Стоматологія

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irinkakos, 12 лип 2018.

  1. Irinkakos

    Irinkakos New Member

    Шукаю гарного стоматолога для дитини. Вона дуже боїться лікарів. В зубки вже треба полікувати. Та і брекети були б не зайвими..
     
  2. Mikhajlukdima

    Mikhajlukdima New Member

  3. Judith

    Judith миється в бані

    Так в якому ж місті вам треба стоматолог?
     
  4. dianina

    dianina миється в бані

    Мы тоже ищем где б хорошего ортодонта найти
     
  5. Cristie

    Cristie New Member

    Я доверяю только - Богомольца, отличные специалисты.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...
    Різонуло око дієслово чинить
    Зуби
    і чинить )))

    То яка нація, національність чи там народність може таке сказанути?

    @medwedo berlogsoni, підійдіть, будь ласка, до питання з точки зору поліглота і лінгвіста
    Бо ж цікаво, шо нє?;

    Значение слова ЧИНИТЬ. Что такое ЧИНИТЬ?
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Російське слово "чинить" тут цілком доречне. Є слово "починка". "Отдал сапоги в починку". В українську мову глибоко проникло і вкоренилося іноземне "ремонтувати" (однокорінне слово - монтаж, тобто складання, побудова. Ремонтувати - повторно зібрати докупи).
    Слово "чинити" в розумінні "полагодити" в українській мові не вживається. Зате вживається в дещо іншому розумінні в західноукраїнських діалектах. "Вчора чинив-им одну жону". (За чистоту цього виразу в філологічному плані не ручаюся, бо західні говірки глибоко не знаю, але про що мова - зрозуміло).
    Тому західнякам слово "чинити" навіває дещо інші асоціації.
    В російській мові слово "чиновник" широко використовується. Є слова "зачинщик" - той, хто починає щось робити. До речі, слово "почин" також із коренем "чин" - "робота"

    Десь так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, нема ради з тими ліневістами-поліглотами...)
    До чого тут монтаж, "чиновник" і "зачинщик"?

    Я завжди вважав, що зуби лікують /лечат рус./, а не лагодять /чинят рус./ :)))

    От тому і стало цікаво - що ж то за @AlexVelitov , котрий так своєрідно складає слова в речення?
    Може він також поліглот? :scratch_one-s_head:

    Ну та менше з тим...
    Він, цей @AlexVelitov, мабуть все одно більше не прийде;

     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Слово "лікувати" - нейтральне по змісту. А слово "лагодити" - зрозуміле по змісту. Близьке до нейтрального, але дещо описове.
    Перше, що спало на думку. Слово "баранка" в розумінні "руль". Можна довго переконувати, що "баранка" - це маленький бублик, що не має нічого спільного з вузлом керування автомобілем.
    Так і тут. "Чинить" було сказано, на мою думку, дещо з іронічним відтінком, на противагу догляду за зубами. "Чинить" значить, свердлити, заліплювати всілякими штукатурками, ставити коронки, мости...
    Лікувати - це більше стосується до вживання ліків, отримання уколів, полоскання всілякі.
    А які то ліки - молоток, зубило, кліщі, болгарки (мікро), свердла, а для мостів-протезів - електрозварка, обробка шліфуванням металу, анодування?
    У стільця ніжку замінили, що зламалася. У роті замінили зуб на пластмасовий. Ремонт і в тому, і в іншому випадку.
    Не відволікайте на дурниці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Коли в листопаді минулого року я поїхав до лікарні на витягування заліза, то став свідком розмови між лікарем і пацієнтом з сусідньої палати (а цей лікар, до речі, за рік до цього мене збирав-зшивав). Так от, лікар зайшов до пацієнта за день до операції і каже: "Ну що, завтра на ремонт готовий?":)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    шукайте нормального ортодонта для консультації первинної. Якщо є зауваження у першого, то краще вже до кількох сходити і розуміти серйозність ситуації з зубами
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Ну що можу сказати, коли приїжджав до Херсону, то пломбував 2 зуби у I-Dent. Персонал виявився наподив привітливий, а ознайомився заздалегідь з цінами тут I-dent - стоматология в Херсоне для всей семьи . Тож залишився задоволений послугами стоматологів, в наступний раз звернусь до них ще раз, якщо будуть турбувати зуби.
     
  16. MamaNiko

    MamaNiko New Member

    Ранній карієс молочних зубів у дітей може бути важко виявити, навіть для стоматолога. https://mamadentist.com/likuvannya-kariyesu-molochnix-zubiv/Наприклад, біла пляма на зубі, яка свідчить про початковий карієс, може бути непомітною. Для виявлення такого карієсу потрібно провести досить тривалий час у стоматологічному кріслі, підсушити зуби та дати їм пробути без слини протягом 10-15 секунд.
     
  17. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Стоматологічні послуги зараз добре в ціні виросли....
     
  18. Marila

    Marila Member

    Ну а что вы хотели??? Меня это уже и не удивляет совсем.... Всё выросло в цене и медицину это не могло обойти стороной.... У меня сестра своему сыну ставила металлические брекеты в Киеве , так заплатила ровно такую цену, которую у нас во львовских стоматологиях просят. Я думала, что будет дороже....
     
  19. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Ну да. Наверное по-другому и быть не может. И тут важен ещё и комплексный подход. Важно пройти диагностику зубов тщательно чтоб врач понимал полный объём предстоящей работы. У меня вот брат в городе Днепр живёт, так он делал панорамный снимок челюсти https://socclinik.com/ru/service/diagnostics/ . И по результатам такого снимка врач планировал вс лечение.
     
а де твій аватар? :)