СТО у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Курт_Кобейн, 11 січ 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Залишати авто на автосервісі без особистого нагляду це дуже великий ризик. Наші майстри то суцільний цвірінь... нема слів, одні вислови... Це не лише непрофесійні, але й непорядні люди. Контролювати треба все, а якщо ремонт такий, що треба все-таки лишити машину на кілька днів, то тільки туди, де багаторазово перевірені майстри, а ще краще шоб якісь знайомі були. Часто бувають випадки шо майстри катаються на тих машинах і ламають їх, а то й взагалі попадають в ДТП. Наш Форест може розказати таку історію із власного досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Порадьте, де пожна зробити якісну компдіагностику ходової частини?Авто-Опель Вектра.
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ай-йай-йай ;) :)

    що розуміє
    ться під комп діагностикою? Сходження зробити? Їдьте на академіка Підстригача бічна Наукової, нижче за ювеліркою 100 м)
    упс, забув, там СТО БОШсервіс називається :)
     
    Останнє редагування: 22 вер 2010
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я колись чув, шо комп діагностика це спеціальний стенд, на якому визначають степінь зношення амортизаторів. В результаті вам кажуть наприклад амортизатори зношені на 40%.

    Знаю точно, шо таке роблять на Алексі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    От я йому так і сказала зразу, що треба в Picasso запитати:)
    Насправді після того"ремонту" Максим хоче, щоб зробили діагностику і порвняти ЩО зроблено, а за що просто здерті гроші.Як я зрозуміла, то не тільки развал-сходження, а повна діагностика
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ой. А в мене протилежне враження. Є там майстри, але попадали і на тих в кого криві руки. Ну і ціни в них були не дуже помірними. Я один раз приїхав зі знайомим, який купив перше своє авто. Понарозказували йому що треба міняти, що він аж за голову взявся. Я стояв біля авто і бачив що і як діагностували. На запитання що робити я порадив не міняти все озвучене (в т.ч. 4 підшипники ступиць), а лише дещо з дрібниць. І, о диво, машина відїздила без їхніх замін ще багато кілометрів, а з тими підшипниками так і продалась через три роки.

    а це тоді що? -
    Богдан з Валєрою не беруться? ;)
    Там зараз в них появився моторист, але щось не дуже відкликаються про нього. Колись з Солонки відправляли до дизелистів біля кільцевої (р-н іподрому). Маю старий тел 0981314960 Володя (якщо модератори порахують за рекламу і затруть, то кину в ПП)

    Стандартна процедура майже всіх кузовщиків. Але... на вул Газовій є кузовщики (фірма), робота і відношення яких мені дуже подобаються. Правда ціни в них не найдешевші, але на роботу любо глянути. Уже не раз переконувався

    ---------- Додано в 11:41 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    умгу. На БошСервісі теж є тоті штуки :) + перевіряють гальма і всяку всячину, а потім видають роздрукований листочок з усіма даними

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

    Ну по кузовних роботах там навряд чи щось скажуть, а по всьому решта то напевно. Якщо є притензії до кузовних робіт і буде можливість віддерти назад трохи грошей то скоріше всього прийдеться їхати на Газову і доробити/переробити
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    По кузовних питань немає.А от по ходовій...
    Так куди ж все таки звернутись?
     
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ходову діагностують там де я писав. Гальма, стійки, сходження будуть "на компах". Сайлент-блоки, шарові, ричаги оглядають на підйомнику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zorbin

    zorbin New Member

    Всім привіт.
    От захотілось і з Вами поділитись автосервісом на якому я постійно обслуговую свою італійську подругу =) Роблять хлопці там швидко і ціни досить помірні. Знаходиться він на вул. Хуторівка - маю надію, що хоч комусь ця інфа допоможе вирішити його проблеми з авто ;)
     
  10. tino

    tino New Member

    Чув, що сервіс хонди знаходиться на сервісі ніссана. Як ставляться до хондівців там?
     
  11. Zadarom

    Zadarom New Member

    Недавно мав пригоди з хондою, влетів в яму на трасі. І машина заглохла Привезли мене на той сервіс евакуатором. Яке було моє здивування, коли за розблокування машини (виявилося від удару заблокувався клапан подачі пального) з мене нічого не взяли. А на час поки розбиралися пригостили кавою.
    Мій висновок 5 +
     
  12. solokia

    solokia Member

    Я обслуговуюся на "СТО КБ" на Сахарова за "Фуршетом". роблять швидко, якісно, ставлення супер. А коли ще була гарантійне обслуговування на "Діаманті" - то жах, намахують на кожному кроці. Продали мені нову машину з заклеєним колесом, з поганим акумулятором, ледве новий в них видерла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. minister

    minister Member

    підкажіть, будь ласка, де можна відрегулювати світло фар на стенді? (варіант: сам перед стіною не підходить) дякую.
     
  14. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    А де можна запаяти жигулівський радіатор? Наразі гугл і всі усні джерела наводять на "зелену браму на Садовій". Хтось знає, що то за місце, чи може є якісь інші? Радіатор сльозить у погано доступному місці вгорі. Літом на воді то не було проблемою, а от тосол постійно доливати вже трохи не тойвово...
     
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    на Підстригача (бічна Наукової) "Бош Сервіс" . Собі регулював там. Скільки коштує, не пригадаю. Можу завтра передзвонити уточнити при потребі.

    кхе-кхе.. :) який саме? Вони різні бувають. Стоп-лііік не допомагає? Підказка- може простіше передавити соту?
    Ще одна підказка, мають ремонтувати ті, хто займається авто-кондиціонерами
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я вже понад два роки обслуговуюся в Городку.
    Там є така СТО "Комфорт", ось вона на гуглокарті http://goo.gl/maps/N3goK
    Про "прийом" домовляюся телефоном, тобто в чергах гаяти час не потрібно.
    Ремонтують ходову, двигун, КПП, міняють мастила, ремені, роблять розвал-сходження, є шиномонтаж, минулого року придбали стенд для регулювання світла фар. Тут же свій магазин автозапчастин. Придбані тут запчастини встановлюють зі знижкою, а деякі з гарантією, як наприклад амортизатори.

    Із мінусів:

    1. не у Львові. Тобто якщо ви хочете лишити авто, то назад довго добиратися. Я коли знав, що авто доведеться лишити, кидав в багажник ровер, вертався додому своїм ходом (на Личаківську виходить 30 км), приємне з корисним :) Наступного дня ровером їхав в Городок.
    2. нема автоелектрика

    Із плюсів.

    1. Швидкий доїзд гарною дорогою
    2. Гуманні ціни
    3. Чисті приміщення і майстри, просторий вимощений плиткою майданчик
    4. Магазин запчатин, не потрібно шукати деталі по магазинах, більшість основних замінників тут є в наявності.
    5. Кімната клієнта, де можна займатися своїми справами, поки майстри крутять гайки (можу навіть підказати пароль на їхній вайфай :gamer:)

    Рекомендую
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ремонтують любе? тобто незалежно від марки авто?
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Того вже не скажу. Мабуть залежить, що треба робити. Спеціалізуються на ВАГах (VW, Audi, Seat, Skoda), але я там бачив на підйомнику різну екзотику, навіть Порше 911 :)

    За моїм лінком є телефон, можете уточнити
     
  19. staruymaks

    staruymaks New Member

    СТО "ЛЮБЕ" ЛЬВІВ вул.Стрийська 195

    Привіт усім . Хто робив ремонт авто після дтп. на сто "любе" через страхову компанію "глобус". підскажіть будьласка чи варта звязуватись з ними як швидко проводиться ремонт авто і взагальному яка ваша оцінка ,буду дуже Вам вдячний за відповідь.
     
  20. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Є 2 моменти:
    1) страхова не завжди рекмендує справді якісний сервіс, бо існує таке поняття як відкати :)\
    2) є 2 позитивних відгуки про сто тут
    http://car-city.info/catalog_sto/sto_quot_lyubequot__821.htm
     
а де твій аватар? :)