Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, ну шо ви такий непонятний?

    Та я питаю, чи на набесах до персонального активу доплюсують цей орден? Чи буде якась пільга для тих, хто купив собі церковну нагороду?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хіба я винний, що я такий непонятний?
     
    Останнє редагування: 3 лис 2018
    • Подобається Подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну от, гарно і понятно :good:

    Тепер тре ше атеїста десь знайти...:scratch_one-s_head:
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Справа про розкрадання $20 млн ''Ощадбанку'': втекла підозрювана донька нардепа Березкіна
    [​IMG]
    Коментар?
    Може їм більше треба, ніж мені... Чого я їм буду шкодувати? Нехай нагуляються перед своїм кінцем. У мене попереду багато чого ще буде, і все життя попереду. Як і у тих, хто одумається - покине ганятися за грішми та задумається про своє справжнє майбутнє, а не те, що рекламують.
     
    Останнє редагування: 7 лис 2018
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Из-за дорогого угля украинская тепловая генерация – самая дорогая в мире

    По итогам 2018 года независимый финансовый аналитический центр Carbon Tracker признал украинскую тепловую генерацию самой дорогой в мире. Согласно отчету, средний тариф для украинских ТЭС за один мегаватт-час (МВт-ч) составляет $70, или около 1800 грн по курсу межбанка в начале года.

    За время формулы "Роттердам+" у ДТЭК Ахметова EBIDTA выросла в 2,6 раза
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ваше відношення до проведення..., %
    upload_2018-12-18_13-46-51.png

    seetarget.com.ua
    Для Українців гірше націоналізму хіба що гомосексуалізм.:mocking:
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @VasMT, не пересмикуйте ;)

    Не націоналізму, а факельного шествія націоналістів

    Особисто я ЗА націоналізм, але ПРОТИ факельного шествія націоналістів.

    Так що ваше твердження невірне :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    2019-го в Україні офіційно відзначатимуть 140 визначних дат, серед яких і річниця від Дня народження Степана Бандери.

    “1 січня — 110 років із Дня народження Степана Бандери (1909–1959), провідного діяча та теоретика українського національно-визвольного руху, голови Проводу Організації українських націоналістів, політичного діяча”, — йдеться у постанові ВР.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Цікаво, чи згадають щирі наційоналісти цю людину, -
    13 січня – 100 років з дня народження Любові Малої (1919–2003), лікаря-терапевта, науковця, Героя України;
    Герой соціалістичної праці 1979
    Член-кореспондент АМН СРСР (1967),
    академік АМН СРСР (1974; тепер — РАМН)
    Лауреат Державної премії СРСР (1980),
    премії ім. С. І. Вавілова (1989)
    Ордени Леніна (1979), Трудового Червоного Прапора (1960), Вітчизняної війни II ступіню (1985). 14 медалей.
    Відзнака Президента України «Герой України» з врученням ордена Держави 1999
    Орден князя Ярослава Мудрого 1998
    Орден Богдана Хмельницького ІІІ ст. 1995
    та багато іншого...

    Або, -
    27 травня – 90 років з дня народження Романа Іваничука (1929–2016), письменника, педагога, Героя України.
    Роман Іваничук — лауреат Літературної премії ім. А. Головка (1979), премії ім. І. Мазепи (1999).


     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо вам аж так цікаво, то можете переглянути список тотих 140 визначних дат, котрі офіційно відзначатимуть в Україні в 2019 році ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]

    Якщо це правдива картинка /в чому сумніваюся, а за кожним брехуном провіряти в лом/, то прикро і сумно, але це реальне місце і рівень розвитку нашої держави. В тих країнах заборонено продажу землі, бо там страшна корупція.

    Колись барига наводив докази європейським партнерам, чому Україні не потрібний Антикорупційний суд - бо АКС нема в США, нема в Франції, в Німеччині... А європейські партнери з нього сміялися - бо барига дозволив собі поставити одну з найкорумпованіших країн світу на один рівень з світовою елітою у розвитку демократії, судочинства і свобод.

    На днях брехлій сказав, що кредити МВФ беруть навіть США і Австрія. Тому і Україні варто брати. Але ж брехлій не може догнати, що нам до США і Австрії як до неба рачки. І тільки багатий і гоноровий може дозволити собі брати гроші в кредит. Бо там гроші працюють на благо держави.
    А бідний і зацямканий гроші проїсть-проп"є і потратить на повій...
     
    Останнє редагування: 20 гру 2018
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Землю розпаювали, а тих, хто отримав паї - вже нема. Мій свекор помер в цьому році, мав пай. Півроку не дожив до 90 років. Уявіть собі, кільки тих безхозних паїв зараз.
    Що там буде у мого чоловіка з спадщиною того паю - невідомо. Не здивує, якщо щоб получити ту спадщину треба немалі кошти вкласти. А орендатор дає копійки. Продати - нема ж права.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Треба паї вписувати у заповіти. І все буде добре.

    Знайомі батьківський пай віддали в аренду. Тата вже давно нема, а вони кожен рік одержують 15 мішків пшениці.
     
  17. Borman

    Borman New Member

    Комусь не до вподоби "факельні шествія націоналістів" - їх справа. Тут є два аспекти: 1-треба остерігатись московських провокаторів, 2-якщо не до вподоби, хай принаймні самі собі признаються, що їм більше до душі оце:
     

    Вкладення:

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Borman, а ви чо не вітаєтеся? Чи худоба? ;)

    Мені не подобаються "факельні шествія націоналістів"

    1 - остерігайтеся московських провокаторів
    2 - сам собі признаюся - мені так само в сраці і оце:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 22 гру 2018
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хоч яке місто, 77, 67, 87 - а інвесторів катма. На щось не дає дозвіл парламент, а взагалі неринкова економіка і неправова держава. Ніяким пряником не заманиш.
    Ми не доживемо, щоб вона була в першій десятці. Бо олігархічна структура влади - це насамперед монополісти і ручне управління. Та ще і рейдери. Що там нещодавно в Житомірі з кондитерською фабрикою? Віджали? Ото й воно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)