Стоматологія

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irinkakos, 12 лип 2018.

 1. Irinkakos

  Irinkakos New Member

  Шукаю гарного стоматолога для дитини. Вона дуже боїться лікарів. В зубки вже треба полікувати. Та і брекети були б не зайвими..
   
 2. Mikhajlukdima

  Mikhajlukdima New Member

 3. Judith

  Judith миється в бані

  Так в якому ж місті вам треба стоматолог?
   
 4. alokka

  alokka миється в бані

  Я дочке ставила брекеты в Киевской стоматологии skyclinic website , на моё удивление всё прошло благополучно, дочка вообще очень боится врачей, а тут детский доктор быстро нашел подход к ребенку и тихо-мирно поставили брекеты. Нас еще пригласили на регулярные бесплатные осмотры, в общем клиника хорошая, решила и себе у них лечить зубы.
   
 5. dianina

  dianina миється в бані

  Мы тоже ищем где б хорошего ортодонта найти
   
 6. VikkiYa

  VikkiYa миється в бані

  Мы обращаемся в клинику Люми-Дент lumident.kiev.ua/services/ortodont там хорошие врачи и дочке нравится, к тому же она не боится на прием ходить , и зубки ровнее стали.
   
 7. Cristie

  Cristie New Member

  Я доверяю только - Богомольца, отличные специалисты.
   
 8. Olegik

  Olegik Member

  Дивне питання на міському форумі.
  Особисто я лікуюсь у клініці Безвушко, там надають якісні стоматологічні послуги у Львові https://elvirabezvushko.com.ua/ Вперше сюди звернувся, коли було потрібне невідкладне лікування пародонтиту. Лікуванням займалась Світлана Олексіївна. Запалення вилкували швидко. Сподобалось ставлення до пацієнтів та професійний підхід. Зараз мій племінник лікується тут, тільки у Безвушко. Також все ОК. Йому поставили брекети, і проблему з прикусом майже вирішено, через місяць вже будуть знімати систему.
   
 9. kotyuk

  kotyuk Member

  Якщо вам пощастило знайти гарного лікаря будь-якої спеціальності, треба триматись за нього, бо гарних лікарів , дійсно, мало. Я сам, як лікар ортопед-травматолог, у деяких спеціальностях не маю до кого звернутись/направити пацієнта, бо не знаю спеціаліста, якому міг би довіритись, бо знаю як навчались/працюють деякі мої коллеги. Рівень підготовки сьогодні (а , можливо, і раніше) досить низький. Лише невеликий відсоток студентів намагаються чомусь навчитись. І ті, хто не навчився в університеті, рідко стають гарними лікарями, щоб в народі не казали. Вони не вміють продовжувати вчитись і після університету. Ще більше стикаєшься з цією проблемою, коли намагаєшься знайти лікарів/медичних сестер для приватної фірми. У нас з дружиною приватна стоматологія в Києві. Тож, якщо комусь потрібна допомога/консультація оротдонта чи стоматолога іншої спеціальності в Києві, запрошуємо. Також запрошуємо на роботу медичних сестер/асистентів стоматолога/лікарів-стоматологів (окрім хірургічної та дитячої стоматології) - з досвідом роботи або середнім балом 4,5 і вище.
  https://orthoirina.wixsite.com/homedent
   
 10. AlexVelitov

  AlexVelitov New Member

  На ваш вопрос про стоматологии уже ответили, но могу вам порекомендовать один отличный сайт с различными средствами гигиены для зубов и рта. Вот например ополаскиватель для рта Ополаскиватели для полости рта, листерин купить, цена в Украине . Цены хорошие и ассортимент большой. Ведь лучше, проще и дешевле следить за своими зубами, чем их чинить постоянно.
   
 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  А на маєш...
  Різонуло око дієслово чинить
  Зуби
  і чинить )))

  То яка нація, національність чи там народність може таке сказанути?

  @medwedo berlogsoni, підійдіть, будь ласка, до питання з точки зору поліглота і лінгвіста
  Бо ж цікаво, шо нє?;

  Значение слова ЧИНИТЬ. Что такое ЧИНИТЬ?
   
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Російське слово "чинить" тут цілком доречне. Є слово "починка". "Отдал сапоги в починку". В українську мову глибоко проникло і вкоренилося іноземне "ремонтувати" (однокорінне слово - монтаж, тобто складання, побудова. Ремонтувати - повторно зібрати докупи).
  Слово "чинити" в розумінні "полагодити" в українській мові не вживається. Зате вживається в дещо іншому розумінні в західноукраїнських діалектах. "Вчора чинив-им одну жону". (За чистоту цього виразу в філологічному плані не ручаюся, бо західні говірки глибоко не знаю, але про що мова - зрозуміло).
  Тому західнякам слово "чинити" навіває дещо інші асоціації.
  В російській мові слово "чиновник" широко використовується. Є слова "зачинщик" - той, хто починає щось робити. До речі, слово "почин" також із коренем "чин" - "робота"

  Десь так.
   
 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Йой, нема ради з тими ліневістами-поліглотами...)
  До чого тут монтаж, "чиновник" і "зачинщик"?

  Я завжди вважав, що зуби лікують /лечат рус./, а не лагодять /чинят рус./ :)))

  От тому і стало цікаво - що ж то за @AlexVelitov , котрий так своєрідно складає слова в речення?
  Може він також поліглот? :scratch_one-s_head:

  Ну та менше з тим...
  Він, цей @AlexVelitov, мабуть все одно більше не прийде;

   
 14. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Слово "лікувати" - нейтральне по змісту. А слово "лагодити" - зрозуміле по змісту. Близьке до нейтрального, але дещо описове.
  Перше, що спало на думку. Слово "баранка" в розумінні "руль". Можна довго переконувати, що "баранка" - це маленький бублик, що не має нічого спільного з вузлом керування автомобілем.
  Так і тут. "Чинить" було сказано, на мою думку, дещо з іронічним відтінком, на противагу догляду за зубами. "Чинить" значить, свердлити, заліплювати всілякими штукатурками, ставити коронки, мости...
  Лікувати - це більше стосується до вживання ліків, отримання уколів, полоскання всілякі.
  А які то ліки - молоток, зубило, кліщі, болгарки (мікро), свердла, а для мостів-протезів - електрозварка, обробка шліфуванням металу, анодування?
  У стільця ніжку замінили, що зламалася. У роті замінили зуб на пластмасовий. Ремонт і в тому, і в іншому випадку.
  Не відволікайте на дурниці.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 15. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  Коли в листопаді минулого року я поїхав до лікарні на витягування заліза, то став свідком розмови між лікарем і пацієнтом з сусідньої палати (а цей лікар, до речі, за рік до цього мене збирав-зшивав). Так от, лікар зайшов до пацієнта за день до операції і каже: "Ну що, завтра на ремонт готовий?":)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)