Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зануда

    Зануда така зануда

    А я думаю, що тут проблема у іншому. Простіше всім роздати святе письмо і відмінити всі обряди. Читайте, розумійте дослівно, вірте, але не практикуйте, бо то є все вигадки конфесій. Всєм спасіба, всє свабодни(с)?
    Як можна вірити у Христа, але відкидати його Церкву?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    цікава думка)))
     
  3. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Бо віра і релігія це різні речі. Віра у душі людини, а релігія у словах священника. Мені наприклад для віри не обов*язково потрібна релігія.
     
  4. Зануда

    Зануда така зануда

    А можна конкретизувати? Як виражається ваша віра, на чому вона полягає, з чого черпає свій ріст і розвиток?
     
  5. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Я вірю що Бог є і що він єдиний для усіх і усьго у всесвіті. Віра у мене в душі, а те в чому вона полягає і з чого розвивається це вже релігійні поняття :) . Я прошу Бога про допомогу коли потребую, та дякую йому коли у мене все добре.
    А всі релігії і атрибути релігій зайві і шкідливі для віри (на мій погляд). Навіщо людям ділитися і називати Бога по різному, тим самим провокувати війни і створювати умови для збагачення деяких особистостей.
    Тільки не сприймайте це моє бачення за своєрідну релігію, створену мною :)))
     
  6. Зануда

    Зануда така зануда

    А вірите у те, що Бог віддав свого єдинородного Сина на смерть, щоб кожний, хто у Нього повірить не вмирав, але мав життя вічне?
     
  7. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    А власне так воно і є. Кожна висловлена думка набуває форми. Якщо форма не збігається з вже існуючими - маємо нову своєрідну форму.
     
  8. Аналогічно і у мене.

    Це християнське бачення Бога.
     
  9. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Я вірю у єдину для всього "вищу силу". А наведений вами приклад це варіант однієї з релігій. Всі ж люди на Землі ходять під одним Богом (за Біблією, за Кораном...). Але в ісламі чи буддизмі немає єдинородного Сина Божого. Тоді чому одна з релігій має бути правильною, а всі інші "невірними", "гяурами" і т.п. От як на вашу думку, наприклад Будда існує, чи всі буддисти невірні, бо не вірять в Ісуса?

    Тоді дуже прошу всіх не сприймати сказане мною близько до серця :)
    Ні в якому випадку не хочу бути творцем нової релігії, новим Мартіном Лютером :)))
     
    Останнє редагування модератором: 2 чер 2009
  10. Я теж.....
     
  11. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member


    путаєте-цей варіант це істина. , а вам проще просто вірити і нічого не робити для духовного наповнення?.
    но не забувайте , що віра без діл мертва, і діла без віри мертві, як тіло без духу мертве.

    і я роблю висновок, що ви ні з ісламом не розібрались, ні з будизмом , ні зхристиянством.... хм....
     
    Останнє редагування: 2 чер 2009
  12. Ви не зрозуміли. Ми з Андрієм віримо в Бога як у єдину вищу силу, а не на основі якоїсь релігії. Особисто я вважаю, що ця вища сила одна, а різні релігії по-різному інтерпретують її. І все.
     
  13. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    а якже ви хочете спастись? яким чином ви хочете бути в раю? ваші дії?

    що треба робити , щоб після смерті , щось було? ну скажем життя якесь..??

    і у якій релігії ( я взагалі то надаю перевагу слову "віросповідання") Бог є Творцем неба і землі крім християнської, часом не знаєте , є ще такі релігії?


    за Будизм не розказуйте, Індію відкиньте, бо вних корови, щурі, слони священні.... не треба.....)))) щоб час не марнувати...
    реінкарнація тоже примітив...

    чи вам підходить ПРОСТО ВІРИТИ і при тому двіжувати на модних тусовках("...відпочинок..") ,курити ("..та майже всі курять..") , випивати("трошки можна, я ж ненапиваюсь..."), обманювати( "..так я ж для добра..."),
    можливо матюкатися(."...ну інколи неможливо інакше слово підібрати..."), заздрити(".. треба тянутись до кращого..",
    ненавидіти( "..а за що любити..."), і при цьому після смерті опинитись десь в дуже хорошому місці???
    а не залайтове життя ви собі придумали?))))
     
    Останнє редагування: 2 чер 2009
  14. Це християнська концепція. Я роблю вчинки, які вважаю праведними, і які більшість релігій вважають праведними.

    Язичницькі.

    Життя після смерті може існувати, приміром, тому свідчать люди, які пережили клінічну смерть, але це науково не доведено.
     
  15. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    ви не навсе відповіли


    «Вера же есть осуществление ожидаемого, и уверенность в невидимом» (Евр. 11:1)

    а ви хочете фактів доказів...

    Мы ходим верою, а не видением". (2-е Коринфянам 5:7)

    "Праведный верою жив будет". (Рим.1:17.)

    Матв. 12:39
    Но Он сказал им в ответ: род лукавый и прелюбодейный ищет знамения; и знамение не дастся ему, кроме знамения Ионы пророка;


    і пора б оприділитись, бо віра в "вищу силу" це як на мене неконкретність, ви ж не в "садочку")))) доросла студентка, розберітся, чи ви думаєте, що Бог настільки примітивний, що не поставив певних умов, щоб після смерті щось було...і ви в тому брали участь...


    Божого благословіння!! Вірю що ви розберетесь.
     
    Останнє редагування модератором: 2 чер 2009
  16. Levko

    Levko Well-Known Member


    Не ображайтеся, але цими фразами Ви, просто, виправдовуєте своє невірство...
    Насправді ні в якого Бога Ви не вірите...,:sad:нажаль
     
  17. Ці умови - ознаки РЕЛІГІЇ, а не ВІРИ. Можна бігати щодня в церкву і бити поклони, але не вірити.

    Хто вам дав право так говорити? Бог - це Всесвіт, він керує і відає усім. А хто ж тоді створив світ? Дядя Петя? Просто у різних релігій різні підходи щодо цього. А Бог один. Це моя особиста думка.
     
  18. Зануда

    Зануда така зануда

    Це велика рідкість, щоб невіруюча людина часто відвідувала храм з метою активного практикування ритуалів. А от декларації в стилі "вірю, але до церкви принципово не ходжу" роблять переважно ті, які насправді не вірять, а лише думають, що вірять у якусь вищк силу невизначеного типу.
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Але зовсім нерідкість, коли люди ходять до церкви не для себе внутрішньо, а чисто зовнішньо, для галочки так би мовити)
     
  20. Бог у мене в душі, а не в церкві.

    Ви все судите з точки зору християнства. І ви не в праві визначати, хто вірить, а хто ні. Я рідко ходжу до церкви, бо вважаю, що церкви створюються переважно для банального збагачення і мають невеликий зв'язок з вірою.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)