СС "ГАЛИЧИНА"

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Саша Львовский, 13 тра 2007.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    * Читати УПА
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І постити про УПА рекомендую у відповідну гілку.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2012
    • Подобається Подобається x 1
  3. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - А мені чхати що він там скаже... Я як думав так і буду думати, і ніякий бовдур зі своїми словами мені це не заважатиме робити.. ха ха
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ніхто і не сумнівався... Тільки термін Ви підібрали неправильний... Не думати, а якось інакше... Не можу підібрати відповідний медичний термін...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    У кого улица героев УПА...
    У кого улица Дыбенко...
    А такие бабки заработать можно было бы, Дыбенко против кого-то из УПА!
    Только такое лайно - политика не ваша и не наша. Не люблю ботинки лишний раз мыть...
    Интересно, закрой кто-то умный эту тему, кто-нибудь из постоянных пользователей захотел бы ее реанимировать?...
     
  6. Ваше УПА - кусок гавна, сборище выродков
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    зато напевно добряче такого біосміття як ви порізали свого часу, що вам аж досі болить
     
  8. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    народ хто німецьку знає-чому дивізії СС з германських народів називались наприклад 6th SS-Gebirgs Division Nord а ненімецькі були 14th waffen Grenadier division der SS або 20th waffen grenadier division der SS.Тобто чому там СС спереду а в інших ззаду і через дер
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я німецької не знаю, але гадаю, що дехто Вам дасть логічне поясненння цьому феномену: - українці в дивізії СС-"Галичина", мали в дупі ту СС ,от і писали її ззаду, щоби німець чотко знав своє місце на землі Донцова і Липи.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    :biggrin: Все-таки, пане Василю, українець часом проступає з-під вашої маски нацюка і правда проривається назовні :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Правда хорошо видна в тексте присяги -
    Німецький текст присяги СС-Добровольця (SS Freiwillige):
    "Ich schwöre bei Gott diesen heiligen Eid, dass ich im Kampf gegen den Bolschewismus dem Obersten Befehlshaber der deutschen Wehrmacht, Adolf Hitler umbedingten Gehorsam leisten und als tapferer Soldat bereit sein will, jederzeit für diesen Eid mein Leben einzusetzen."
    Український переклад: "Я присягаю перед Богом цією святою клятвою, що в боротьбі проти большевизму буду беззастережно слухатись найвищого воєначальника німецького вермахту Адольфа Гітлера і хочу як відважний солдат посвятити своє життя постійному виконанню цієї клятви."


    "Украинская дивизя", говорите? :haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kym

    kym Well-Known Member

    Большевики так заляли кровью україну що як би був Чінгіз хан то і з ним у спілці проти большевиків би воювали... так що читайте акцент спочатку в не в кінці. І не видно з тексту слів на вірність німцям.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не у спілці. А чужими руками...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тому що підпорядкування вторинне. Німці самі відповідальні участки фронту лиш своїм військам довіряли. Насправді СС (Ваффен СС зокрема) - це були елітні штурмові частини, не для того, щоб селян вішати, а для самої важкої роботи. Де не справлялася просто піхота, туди вводили Ваффен СС і вони там давали раду, хоч здавалося що вже зробити ніц не можливо. Особливо на Східному фронті. Відповідно до смерті в них не було відчуття, ні до своєї, ні до чужої, звідси стільки фактів військових злочинів.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Яскравий приклад - Броди.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    видно що ніхто не знає але кожен 5 копійок вставив щоб відмітитись
     
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Це не моя влюблена гілка, але коли прочитал останні пости ....

    Ця семантика і навряд чи мае відношення до нацйональності - ІМХО радше до часу формування, або часу зарахування як СС або просто так.
    Хорватська і нідерландська були названі мов по "німецькому", але німецька стрілців гірських (24.Waffen-Gebirgs-(Karstjager) Division der SS) вже так фк "ненімецьки"

    А чому "дер" ?
    тому що SS = die Schutzstaffeln, Genitiv від die = der. (engl. "of SS" )
    В принципі, граматично це 2 ідентичні форми в німецької.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Дякую Агатону.Може то просто в моїй книзі така різниця але там назви всіх дивізій СС по роках(наприклад назва Галичини змінювалась 4 рази) і після 1944 всі негерманські дивізії мають це дер
     
  19. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ю уелькам, сэр :)

    Німці фактично так оті назви давали. Теж так бачив, хрча не звернул увагі. Ось просто мені здавалося, що манєра така, стиль

    Саме так, ота німецька теж дістала свою отсанню назву пізно.
    А ще (якщо вже питання зішло на назви), полна назва самого СС це саме "SS der NSDAP".
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Dred

    Dred Well-Known Member

    Що автор курив?:)
     
а де твій аватар? :)