]View: https://www.facebook.com/GolosZmin/videos/2398259753567970/?__xts__[0]
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. prius

    prius Well-Known Member

    Голосуйте за паскуду
    188AE108-E6F7-46BF-BFF0-54BE125DA346.png
     
  19. Мих, Prius, не годуйте троля. Крім індуського барана тут ніхто не постить. Хай постить і тішиться на самоті.
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Він вже в бані
     
а де твій аватар? :)