Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

 1. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Є таке. Я, чесно кажучи, дуже далека від військової справи, але Коваль не викликає в мене впевненості в тому, що все буде добре. Від його слів нема відчуття захищеності перед ворогом. А дії...Самі бачити, шальки терезів то в одну, то в іншу сторону, втрат ми вже зазнали багато :sad: Але і терористи теж мають втрати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Антон РАКИТИН

  Антон РАКИТИН Well-Known Member

  Министр обороны М.Коваль, судя по всему его облику, человек не грубый, не хам, не самодур, упивающийся властью, но он с его отсталым советским образованием далёких совковых 1970-х гг и с его весьма слабым управленческим потенциалом совсем не обладает качествами "кризисного менеджера" :

  ну, а война, развязанная совковой Азиопой против свободы и независимости Украины, это острейший государственно-политический КРИЗИС.

  В общем, во главе МО нужен человек нового современного типа, с широким комплексным образованием, с мощным системным мышлением.

  Ну, а какое там "образование" мог получить М.Коваль в третьеразрядном провинциальном училище совковых времён ?

  Они же там в этой глубинке, в их заурядном полунищем училище не имели почти никакой материльно-технической базы:


  60 % учебного времени у курсантов уходило на бесконечные тупые хозяйственные работы методом "самостроя"... Не до учёбы там было...
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Знаєте, вся наша армія зараз відроджується в муках і проходить своє бойове хрещення. Її в нас знищили на нуль фактично.

  Так, згідна. І не лише в МО, а й по інших напрямках (щоправда, в уряді Яценюка є багато розумних прогресивних людей, Яценюк - в їх числі. Як лідер Майдану чи ідейний натхненник Яценюк нікуди не годиться, в нього нема тої іскри, щоб вести за собою людей, але як прем"єр - він на своєму місці, рада, що Порошенко обіцяв його залишити).
  Тепер ще багато від Порошенка залежить, які кадрові призначення від зробить по силовому/оборонному сектору. Дуже зволікають наші з введенням воєнного стану. Не знаю, може, то так і треба :dntknw: Верховна Рада сьогодні з горем пополам про демаркацію кордону проголосувала. Як завжди, проянуковичівська Партія регіонів та останні негідники комуністи все гальмують, комуністи узагалі майже не голосують, Партія регіонів думає лише, як би Порошенка підставити. Слухала весь день засідання Верховної Ради - то аж злість брала, що не голосують, "комуністи - нуль голосів" :ireful1:
  Закінчиться війна, треба терміново переобирати цю морально застарілу Раду та забороняти Компартію з регіоналами вкупі.
   
 4. Антон РАКИТИН

  Антон РАКИТИН Well-Known Member

  Вы правы в том, что А.Яценюк умён и образован по-современному, но он хорош для поста премьер-министра в стране типа Голландии, а не в пылающей Украине.

  Будем пока радоваться тому факту, что хоть президента народ удачно избрал :

  у Порошенко есть и характер, и воля, и хорошее образование. Плюс к этому, у него большой практический опыт руководящей работы в самых различных сферах.

  Коммуняки - это исключительная мразь, генетически прирожденные предатели Украины:

  очень подлые, неумные и злые людишки.

  Человеческие отбросы, от которых смердит совковой трупной вонью...
   
  • Подобається Подобається x 4
 5. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. iso

  iso Well-Known Member

  Давайте з радощами визначатися хоча б навесну:sad:
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Wili

  Wili Well-Known Member

  Соціальна ініціатива
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 3
 8. аксакал

  аксакал Дуже важлива персона

  Ми не все знаємо. ІМХО, на рішуче протистояння (поки що) не вистачає сил, тому поводимось як жінка, що її хочуть зґвалтувати, жартики-теревенчики щоби виграти час - раптом нагода вирватись з'явиться. У нашому випадку: армія фактично створюється заново, та й ще коли багато людей ще не усвідомлюють стану війни, зрадники у верхах... - час грає за нас.
   
 9. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Hanna Hopko
  23 хв · Відредаговане ·
  Вранці відбулася зустріч громадських середовищ Майдану, експертів із Президентом ( також був присутній Генпрокурор В. Ярема). Близько 300 учасників зібралося в Адміністрації Президента. Natali Sokolenko порівняла відразу із першою такою зустріччю із громадянським суспільство Віктора Януковича на весні 2010, де був Олег Калашніков, провладні козаки і танцюристки, які виступали на передвиборчих концертах Януковича. Тоді Наталя ще й робила сюжет для СТБ, де все висміяла. Добре, що Петро Порошенко зустрівся із реальним громадянським суспільством та давав відповіді на дуже різні питання.
  Під час виступу від Реанімаційний пакет реформ порушила такі питання:

  1) Президент має бути відкритим, прозорим та підзвітним суспільству. Ефективний громадський контроль вимагає відкритості та публікації на сайті АП - хто конкретно відповідатиме за реформи в країні, за боротьбу з корупцією та комунікацією з громадянським суспільством.

  2) Підтримка реформ вже зараз. Акценти зробила на боротьбі із Ківаловим, кланами Литвинів, Кучми. Потрібні рішучі кроки для боротьби за справедливий суд та реформування Прокуратури. Домовилися про зустріч на наступному тижні із Генпрокурором, експертами Реанімаційного пакету реформ та міжнародною спільнотою, щоб узгодити всі зміни до Законопроекту "Про прокуратуру", який не було ухвалено на цьому тижні Нам важливо найти спільну позицію в інтересах країни по тим 800 поправками, серед яких є дуже непрості.

  4) Запросила Президента на форум по реформам.

  3) . Ситуація на Сході: громадськість, медійні стратеги мають бачення як ще виграти інформаційну війну, однак до того часу їх ніхто серйозно не слухав. Svyatoslav Tsegolko Водночас ми готові зараз докласти зусиль, щоб посилити інформаційну політику держави. Також перед поїздковю в Стразбург Президента ( 26 червня) громадськість має протидіяти російському лоббі в Раді Європи та ПАРЄ. Проблема Сходу - це також і проблема бідності регіону, який за 23 роки виснажили олігархи, які зараз теж становлять загрозу і мають бути більші відповідальні. Тут Президент навів приклад каналів, які крутять псевдоролики, що Майдан вимагає зупинити АТО, а деякі політики, які ніколи насправді ніколи воювали, зате розповідають про свої подвиги, яких не було.

  4) Чекаємо підтримки Президента щодо перевиборів за новими правилами. Якщо не буде перевиборів, реальної боротьби за зміну системи, то це як бумеранг повернеться і вдарить і по Президенту і по країні. Президент сказав, що підтримує відкриті списки за пропорційною системою та бюджетне фінансування партій.

  5) Президент сказав, що Майдан у нас в кожного в серці, і що люди готові мобілізуватися і знають де точка збору. І чекає на підтримку громадськості в його діях на користь держави.

  Особисто вважаю, що країні не потрібні Майдани, які виснажать країну, яка в жахливову економічному стані. Треба працювати і вміти зараз енергію протесту спрямувати на енергію ефективності задля державотворення. Треба спробувати так будувати країну. За такі можливості люди віддали свої життя.. Мій месседж - час працювати, а не майданити.. Бо Президент Петро Порошенко чітко дав зрозуміти, що якщо оліархи, міністри будуть красти, то ми швидко майдан організуємо.
  Україна переможе! Любов до країни та спільні інтереси, як і відповідальність перед Небесною Сотнею та тими, хто загинув захищаючи Вітчизну, перед майбутніми поколіннями має єднати нас зараз!

  Також ще пощу враження Валерій Пекар і подяку за зустріч. устріч активістів Майдану з Президентом України. - делегатів з дуже різних спільнот: Центральна рада сотень Майдану та Автомайдан, Духовна рада Майдану та Громадянська платформа "Нова Країна", Народний госпіталь та Козацька рада, Реанімаційний пакет реформ та Майдан Прес Центр, Відкритий університет Майдану та Спілка офіцерів. Всіх згадати неможливо. Силові й інтелектуальні організації. Присутні на Майдані досі й такі, що пішли з Майдану наприкінці лютого. Народжені Майданом і натхненні ним. Чудове зібрання кращих людей країни.

  Президент виглядав достойно. Після короткої промови був відкритий діалог у форматі питання - відповіді. Заздалегідь заданих тем не було. Йшлося про корупцію і люстрацію, про війну на Сході (дуже відверто) та вплив олігархів на політику. Про пам'ять загиблих та допомогу живим. Про реформу прокуратури (Ярема сидів в першому ряду) і про інші необхідні реформи. Про інформаційну війну. Про прикордонні війська та Генеральний штаб. І найголовніше -- про парламентські вибори за новою системою, за відкритими списками. Без цього жодні перемоги і жодні реформи неможливі.

  Першим після Президента виступав архієпископ Стефан, який зачитав звернення Майдану до Президента. Далі були дуже різні виступи, питання, відповіді. Трохи згодом спробую написати окремо про найголовніші речі. А завершилася ця перша (президент запевнив, що не остання) зустріч несподіваною цікавою подією. 3-я сотня свого часу при штурмі Українського дому знайшла і врятувала там загублений Президентський штандарт (про це багато писали в інтернеті). Сьогодні цей штандарт бійцями сотні був урочисто переданий Президенту. Це було яскраво.

  Зустріч була без журналістів і без дозволу на фото-відео -- так вирішено, щоб розмова була відвертою. Але пресс-служба Президента записувала відео. Сподіваюся, ми побачимо деякі фрагменти. Дуже сподіваюся.
  Налагодити комунікацію із суспільством -- це сьогодні перше завдання і водночас основний ресурс президента. Президент і громадянське суспільство мають бути союзниками у боротьбі проти старої системи, яка вросла корінням і хоче залишитися назавжди. Якщо президент зможе використати силу цього союзу, якщо ми зможемо використати силу президентських повноважень -- тоді все у нас складеться.
   
  • Подобається Подобається x 4
 10. Антон РАКИТИН

  Антон РАКИТИН Well-Known Member

  Все последние дни под огромным впечатлением от феноменальной личности Игоря Мосийчука : охренеть можно, какая у человека мощнейшая пассионарность !

  Другой бы на его месте давно спился от депрессии и комплекса неполноценности, что уродился и вынужден жить в таком огромном, как у атлантического кита теле, а Мосийчук не только не комплексует из-за своего пуза и огромной жопы, а вполне возможно очень даже и доволен своим телом, тем более доволен своим патриотическим боевым духом.

  В здоровенном теле - здоровый Дух !

  Настояший герой, настоящий пассионарий.

  После того, как увидел крупным планом лица бойцов батальона "Азов" под командованием колоритнейшего пузана Игоря Мосийчука стал асолютно уверенным относительно будущего Украины:

  это страна свободных духом людей, никогда совковым угрёбкам-рабам её не победить.
   
  • Подобається Подобається x 3
 11. Антон РАКИТИН

  Антон РАКИТИН Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 2
 12. Wili

  Wili Well-Known Member

  от так
   
  • Подобається Подобається x 3
 13. аксакал

  аксакал Дуже важлива персона

 14. Антон РАКИТИН

  Антон РАКИТИН Well-Known Member

  Очень неприятно удивлён назначением на важнейшую государственную должность Министра Обороны какого-то бывшего провиницального мента, у которого базовое образование в виде убогой областной школки милиции со сроком обучения 2 года.


  Причём в эту убогую ментовкую школку нынешний министр обороны самой большой европейской страны поступил аж на третьем десятке лет, имея за душой всего только сельскую школу-восьмилетку, оконченную в глухой маленькой горной деревне из 200 дворов.

  В.Гелетей ВСЮ свою сознательную жизнь прослужил в охранной службе по сбережению тушек различного начальства.

  Вот такой вот полководец-стратег из сельских ментов возглавил МО в самый опаснейший и критический момент в истории Украины...

  Бойкое заявление этого малограмотного провинциального рогуля-мента на заседании Верховной Рады о том, что он уверенно победит всех врагов и "проведёт парад победы в Севастополе" нельзя назвать даже легкомыслием:

  это пустобрёховое шапкозакидательское заявление перед лицом опаснейшей, тяжелейшей военно-политической ситуации выглядит хвастливой ГЛУПОСТЬЮ какого-то сельского дурачка...

  Таких деятелей, как Гелетей, в армии называют "Дурак с инициативой"...

  Ко всему этому, военные, все армейцы будут просто в бешенстве от того, что ими будет командовать, их будет посылать в бой и даже на смерть Министр, выскочивший, как чёрт из табакерки, на высший командный армейский пост из каких-то охранников начальнических дач и резиденций...
   
  • Подобається Подобається x 4
 15. Neva

  Neva Well-Known Member

  Пишут, что все заслуги нового министра обороны сводятся к тому, что он является другом нового президента Украины. Действительно печально, если все это так...
   
  • Подобається Подобається x 2
 16. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Та ладно, позбігалися вже "фсьо пропало". Вас, фсьопропальників слухати - то давно все мало пропасти.
   
 17. Neva

  Neva Well-Known Member

  Разве кто-то писал что "все пропало"?
  Просто в отсутствии здоровой критики общественное мнение очень быстро превращается в крайне нездоровый всепоглощающий оптимизм с идиотской улыбкой до ушей и заклинаниями, что все хорошо - было, есть и будет, и все это без всяких к тому реальных оснований. Такой подход к жизни, кстати, очень популярен в РФ сейчас.
   
  • Подобається Подобається x 3
 18. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  В нас перекос в іншу крайність, в нас "здорових критиків" уже по п'ять копійок за відро, ходять табунами з каналу на канал, Національна Гвардія Фейзбука, чуть шо, падають на коліна і б'ються головою в стінку. Треба скоротити їхню популяцію разів в сто, не вірю жодному слову.
   
 19. Neva

  Neva Well-Known Member

  У людей есть причины быть недоверчивыми. Разве кто-либо из украинских политиков выполнял данные народу предвыборные обещания? А сейчас действительно сложная ситуация, и люди понимая это, беспокоятся не без оснований...
   
  • Подобається Подобається x 3
 20. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Да, хороша російська народна мудрість

   
а де твій аватар? :)