Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А от це - цікаво. І, між іншим, буде цікавою реакція нашого пензенського парі.
    Який він вибере варіант:
    - відмовчиться, як срака в гостях
    - перейде на особистсті такого собі Медведо
    - почне співати варіації на тему вивсьоврьотє
    Отже, слухаємо і мотаємо на вус.



    View: https://www.youtube.com/watch?v=aloPWIb9bxM
     
    Останнє редагування: 24 лют 2021
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Искандеры, наконец, насмешили. Только противника)

    Во время войны в Нагорном Карабахе осенью 2020 года стоящие на вооружении у Армении российские ракетные комплексы "Искандер" не взорвались "или взорвались лишь на 10%". Об этом в интервью изданию 1in.am во вторник, 23 февраля, заявил премьер-министр Армении Никол Пашинян. На вопрос журналиста: "Разве так бывает?" - Пашинян ответил: "Не знаю... Может, оружие 80-х".

    Так глава правительства прокомментировал слова экс-президента страны Сержа Саргсяна о том, что Армения могла бы использовать ракетные комплексы на четвертый день войны в Карабахе. Армения - единственная из зарубежных стран, получившая из России эти комплексы ПВО. На ее вооружении стоят четыре такие ракетные установки.

    В Минобороны Армении отказались комментировать заявление Пашиняна.

    Зампредседателя комитета Госдумы по обороне Виктор Заварзин обвинил Пашиняна во лжи. "Это просто абсолютная ложь и даже не подлежит никакому сомнению", - сказал парламентарий. По его словам, соответствующим заявлением армянский политик решил подчеркнуть свою невиновность в результатах конфликта в Нагорном Карабахе.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Намедни, 24 февраля, председатель Смоленской подкомиссии по расследованию Смоленской катастрофы, экс-министр национальной обороны Польши Антони Мацеревич заявил, что причиной падения самолёта Ту-154 стала детонация взрывного устройства.

    Так же в Польше намерены к 11-й годовщине катастрофы представить общественности важную информацию касательно расследования причин происшествия. В данном случае явно имеется ввиду многолетнее исследование образцов президентского самолета, на которых были найдены следы взрывчатки.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Хотел порадоваться за нашу Silver bullet. Начал гуглить, всё таки заявление серьёзное, надо проверить. Мдаааааа. Да у армян из-за этого заявления Пашиняна армия вышла из его подчинения, народ вышел на протесты.
    :facepalm::facepalm::facepalm:Сосна, я понимаю, что ты многократно объективно доказанная мной дура. Но ты хотя бы пользуйся функцией удаления сообщений в теме, которую редко читают. Я же благородный, всё пойму. Удали к чёрту эту рекламу российского оружия, как постыдное доказательство собственной глупости, потом я удалю своё сообщение с цитированием тебя. :hi:
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Что-то я не сльіщал, чтобьі русские официально передали образцьі разбившегося президентского самолета. Говоря адвокатским язьіком, приведенная информация не является правдивой, а больше пропагандисткой и брехливой. А вот англичане и американцьі вполне могли что-нибуть там подсунуть, чтобьі навредить РФ.
    Во! )
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Соросятина Пашинян, как говорят ваши бьівшие коллеги по дкр, продул войну в пользу натовцев и теперь явно врет про российские искандерьі.
    Увьі, происки америкосов(
    Єто хорошо и плохо.
    Хорошо, что ввп сбросят и плохо, что мир накроется американским дерьмом.
    А вьі опять перекраситесь(
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Сотрудничество с американцами это плохо?
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не знаю, не співпрацював)
    Та наврядчи хтось взагалі буде турбуватися за аборигенів без вигоди для себе. Немає різниці, рекламують вільне життя, чи руський дух, або ще якусь принаду, - то все для збочення населення до відриву від свого надбання на користь чужерідного, яке непотрібне для справжнього розвитку народу, хоча в сучасній історії не нарід вирішує історію, а спецслужби.
    Особисто мені подобається співпрацювати з Богом, і не за того, що наближається час істини, а за того, що мені було відкрито, заради чого можна і потерпіти у своїх бажаннях, аби мати те, чого не може мати жодна людина світу.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) вот оно что , Михалыч
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не дуже у вас виходить терпіти у своїх бажаннях, блаженний...
    Чогось інколи влазите в політику на стороні вялікої Росії. Схопили за ручку, ага) Почали як скунс смердіти.
    Залишилось у вас спитати: у нас америкоси зробили війну? У мене є стара знайома, доцент, яка відповість :"А хто?" :))) Ех, Комунарець.. Як ви вміло маскувались.
    Але ж донецьке нутро не сховати.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
    Там теж люди живуть, такі самі, як і в Україні. Є дурні, є розумні, хоча в більшості кретини.
    На дкр вважають мене націком, тут скунсом)) на себе подивіться(. Воно і не дивно... більшість кретинів, яким аби знайти ворога, ніж покаятися(
    На вкраїні нема що ловити, крім селянської голотьби і ж-буржуазної бидлоти, а з Росією буде шанс підняти людське життя на відповідну до нормального життя людини. Але це згодом, як буде розірвана блудниця і вкинутий в пекло антихрист.
    Тому мені подобається Зеленський, що виконує свою огидну справу на всі 100% відмінно.
    А вам там, у новому царстві, місця не буде, бо занадто часто перефарбовуєтеся, як хамелеон))
    Прийде Путін - перша в приприжку поженетеся зустрічати їхню (вашу) братву.:girl_witch:

    Р.с. американці всюди лізуть і без них погане не трапиться. Але добре, що я не Путін і мене позбавили тої участі, що на нього чекає за цю війну. Але я кпжу, що поки Путін жив, антихрист не заволодіє світом, а коли переможете його, то заплачете, бо всі стануть рабами. Крім тих, хто буде зі мною)
     
    Останнє редагування: 27 лют 2021
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А тепер, паскуднику, назвіть хоч єдиний випадок мого "перефарбування" окрім з каштанового в темно-каштановий?
    Давай кажи людям, бо брехати - великий гріх, а ти зараз брешеш свідомо.
    Хоч один мій пост, де я за Рашу, чи за Януковича чи за ватяні скрепи?:)))
    Оце, люди, перед вами Божа людина. Учіться.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Авжеж. Бачу, що селянська голотьба має надію, що Раша їм дасть "людське життя".:))) Невже зараз по Криму та Донбасу не можна роздивитися?? :facepalm:
    Піднялися. Кошмар.
    Думала, що до розуміння деяких істин треба не підняти, а спуститися.
    А воно он що...Може, дустом?
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Яка ж я все-таки наївна, досі не роздивилася Комунарця.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    О-о... полізли нутрищі на волю після п'янки))
    Проти оражоїдів та мови блювала на дкр, що світ очі мружив. Тепер от, як Зеленський, всіх проти себе звинувачує у зраді на користь РФ... тьфу, дурилка борщова(
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так різко зірвалася, наче гидз вкусив( або чоловік зрадив, чи зеленський в очі харкнув?
    Ще такою доброю та мудрою прикидалася((
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Читай до кінця, с... фарбована...
    Добре навчилася підставляти і переставляти факти і слова.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) Ой, йой. Там ця сепарка з Криму з ніком Silver_ Bullit і досі, мабуть, блює.
    Про Крим, коли почалась війна, розповідала гарно.
    Можна подивитись.
    А якби в мене був ще якийсь схожий нік на російських форумах чи кримських - то всюди я була б? Схожих нік-неймів, які рисочкою відрізняються, в інтернеті море.
    Як перефарбовуватись, то нема сенсу брати схожий - треба брати несхожий, дядечку.
    Ото божий посланець. Звичайна мразота! Почав в унісон з пензюком співати.:)))
    Сельчани погано відносяться, обходять стороною, кажете? :facepalm:
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Українцям ніколи не переступити через війну і кров, що зчинили тут "брати".
    Історія довга, але не на користь Росії, з самого Хмельницького.

    На горі високій
    Домовина України –
    Широка, глибока.
    Ото церков Богданова.
    Там-то він молився,
    Щоб москаль добром і лихом
    З козаком ділився.
    Мир душі твоїй, Богдане!
    Не так воно стало;
    Москалики, що заздріли,
    То все очухрали.
    Могили вже розривають
    Та грошей шукають,
    Льохи твої розкопують
    Та тебе ж і лають,
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ого, культура преподська, так і пре, так і пре... всі там, лише вумники на дкр - як не не пуля, то дура))
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)