Справжнє обличчя Росії

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Solomija, 16 січ 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Звісно ж винувата якась "калоша", а не люди які і придумали ту калошу і особливо пахабний номер (трюк) у виконанні дітей. Браво!!! Винувата калоша, а москвини як завжди не при чому!:good:
    По слідах того скандалу згадую, що на багатьох форумах в цьому навіть звинувачували москвинсько-американського єврея Мойшу Шуфутинського, мовляв що це він придумав цю пахабщину, а значить винуваті як завжди євреї, а москвини стали невинними жертвами сіоністского вплиу на заблудші московські душі.

    ---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

    Ви мене можете обзивати як завгодно. Натяками чи півнатяками корчя із себе такого собі естета в окулярах, але ж, але ж....... ті відеофакти намертво припечатують Вашу справжню суть. При чому не залежно під яку личину Ви маскуватимитесь чи під англійську, чи під японську. Московські роги стирчатимуть наче шило із лантуха, і відповідний запах що шлейфом стелиься по ваших слідах. "руССкій дух" одначе.
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Челдоне, це все добре, тільки я б все одно поставив під сумнів психічне здоровя людини, яка вигадала, аби діти співали про прітончік і самогончік. Обличчя Росії воно може й не демонструє, але відсутність мізків в окремих росіян - однозначно.

    Гранде! Вам нічим зайнятися? Маєте багато вільного часу?
    В Україні є чимало незавершених довгобудів, необробленої землі, невисадженого лісу.
    Якщо не вмієте сіяти, орати, будувати - бачу, розбираєтеся у відео. Зайдіть, будьте ласкаві, у цю тему http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=833281#post833281
    Там реальній українській родині треба допомога. Від вас - всього лише змонтувати відео. Хоча б ну трішечки чогось корисного від вас...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Я вже в тому віці, що не потребую проповідей на свою адресу, ба навіть сам можу прочитати з десяток. Як що Ви вирішили побути капеляном - то побудьте, але дуже не захоплюйтесь, бо це явно не ваше.
     
  4. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Слабенько,выдыхаетесь однако.Могу только повторить
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata



    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    Мені абсолютно начхати на ваш вік, стать і професійні зацікавлення. Мені не начхати, що ви виставляєте українців хамлом. Просто перестаньте вживати формулювання на кшталт "ми, українці", а говоріть від себе приватно, і я на вас взагалі звертати увагу перестану...
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    може і слабенько, зате влучно. І це Вас явно нервує. Чи видихаюсь я? Думаю що ні, бо матеріалу вистачить ще на дуже довго.
    [/QUOTE]



    ---------- Додано в 12:33 ---------- Попередній допис був написаний в 12:29 ----------

     
  7. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Я теж до Гранда звертався.Даруйте, якщо Ви випадково це на свій рахунок сприйняли
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Nevermind

    Nevermind Просто персона



     
    • Подобається Подобається x 4
  9. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Дякую:give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata



     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  13. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані



    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

    Зная Вас по форуму,искренне надеюсь,что приведённая Вами инфа не принесла Вам радости
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nevermind

    Nevermind Просто персона










     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Скажу відверто: якби тота хмара якимсь чином опинилась у вашому Білому домі,акурат в кабінєтах,де сидят Путін і Ко,то я би"м сі сильно тішив.
    А так...Росія-не Японія.
    Люди будуть страждати,а совки,путінці і прочі комуняки наживатимуться...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

     
  17. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 3
  18. FourA

    FourA Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Бажано Вам визначитись, зразком російської мови є Пушкін чи Барков.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Это ещё как сказать! Лично у меня нет никаких сомнений, что именно Россия является родиной слонов!
    Как всегда, начну с древних времён, с археологии и с раскопок. Именно в России находят кости предков современных слонов - мамонтов, даже их целые туши откапывают в древней мерзлоте. Не в Африке, и не в Индии, а именно в России, в Сибири и Якутии - там находятся громадные кладбища с костями древних мамонтов. Так что история неопровержимо доказывает нам, что слоны имеют российское происхождение.
    Второе доказательство - косвенное, но оно также неопровержимо свидетельствует, что слон - исконно русское животное. Ни в одном языке мира нет такого количества слов в корнем "слон", как в русском языке. Могу перечислить самые обычные русские слова, которые убедительно доказывают, что слоны - родом из России: СЛОНяться, приСЛОНиться, заСЛОНять... Выходил древний русский человек на улицу, а там вокруг полно слонов - СЛОНяются, понимаешь, по улицам, заСЛОНяют все горизонты, понимаешь! Устал стоять - приСЛОНился к слону! Одним словом - куда ни посмотришь - кругом одни слоны! Всё это неопровержимо доказывает тезис: Россия - родина слонов! (ш)

    ---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:59 ----------

    Позвольте мне Вам ответить анекдотом, а Вы уж сами сообразите, что к чему: у попа за обедом спрашивают: батюшка, вы будет пить вино или пиво? А он в ответ - и водку тоже, сын мой!
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)